2189
  • 5c0rp330n
    #2149
    ez furcsa, most látom h a hivatalos oldalról leszedték :o
    1 hete nincs, hogy ott néztem meg, és nem vagyok ott egy power user..
  • Marki
    #2148
    Serj Youtube oldalán még nincs fent :D

    Akkor jó, ha kijött időközben, de nem értem, minek vártak ennyit.
  • 5c0rp330n
    #2147
    annak már rég kijött, mint az összes többinek.
    serjtankian.om
    Money klipje szvsz a legjobb
  • Marki
    #2146
    Igazából a P.T.L.A.P.T.A-n kívül mindegyik hallgatható :D

    Ja, amúgy miért van az, hog yminden számnak kijött a klippje, csak a Money-nak nem? :/
  • Marki
    #2145
    Nem konkrétan Neked szólt, hanem azoknak, akik negatívan nyilatkoztak.

    Amúgy azt is meg tudom érteni, ennyi év SoaD után szokatlan egy ilyen lemez.
  • 5c0rp330n
    #2144
    hallgasd meg ezeket:
    Empty Walls (!)
    Money (!!)
    Feed Us
    Saving Us
    Honking Antelope
    Beethoven's Cunt
    (bár írhatnám szinte az összes többit is)

    szerintem találsz rajta neked tetsző számot. ez az album egyébként minden, csak nem gáz. odabasz.
  • Triple H
    #2143
    én nem azt mondtam, h egy szar az egész, egy számot hallottam, az nem jött be annyira, és kész!
  • Qwerty4
    #2142
    Szerintem elég elolvasnod itt az SG-n az album/ok megjelenésekor íródott hozzászólásokat...vagy más SOAD fórumokat böngészni.
    Egyébként sztem sincs semmi baj azzal a két utolsó albummal, de ez a Serj album egy vicc, sajnos nagyon nem jön be, szerintem totális gáz. :(
  • Marki
    #2141
    Serj albuma nem egy matál album, hanem kis túlzással egy színpadi mű. Érzelmes, igényes, lágy rock zene. Még ha puha is az album, vannak rajta nagyon jó számok, pl. az Empty Walls, vagy Beethoven's cunt.

    Ettől még persze a SoaD a legjobb, nem is vitatom, de Serj albumát nem kéne lebénázni. Más, szokatlan, de nem béna.
  • Triple H
    #2140
    pl mert nem a SOAD játszik, hanem vmi nemtomkicsodák. és Qwerty sztem a Mezmerize a legjobb album, mindegyik számot szeretem róla, nem tom ki az a fa** aki leírja a Hypnotize és a Mezmerize albumot.
  • Qwerty4
    #2139
    Először is az a nagy baj, hogy Serj nyávog benne, mint valami párzásra készülő macska.Nem rock lemez, hanem pop.Nyálas és béna az egész.
    A klipek ami egyébként nem mérvadó, de azok is olyan gyerekes szinten vannak, rossz nézni, jobb lett volna nem látni azokat...
    Ez az új style egyáltalán nem jön be.Egyesek leírták az utóbbi két SOAD albumot (egyébként sztem azok is jók az alternatív műfajon belül).Azok most mit mondhatnak ha hallgatják ezt?Ez a szakadék legalja.
  • 5c0rp330n
    #2138
    Serj albuma odabasz. a SOAD mégjobban odabasz. deal?
  • Lacee
    #2137
    arra utaltam, hogy nem jó dolog valamiról kategorikusan kijelenteni hogy szar, max egyesek szerint. ha mégis ki lehet, akkor viszont nyilván vannak olyan objektív érvek, melyekkel meg is lehet védeni ezt az állítást.

