2189
  • [Walaki]D`Lair
    #29
    Innen megtudhatod
  • O0D:
    #28
    naa. és azok hunn játszanak?
  • [Walaki]D`Lair
    #27
    Hmm...Én ismerek egyet....Nightmare Of The People....zsír ám....
  • O0D:
    #26
    na lejött!%!
    kiráhly. tényleg nyugis, olyan innervisionos hangulata van. meg a háttérbe van vmi gitár (?) ami csak pár magasabb hangot játszik (( looál, mennyire szakszerű vagyok :)), az mondjuk tökre tetszik. a szöveget még nem tudtam megfigyelni h miről szól pontosan a szám :D
  • O0D:
    #25
    jó a link szövege is, twotowers
    ugye a wtc re vonatkozik ?

    már lejött 17 % az ego ból.
  • szacsi
    #24
    és itt a másik is
    System of A Down - Ego Brain
  • szacsi
    #23
    a steal this albumon vannak rajta. a mit hallgatsz topikba belinkeltek az A.D.D.-ot,mindjart felrakom az egot is...az egy eleg nyugodt szam,de szerintem kibasztt jo :)
  • O0D:
    #22
    úgy újak, hogy elérhetővé váltak :)
    azért mondjuk a sugar demoja odabasz!!! garázsfelvétel rulez

    Az A.D.D. és az Ego Brain min vannak rajta? ezekről lemaradtam.. nem tudsz vmi elérhetőséget rájuk? ftp re feltöltenéd??

    *6: egyik kedvencem az X , első hallgatásra már rögtön megtetszett, utána a Metro . sorrend mondjuk nincs a többi között: Cubrt , PLUCK , Boom , Darts , Soil , Forest , War, Legend of Zelda :))
  • szacsi
    #21
    de az steal this album az demokbol lett osszerakva, és van rajta par szam,amit elobb irtak,mint a soad albumot
  • ZzZz
    #20
    ertem de voros andrist mint enekes emlitettem es ha hallottad oket systemet jatszani akkor tudod mirol beszelek... es telleg nem bonyolult... de dob temak ezt szepen feledtetik veled:]
  • O0D:
    #19
    amennyire én ismerem, és tudok gitározni ( na jó ezt hagyjuk ) azért azok a témák nem olyan bonyolultak, mondjuk egy Spiders nem olyan nagy etvasz.

    Legtöbb zenekar jó énekes nélkül van.. mégha gitározni tudnak is, önmagában nem lehet jót kihozni..
  • ZzZz
    #18
    azert superbuttos voros andris (nehai fabrikos) jol tolta regen amikor meg jatszottak feldolgozast... de a nefogazznal telleg az enek utki rendesen viszont a temakat jol jatszak... de ez mar egy masik tortenet.
  • O0D:
    #17
    nem lönne rossz.
    az a "baj" hogy semmilyen mo. i zeneakar nem tud játszani szisztemet.. az ének mindenkin kifog, amit nem is csodálok :))

    azt viszont nem értem, láttam milánói koncert felvételt (aszem az volt) a közönség egyszerűen kiakasztott!!! ott állnak és kész, semmi pogó csak bambulás. ehh szégyen. vagy közönséget csak külön vágták oda ?
  • O0D:
    #16
    yeee yee forever soad.
    új számok közül azért nem sikerült mindegyik olyanra mint az első albumok... max az innervision :)
  • szacsi
    #15
    télleg gyünnek szigetre????
  • szacsi
    #14
  • szacsi
    #13
    1. Chic 'N' Stu
    2. Mr. Jack
    3. Sugar
    4. Psycho
    5. I-E-A-I-A-I-O
    6. A. D. D.
    7.Innervison
    8. Aerials
    9. Toxicity
    10. Ego Brain
  • szacsi
    #12
    akkor jo...
  • lee86
    #11
    nemis az uj Metallicára gondoltam... ;-)
  • szacsi
    #10
    huha....nem populáris,hanem "fogyasztóbarát"
  • szacsi
    #9
    szerintem az uj metallica album nagyon szar...tiszta populáris szar...amugy a system hasonlít egy kicsit a régi metallicara
  • lee86
    #8
    1. Sugar
    2. Aerials
    3. Boom (az iraki háború "emlékére")
    4. CHOP SUEY!
    5. Jet Pilot
    6. ATWA
    7. Roulette (csakazértis :))
    8. Highway Song
    9. FUCK THE SYSTEM
    10. Ego Brain

    a számozás csak a külalak kedvéért van, mind1iket ugyanugy szeretem.
    így most elolvasva a cikket, picit felkeltette az érdeklődésemet a dolog... igaz, h egy ideje, már mást (is :D) hallgatok SoaD-on kívűl, de asszem belehallgatok majd az uj "keleti hangzású" albumba is!
    ja és ne feledjétek Soad & 'Tallica forever! (még akkor is, ha picit eltérő stílusú zeéz csinálnak.. :D)
  • csoxy6
    #7
    Shavo the best bass player in the world!!!!!!!!!!
  • szacsi
    #6
    nektek mi a 10 kedvenc soad tracketek?
  • szacsi
    #5
    jaja....meg a psycho,a mr jack és az i-e-a-i-a-i-o is :)
  • Gyiik
    #4
    chop suey nagyon nagy zene am
  • szacsi
    #3
    Az új albumról
    "A System Of A Down gitárosa szerint a csapat új dalai gyorsabbak mint valaha "
    -blabbermouth.net, 2003. aug. 11.

    Daron Malakian, a System Of A Down gitárosa nemrég azt nyilatkozta az MTV.com-nak, hogy a készülő lemezük új számai közül néhány, amit ő szerzett, gyorsabb mint a banda legtöbb eddig megjelent száma, és a keleti befolyások még kifejezettebben vannak jelen, mint eddig.

    "Egyfelől nézve dallamos, másfelől kemény, de nagyon sok dolog történik a keménység közben" - mondta Malakian. - "Egyik eddigi lemezünkhöz sem fog hasonlítani. Sok időnk volt rá, és sok időm volt újragondolni a hangzásunkat, néhány változtatást belevinni."

    "A régi riffjeinkben több 'chugga-chugga' hangzás volt" - mondja. - "Az újak jóval figyelemfelkeltőbbek, és keleti módra dallamosak. Szóval most tulajdonképpen ezt a fajta vibrálást tettem bele a sok kemény hang közé."

    A System Of A Down úgy tervezi, nagyjából hat hónapot dolgoznak majd Malakian anyagán, mielőtt a stúdióba mennének az új anyagot felvenni. "Biztos vagyok benne, hogy a többieknek is egy csomó ötletük van már, amiket elhoznak. Hozzáadják a maguk sajátosságait és együtt fogjuk eggyékeverni. Ez teszi Systemmé."
    25.
  • szacsi
    #2
  • szacsi
    #1