2189
  • gnar killer
    #1949
    most találtam másik fórumon:

    "Popcorn Magazin 2006. 06.01


    Rossz hírrel szolgálhatunk a SOAD-rajongóknak:úgy tűnik, a csapat egy időre visszavonul.
    Daron Malakian gitáros az MTV-ben jelentette be, hogy nyári turnéjuk és az Ozzfest után "néhány
    évig" szüneteltetni fogják a csapatot. "Mindíg a System Of A Down tagja leszek. Ez sosem fog
    megváltozni, de nincsen szabály, ami kimondja hogy mint egy óramű, folyamatosan gyártani kéne
    a lemezeket.Egy kicsit a sajtát életünket szeretnénk élni, mert egy csapat rengeteg idődet felemészti,
    és néha le kell lassítanod és megáljt parancsolnod magadnak.Amikor elkezdtük, csak néhány srác voltunk
    egy bandában, és a következő dolog az volt, hogy autogramokat osztogattunk.Több mint 10 éve
    csináljuk a Systemet, és azt gondolom, hogy mindannyiunk számára egészséges,ha egy kicsit
    kiszakadunk belőle és később visszatérünk hozzá."
    Malakian elmondta, hogy az Ozzfest után(ami június 29-től augusztus 13-ig tart)a SOAD
    határozatlan időre szünetet tart. "Nem oszlunk fel. Ha az lenne a helyzet , nem lépnénk fel
    az Ozzfesten" - magyarázta Malakian a zenecsatornán, és azt is hozzátette, hogy nagy
    kihívást jelent számukra, hogy Ozzy Osborne-t "kell helyettesítsék" , aki csupán 10 koncert alkalmával lép fel
    idén: "Ez nem egy búcsúturné, de elég sok idő lesz, amíg újra együtt színpadra lépünk.
    Nincsenek terveink a jövőre. Az elmúlt 10 évünk arról szólt, hogy csináltunk egy lemezt,
    majd megterveztük a következőt , megtervezzük a turnét, megterveztük ezt, megterveztük azt.
    Az egész életünk a System alapján kellet megterveznünk. " Talán némi vigaszt nyújthat a rajongóknak,
    hogy megjelent a csapat legújabb életrajzi könyve igaz angolul. Ben Myers Right Here in Hollywood
    című írása a ' 90-es évekbeli underground kezdetektől követi végig a kultusszá vált örmény-amerikai
    csapat pályafutását, amely összesen 25 millió eladott lemezzel büszkélkedhet. Első, saját nevüket
    viselő albumuk 1998-ban jött ki, amit a 2001-es Toxicity követett, majd egy évvel később a Steal
    This Album. Legutolsó anyaguk a két részletben kiadott duplalemez, a Hypnotize/Mezmerize volt.
    Malakian mondása szerint ősztöl új projekten akar dolgozni Scars On Brodway nevű csapatával,
    ezenkívül pedig tárgyalásokat folytat egy filmzene elkészítésésről is. A csapat többi tagjának is
    megvannak már a tervei:Tankian saját kiadóját vezeti , Serjical Strike és Odadjian pedig valószínüleg
    a Wu-tang Clannal kezd közös produkcióba. "Jó pár dolog sorakozik már, amit meg akarok valósítani
    Az első naptól kezdve én írtam az összes System lemezt, így nekem személy szerint nagyon jót
    fog tenni, hogy egy kicsit kiszakadhatok belőle.Vannak akik ezt feloszlásnak neveznék, de én nem
    hívnám annak. Még a U2 is tartott egyszer egy kis szünetet, és aztán visszatértek egy új hangzással.
    Nem próbálunk meg senkit utánozni -ez csak egy példa arra , hogy így is lehet" - mondta el Malakian.
    "Az emberek sokkal nagyobb hangsúlyt fektetnek a csapatra, mint a művészetre. Véleményem szerint
    viszont a művészet a legfontosabb aspektusa az egésznek - hívják akár System Of A Downnak vagy
    Scars On Brodwaynek vagy akárminek." "
  • scorpeeon
    #1948
    Új single a Kill Rock 'N Roll lesz!
  • scorpeeon
    #1947
    ne haljunk már ki, gyerekek! :D csináljunk vmi új faszákos flesses bannert azt dobjuk föl a topicot! :)
  • Enosh Chan
    #1946
    ok megnyugodtam pedig én is fan vgayok :)
  • Krezga
    #1945
    még csak haldoklik:)
  • Enosh Chan
    #1944
    miva megdöglött a topic? :D
  • Lasagne
    #1943
    úúú köszi:) nem nagyon tudok angolul...de most megnyugtattál
  • gnar killer
    #1942
    mindég a szünet :c
  • scorpeeon
    #1941
    na, most bejött az oldal.
    eleve ez a hír címe, hogy a SOAD nem oszlik fel.
    Aztán vmi olyasmi h sok olyan híresztelés kering, hogy ezen a nyáron az Ozzfesten lesznek utáljára együtt, de Malakian mondja, hogy ez nem igaz.
    "Mindig a System Of A Down tagja leszek, és ez soha sem fog változni, ..."
    Csak azt mondja, hogy a bandatagoknak egy kis szünetet kéne tartaniuk, ennyi.
  • Lasagne
    #1940
    ez tuti?azért ha el tudod olvasni olvasd el...és szólj ha kihoztál belőle valamit
  • scorpeeon
    #1939
    hát, most a soadfans vmilyen okból nem jön be (amúgy is leterhelt szokott lenni), de én úgy tudom, hogy csinál egy különálló lemezt, de ez nem befolyásolja semmiben a bandában maradását.
  • Lasagne
    #1938
    Valami olyasmit olvastam hogy Daron Malakian kilép egy kis időre a bandából..ha jól fordítottam nem oszlanak attól még fel.....ta cikk amúgy itt:
    http://www.soadfans.com/Article368.htm
  • scorpeeon
    #1937
    www.darfurisdying.com - ezt a flash játékot hírdeti, azt mondják h segíti az információ terjesztését a geneocidéről, elég fura 1játék az biztos :D
  • vaaa
    #1936
    tavaj novarockon ( ausztria ) voltak.
    idén nem.
  • xy21
    #1935
    ÖÖÖ ebben a hosszú szövegben miről van szó???
  • Lasagne
    #1934
    Mezmerizén meg mind1ik szám 5/5
  • Lasagne
    #1933
    Imádom őket!Serjnek egyszerűen hihetetlen hangja van,na meg a zene mellé..nem tudom mihez hasonlítani..Nem tudjátok lesz arra esély hogy Mo.-ra jöjjenek?vagy esetleg a környező országokba?