    komolyan kiváncsi vagyok, szerintetek mitől rosszabb egy SOAD-lemeznél? győzzetek meg!
  • Triple H
    #2136
    határozd meg, hogy számodra a magvas mit jelent, plz!
  • Lacee
    #2135
    ízlésen nem veszünk össze, de ez nagyon magvas hozzászólás volt... érveket lécci :)
  • Qwerty4
    #2134
    Üres az egész, egy nagy nulla Serj szólolemeze.
  • Triple H
    #2133
    meg láttam a Sky is Over c. szám klipjét, és a SOAD többi tagja nélkül olyan üres nekem a klip.
  • Triple H
    #2132
    hát nem azért, gyerekek, de szerintem nincs olyan jó, mint a System of a Down...:(
  • 5c0rp330n
    #2131
    aztaqrva, tényleg ezt írják, méghozzá tényszerűen, nem úgy, hogy "lehet, hogy jön", hanem visszajelzett és jön. szóval ha nem igaz, akkor nem sokat ér a szavuk. Serj honlapján utánanéztem a tour időpontoknak de az akkori időpontok még nincsenek kiírva.
  • Lacee
    #2130
    ST épp most van európai turnén, vasárnap lesz Bécsben. nade mindegy, majd nyáron kiderül :)
    csak annyit mondtam, hogy a szigetesek nem szoktak szórakozni ilyen kamuhíres dolgokkal.
  • Brolly28
    #2129
    mert a soad sem arról volt híres h eu-ban túrnéztak
  • Lacee
    #2128
    nem az, kint van a honlapon is... legalábbis akit kitesznek, azok confirmed fellépők szoktak lenni. miért pont vele kamuznának?
  • Brolly28
    #2127
    szentem kamu
  • Marki
    #2126
    És a Scars on Broadway számához mit szóltok?
  • Lacee
    #2125
    és azt hallottátok, hogy a Szigeten, REM előtt lesz Serj Tankian-koncert? :)
  • 5c0rp330n
    #2124
    szerintem nem. max 1-2, az se ritka szar.
  • Qwerty4
    #2123
    Hallottam Serj szólóalbumáról 5-6 számot, szerintem ritkaszar lett, pff...
  • soleafar22
    #2122
    Hello !!!
    Eladók a következő eredeti cd-k

    SlipKnot : Slipknot (self-titled)
    System Of A Down : Toxicity
    System Of A Down : Mezmerize
    Linkin Park : Live In Texas ( 2 lemez , cd/dvd)

    [email protected] <<< itt lehet elérni , ha érdekel vkit !!

    Üdv!

  • martinho040150
    #2121
    nem tudom,ti hogy vagytok vele,de ez az új Serj album jó,de nekem azért a SOAD tetszik jobban.
  • Csaba
    #2120
    Már miért lenne jobb? Elég jó albumot rakott le Serj, de sajna van 1-2 töltelékszám, ami pl. a Mezmerize/Hypnotize albumon nincs. Meg azok azért keményebb albumok. Ez egy jó próbálkozás, de legközelebb egy kurvajó system albumot várnék tőlük...
  • PíszLávJuniti
    #2119
    Én se értem miért kellett zárni.
    Egyhamar a banda nem áll össze újra, és valljuk be, jobb is serj új szóló karrierje..
  • ashiaor666
    #2118
    Üdv !
    Csináltam egy toplistát is a Metal zenével foglalkozó oldalak/fórumok számára, így legalább könnyebben megtaláljuk egymást!

    http://incw.hu/toplista/toplista.php?t=Firestorm
  • scorpeeon
    #2117
    Sztem sincs nagy szükség külön topicra, mert nem olyan nagy ennek a fórumnak a zenei szekciója, hogy külön topikot kéne nyitni. Ha kilépett volna a SOAD-ból és párhuzamosan csinálna vele új lemezt, akkor szükség lenne rá, de amúgy sztem nem, elférnek itt a SOAD és Serj fanok is, meg a Scars on Broadway fanok is. Esetleg át lehetne írni a topic címét, bele lehetne venni Serj-t is.
  • Brolly28
    #2116
    serj a soad tagja csak most szünetel a banda
    serj meg biztos unatkozott
  • martinho040150
    #2115
    sztem se kellett volna bezárni
    Serj Tankian már szólózik,és jelenleg a SOAD-hoz semmi köze,akkor meg mivan?
    akkor miért nincs egy olyan topik hogy ZENE és oda megy minden ami zenéről szól:pop,rap,rock,stb.
  • Lullaby
    #2114
    bazz, Serj nem soad tag?! akkor miért nem jó itt beszélni róla? legalább addig is pörög a topik...
  • Vaxi
    #2113
    Ezt nem hiszem, hogy be kellett volna zárni, főleg, hogy most jött ki új albuma.. de ti tudjátok :)
  • scorpeeon
    #2112
    Nem egy hétköznapi videóklip, az biztos. Eléggé vicces :)
  • Enosh Chan
    #2111
    Hat ez borzalmas... nem a negativ ertelmeben hanem modnanam hogy "creepy" :)
  • scorpeeon
    #2110
    Lie Lie Lie VIDEO