2189
  • Marki
    #2109
    Én nem nagyon tudok választani a Toxicity és a Steal Thia Album! között.
    Utóbbin ott van pl. a Mr. Jack, az A.D.D; Highway song.
  • Fókameister
    #2108
    én nemtom de nekem mindegyik szám nagyon tetszik :P
  • Lacee
    #2107
    nekem a toxicity a kedvenc lemezem, no meg ez (aerials, atwa, toxicity, spiders -vonalra szerintem simán illik az elect the dead).
    soad-fanok és pofonok :)
  • Enosh Chan
    #2106
    nekem pont az az egyik amelyik a legjobban tteszik
    M olyan idegbeteg :D
  • Marki
    #2105
    A Mezmerize - Hypnotize után simán beférne, de az előbbiekhez nem nagyon.
  • Lacee
    #2104
    nekem is a praise the lord egy kicsit gyengébbnek tűnik, illetve az unthinking majorityt nem tudom hova tenni magamban :)
    egyik legjobb album, a SOADhoz viszonyítva is.
  • Marki
    #2103
    nekem a Praise The Lord.. és az Elect the Dead annyira nem tetszik (ettől még jó), de az album nagyon klassz.
  • scorpeeon
    #2102
    Illetve most látom, hogy ez a klip el van csúszva csúnyán (főleg 3:00 környékén venni észre), itt egy rendes változat:
    link
  • scorpeeon
    #2101
    Jah, kint van már egy ideje ez is, láttam már pár napja. Eléggé elvont klip, de nem rossz :)
    Az album iszonyat jó. És ha lenne szám rajta, ami kevésbé tetszik az emebrnek, minnél többször meghallgatja és annál jobban fog tetszeni.
  • Enosh Chan
    #2100
    eleg fura klipp de a szamot szeretem :)
  • Fókameister
    #2099
    sry hülye voltam már látom :P
  • Marki
    #2098
    Feed Us
    Legújabb klip
  • Enosh Chan
    #2097
    Nem tul sok hszel lejjebb beszeltuk, hogy milyen :D
  • Brolly28
    #2096
    kint van
  • Fókameister
    #2095
    mikor jön ki serj albuma ??
  • Barney Tech
    #2094
    MÉg jo hogy kimentettem psd-be.
  • scorpeeon
    #2093
    Serj topic viszont nincsen jelenleg, és mivel azt mondtuk, hogy nincs is rá szükség, és mivel a SOAD nem túl aktív mostanában, és mivel Serj új albuma nem kicsit qrvajónak néz ki, sztem simán betehetnénk átmeneti bannernak. Aztán ha a Scars on Broadway is kijön és az is jó lesz, az is mehet ideiglenesen a bannerba.
  • Lullaby
    #2092
    SOAD topik, nem pedig Serj...
  • Brolly28
    #2091
    hát ez lett belőle
    unatkoztam
  • Brolly28
    #2090
    na alkotok én is 1 bannert
  • Enosh Chan
    #2089
    Csak plusz munka lenne es ertelmet tenyleg nem latom
  • scorpeeon
    #2088
    Merhogy?
  • Enosh Chan
    #2087
    Nyem :<
  • scorpeeon
    #2086
    Pont azt írtam h sztem nincs szükség külön topicra. :) Viszont a banner lehetne most Serj-es.
  • Enosh Chan
    #2085
    Es majd egy Daron Malakian topicot is akarsz ynitni ha kijott az album? :) Szerintem jo lesz ez igy mert ugyanazokrol bezselunk, plane ha majd kijon a Scars on Broadway..
  • scorpeeon
    #2084
    Oké, ez így jobbnak néz ki. De sztem most inkább Serj Tankian-osra kéne lecserélni :) Vagy nyitni kéne neki külön topicot? Arra azért nincs szükség sztem, elférnek itt egymás mellett.
  • Enosh Chan
    #2083
  • Lullaby
    #2082
    well, az a fehér rész legyen olyan mint a háttér.
  • Enosh Chan
    #2081
    Zsenialis
  • Barney Tech
    #2080
    Csináltam egy új bannert.
  • Barney Tech
    #2079
    szuper lett!
  • Lacee
    #2078
    hát ez valami eszméletlen jóra sikeredett! abszolút megérdemli a bolti vételt
  • scorpeeon
    #2077
    Kint van a rendes CD változat!
  • Enosh Chan
    #2076
    Ahham, akkor en meg varok egy hetet :)
  • scorpeeon
    #2075
    Abban, hogy 64kb/s wma-ról lett rippelve :) Tehát messze nem olyan szép, nem olyan részletes, mint kéne, és hangosabbra téve ez főleg kijön. A 256 és 320kbps mp3 között már annyira nincs sok különbég. Sok különbség pl a 128 és 256 között van. Egy 192-es is már tűrhetően szól, de jobban szeretem a közel tökéletes minőséget.
  • Enosh Chan
    #2074
    A rossz miben nyilvanul meg? :P Mert en meg a 256/320-asban sem tudok kulonbseget tenni :)
  • scorpeeon
    #2073
    Nem nagyon rossz azért, de nem is csúcsminőség. Lehet ezt is hallgatgatni, de komolyabb hallgatásra megvárom amíg kijön a CD, és felteszik 256/320kbps mp3-ban.
  • Enosh Chan
    #2072
    Tenyleg nagyon rossz a minoseg?
  • scorpeeon
    #2071
    Nem bírtam ki, meghallgattam. Gyerekek, ez az album HATALMAS! Bármelyik SOAD album mellett megállja a helyét. Serj istenkirály.
  • scorpeeon
    #2070
    Kint van a teljes Elect The Dead! MTV leak-ről rippelték, ezért annyira még nem jó minőség.