2189
  • szacsi
    #1
  • szacsi
    #2
  • szacsi
    #3
    Az új albumról
    "A System Of A Down gitárosa szerint a csapat új dalai gyorsabbak mint valaha "
    -blabbermouth.net, 2003. aug. 11.

    Daron Malakian, a System Of A Down gitárosa nemrég azt nyilatkozta az MTV.com-nak, hogy a készülő lemezük új számai közül néhány, amit ő szerzett, gyorsabb mint a banda legtöbb eddig megjelent száma, és a keleti befolyások még kifejezettebben vannak jelen, mint eddig.

    "Egyfelől nézve dallamos, másfelől kemény, de nagyon sok dolog történik a keménység közben" - mondta Malakian. - "Egyik eddigi lemezünkhöz sem fog hasonlítani. Sok időnk volt rá, és sok időm volt újragondolni a hangzásunkat, néhány változtatást belevinni."

    "A régi riffjeinkben több 'chugga-chugga' hangzás volt" - mondja. - "Az újak jóval figyelemfelkeltőbbek, és keleti módra dallamosak. Szóval most tulajdonképpen ezt a fajta vibrálást tettem bele a sok kemény hang közé."

    A System Of A Down úgy tervezi, nagyjából hat hónapot dolgoznak majd Malakian anyagán, mielőtt a stúdióba mennének az új anyagot felvenni. "Biztos vagyok benne, hogy a többieknek is egy csomó ötletük van már, amiket elhoznak. Hozzáadják a maguk sajátosságait és együtt fogjuk eggyékeverni. Ez teszi Systemmé."
    25.
  • Gyiik
    #4
    chop suey nagyon nagy zene am
  • szacsi
    #5
    jaja....meg a psycho,a mr jack és az i-e-a-i-a-i-o is :)
  • szacsi
    #6
    nektek mi a 10 kedvenc soad tracketek?
  • csoxy6
    #7
    Shavo the best bass player in the world!!!!!!!!!!
  • lee86
    #8
    1. Sugar
    2. Aerials
    3. Boom (az iraki háború "emlékére")
    4. CHOP SUEY!
    5. Jet Pilot
    6. ATWA
    7. Roulette (csakazértis :))
    8. Highway Song
    9. FUCK THE SYSTEM
    10. Ego Brain

    a számozás csak a külalak kedvéért van, mind1iket ugyanugy szeretem.
    így most elolvasva a cikket, picit felkeltette az érdeklődésemet a dolog... igaz, h egy ideje, már mást (is :D) hallgatok SoaD-on kívűl, de asszem belehallgatok majd az uj "keleti hangzású" albumba is!
    ja és ne feledjétek Soad & 'Tallica forever! (még akkor is, ha picit eltérő stílusú zeéz csinálnak.. :D)
  • szacsi
    #9
    szerintem az uj metallica album nagyon szar...tiszta populáris szar...amugy a system hasonlít egy kicsit a régi metallicara
  • szacsi
    #10
    huha....nem populáris,hanem "fogyasztóbarát"
  • lee86
    #11
    nemis az uj Metallicára gondoltam... ;-)
  • szacsi
    #12
    akkor jo...
  • szacsi
    #13
    1. Chic 'N' Stu
    2. Mr. Jack
    3. Sugar
    4. Psycho
    5. I-E-A-I-A-I-O
    6. A. D. D.
    7.Innervison
    8. Aerials
    9. Toxicity
    10. Ego Brain
  • szacsi
    #14
  • szacsi
    #15
    télleg gyünnek szigetre????
  • O0D:
    #16
    yeee yee forever soad.
    új számok közül azért nem sikerült mindegyik olyanra mint az első albumok... max az innervision :)
  • O0D:
    #17
    nem lönne rossz.
    az a "baj" hogy semmilyen mo. i zeneakar nem tud játszani szisztemet.. az ének mindenkin kifog, amit nem is csodálok :))

    azt viszont nem értem, láttam milánói koncert felvételt (aszem az volt) a közönség egyszerűen kiakasztott!!! ott állnak és kész, semmi pogó csak bambulás. ehh szégyen. vagy közönséget csak külön vágták oda ?
  • ZzZz
    #18
    azert superbuttos voros andris (nehai fabrikos) jol tolta regen amikor meg jatszottak feldolgozast... de a nefogazznal telleg az enek utki rendesen viszont a temakat jol jatszak... de ez mar egy masik tortenet.
  • O0D:
    #19
    amennyire én ismerem, és tudok gitározni ( na jó ezt hagyjuk ) azért azok a témák nem olyan bonyolultak, mondjuk egy Spiders nem olyan nagy etvasz.

