20
http://www.universalcombatgame.com/
  • ekre
    #20
    mármint cirkálókat és minden egyéb szart vezetni, földön rohangálni, stratégiázni, stb stb stb. nagyon sokrétű, kb 12 éve nyomom a szériát (persze nem minden nap), minden alkalommal van valami újdonság.
  • ekre
    #19
    azért, mert lövésed sem volt, hogy mit hogy kell, attól még lehet :D

    tudom, picit késői a válasz.
  • ekre
    #18
    rétegjáték. speciel majd 12 éve az egyik kedvenc sorozatom :)
  • Gezow
    #17
    Ez rosszabb a big rigs kamionos játéknál is.
    ÁÁÁÁÁ!!! FFÚÚÚJ!!!
  • Rafaelo
    #16
    kéne valami leírás ahol le van írva a billyentyűzet kiosztás valaki segitsen már !!!
  • Tom3 #15






  • Ivan Pjodr
    #14
    Üdv!
    Ha valaki esetleg tud segíteni: van ebben a játékban időgyorsítás? Mondja meg vki mi az ha létezik...
  • Titan
    #13
    Az...!
    Pedig a reklámduma, h ezt csinálhatsz meg azt csinálhatsz, cirkálót irányíthatsz vagy...stb. nagyon fincsin hangzott...olyan mintha átbasztak volna...
  • steweee
    #12
    hát én nem tudom mi lett volna ez.két választható pályából az elején az egyiket választottam, vmi űrhajóval kellett volna mozogni, de nem nagyon ment.retek egy játék!úristen, hónapokon át tároltam az isoját a vincsin, mínem lecseréltem a gef2ti-t egy radeon9600-ra, mert azzal nem indult.döbbenetesen gagyi
  • Titan
    #11
    ...hát skacok...leszedtem, insalláltam, megnéztem, megdöbbentem és állat módjára letakarítottam a gépemről...még jó, h nem vettem meg...
  • Augustus Gigo
    #10
    Na én leszedtem, számomra irányithatatlan, átláthatatlan. Kb 5-6 éve voltak ilyenek a játékok, /Incoming meg ilyenek/
  • antijedi
    #9
    hm pedig vannak füldi képek is..., amugy az 1cdről meg a képek alapján énis gondoltamn hogy nem lesz az év játéka... :P
  • grebber
    #8
    Ebben csak az űrben lehet menni vagy mi mert én ott mentem és nagy kalap szar ez a game!
  • steweee
    #7
    mi van, csak multizni lehet benne?meg nem indul gef2ti-n.bár ezen a prince of (gabor)persia után meg sem lepődtem
  • grebber
    #6
    Mit ne modjak a képek engem nem igen gyöztek meg de ki tudja megveszem és megnézem! :))
  • robotnyk
    #5
    én még nem. grafikailag kb a renegade szintjén van úgy tűnik, bár ez nem minden. furcsállom hogy 1 cd az egész.
  • grebber
    #4
    Probálta már valaki?


    Leírás: szimulátor

    Hardver: Win98 or higher, PIII 1 GHz or equivalent AMD processor (P4 1.7 GHz or equivalent AMD), 128 MB RAM (256 MB recomm.), 32 MB DirectX 8 graphics card with TnL and vertex shader (64 MB recomm.), DirectX 8.1, 16-bit DirectX 8 or higher compliant sound card, 1 GB HDD, mouse, joystick, 56K or LAN or broadband modem
    Ultimate Requirements: Win2k/XP, P4 3 GHz or equivalent AMD, 512 MB RAM, 128 MB DirectX 9 compliant graphics card with
    vertex shader 2.0 & pixel shader 2.0, joystick
  • Lacc
    #3
    Amiben ennyi minden van az nem szokott jó lenni. De hát bizakodjunk :)
  • robotnyk
    #2








    És mindez egyetlen játékban. :)
    warezcenteren már láttam...
  • antijedi
    #1
    hmm, tud rola valaki valamit? msot jött ki nforceon :)