  • névtelen
    #1932
    A System of a Down a legjobb szerintem és nagyon imádom ők a legjobbak
  • scorpeeon
    #1931
    ismertem már régebb óta, nem rossz, de lehetne jobb, elégé össze van csak dobva :D
  • vaa
    #1930
    lál
    ötlet nem rossz, de picit jobbra számítottam :)
  • scorpeeon
    #1929
    "SYSTEM OF A DOWN UNAUTHORIZED BOOK

    An unauthorized book titled "System of a Down: Right Here In Hollywood" is being released this week via Independent Music Press in the UK. System and their management are not endorsing this project, as they had nothing to do with the research and writing of the book and cannot guarantee it�s accuracy."

    és egy LOÁL

    "System of a Down is committed to raising awareness of all human rights issues, including the current genocide crisis going on the Darfur region of Western Sudan. mtvU has launched a online campaign at www.darfurisdying.com to help spread information about the genocide. Through a partnership with the Reebok Human Rights Foundation and the International Crisis Group, mtvU awarded a development deal to group of student digital activists to create an online viral video game which will put players in the shoes of the 2.5 million refugees who are fighting for survival every day in Darfur. For more information on the crisis, please visit: http://www.mtvu.com/on_mtvu/activism/sudan.jhtml.

    "MTV has been one of the early screamers on the Darfur Genocide at a time when no one was really paying any attention to it in the press. By calling it a genocide and not doing anything about it, our government is setting a standard for intervention only in cases of economic gain . I just met with a number of Democratic and Republican Congressmen and a Senator to talk about the need to have the U.S. Congress formally recognize the Armenian Genocide by Turkey in 1915. Part of the conversation was spent in explaining that genocide denial will lead to other genocide as in Darfur and the need for our government to use its leverage financially and otherwise in Africa to make sure that Khartoum gets the message that this will no longer be tolerated, along with encouraging the United Nations to immediately place an active, effective peace keeping contingent of troops in the Darfur region of Sudan."- Serj Tankian

    Please check out www.darfurisdying.com and pass the link around. Thanks for your support."
  • tigeroo
    #1928
    system of a down feat. szalacsi - chop sanyi
  • scorpeeon
    #1927
    upp
  • jointeer
    #1926
    asztóriás még egész jó volt ._.
  • tigeroo
    #1925
    örexenek -.-
  • xy21
    #1924
    Most néztem meg egy párat megint(régebbieket)de ott is csak héhány ember fel le ugrál a többi ember csak tapsol meg ilyen rokker jelet mutat oszt ennyi.
    És hogyismongyam egy slipknot koncerthez képest ez elég gyér!!!
    Ami a legsz@rabb volt az a 2005-ös Xmas-es koncert(nem tok többet róla)az meg olyan volt mint egy szinházi előadás.Mindenki csak áll és ennyi.
    Az énekes is áll oszt csak énekel a régieken legalább ugrált meg táncolt néha.
    Siralmas!!!:(
  • Dying Soul
    #1923
    System_of_A_Down-Lonely_Day-(CDM)-2006-MST.torrent
  • vaaa
    #1922
    régi felvételeken és is láttam, (mikor még énekes sem jimmynek akart kinézni és volt szakálla )
  • vaaa
    #1921
    hasonlóan érezem én is.

    pl. milánói koncert felvételeken, vagy aszem a sugar klipjében
  • jointeer
    #1920
    pontosan melyeket is tekintetted meg?
  • xy21
    #1919
    Megnéztem néhány koncertfelvételt és én nem értem a közönséget!!!
    Csak állnak mint f@sz a lagziban és semmi Pogo vagy örjöngés, csak állnak oszt lessnek.
    ez mér van???de ezt csak a systemnél láttam máshol(más együttesnél)nem.
    Tiszta szégyen.Ha én elmennék system koncertre akkor ihaly csuhaly
  • Gyiik
    #1918
    ááá, előítéletesek vagytok:)
  • tigeroo
    #1917
    én a legrosszabbra is felkészültem -.-
  • Gyiik
    #1916
    mit értettél?
  • scorpeeon
    #1915
    jajó
  • jointeer
    #1914
    majmak :-|
  • Snecie Smicie
    #1913
    loál :>
  • Gyiik
    #1912
    vaj=zsír, csak egészségesebb:P
  • scorpeeon
    #1911
    ??
  • Gyiik
    #1910
    vaj zene