    Legtöbb zenekar jó énekes nélkül van.. mégha gitározni tudnak is, önmagában nem lehet jót kihozni..
  • ZzZz
    #20
    ertem de voros andrist mint enekes emlitettem es ha hallottad oket systemet jatszani akkor tudod mirol beszelek... es telleg nem bonyolult... de dob temak ezt szepen feledtetik veled:]
  • szacsi
    #21
    de az steal this album az demokbol lett osszerakva, és van rajta par szam,amit elobb irtak,mint a soad albumot
  • O0D:
    #22
    úgy újak, hogy elérhetővé váltak :)
    azért mondjuk a sugar demoja odabasz!!! garázsfelvétel rulez

    Az A.D.D. és az Ego Brain min vannak rajta? ezekről lemaradtam.. nem tudsz vmi elérhetőséget rájuk? ftp re feltöltenéd??

    *6: egyik kedvencem az X , első hallgatásra már rögtön megtetszett, utána a Metro . sorrend mondjuk nincs a többi között: Cubrt , PLUCK , Boom , Darts , Soil , Forest , War, Legend of Zelda :))
  • szacsi
    #23
    a steal this albumon vannak rajta. a mit hallgatsz topikba belinkeltek az A.D.D.-ot,mindjart felrakom az egot is...az egy eleg nyugodt szam,de szerintem kibasztt jo :)
  • szacsi
    #24
    és itt a másik is
    System of A Down - Ego Brain
  • O0D:
    #25
    jó a link szövege is, twotowers
    ugye a wtc re vonatkozik ?

    már lejött 17 % az ego ból.
  • O0D:
    #26
    na lejött!%!
    kiráhly. tényleg nyugis, olyan innervisionos hangulata van. meg a háttérbe van vmi gitár (?) ami csak pár magasabb hangot játszik (( looál, mennyire szakszerű vagyok :)), az mondjuk tökre tetszik. a szöveget még nem tudtam megfigyelni h miről szól pontosan a szám :D
  • [Walaki]D`Lair
    #27
    Hmm...Én ismerek egyet....Nightmare Of The People....zsír ám....
  • O0D:
    #28
    naa. és azok hunn játszanak?
  • [Walaki]D`Lair
    #29
    Innen megtudhatod
  • szacsi
    #30
    jaja...utájjuk amerikát...megrontották a Földet!
  • szacsi
    #31
    szereztem pár klippet,ami a melleslegen nincs fenn,a legtöbb live. majd felrakom oda is
  • O0D:
    #32
    Mozillával nem sok minden olvasható a lapon...
    a főoldal bejön, de nem találtam rajta semmi infót.

    *30 :

    a live soad klippek annyira nem tetszettek.., de hátha most :)
  • szacsi
    #33
    nemtom...sztem pl. a koncert reading is kurva jo volt....de má ecce jo lenne élőbe is ottan lenni.
    amugy még mindig szerencséebb a soad,ők legalább élőbn játszanak,nem mint ilyen csicska linkin park,akiknek playbackrol megy,mert nem tudnak semmit :PP
  • O0D:
    #34
    azert nem a soad az egyetlen olyan egyuttes ami tudja elobe is nyomni.linkin park nem nem is zenem ezert nem is tudom miaz
  • [Walaki]D`Lair
    #35
    Talán próbáld meg explorerrel....;)
  • szacsi
    #36
    hát az enyem se...mondjuk én csak progresszív metalt hallgatok,pár kivétel van,mint mondjuk a soad,vagy a chlidren of bodom...
  • ZzZz
    #37
    ezt meg hany topicba fogod hangoztatni?
  • szacsi
    #38
    kérdezett valaki?????
  • szacsi
    #39
    és különben is...van,aki még nem olvasta ;)))
  • O0D:
    #40
    mostlátom hogy a 32* mnek nagyon sok értelme van :D
    "linkin park nem nem is zenem ezert nem is tudom miaz"
    vagy tényleg van értelme csak én vagyok brűgva?

    tudom drímszietör hallgató vagy. hát én azt nemcsipázom, mint már én is írtam.