2218
  • Breki33
    #1416
    Nekem olyan klubb kéne abiben azok vannak akik normálisan tudnak cselezni a gamepaddal.

    Eddig ugyanis nem találtam ilyet.
  • Breki33
    #1415
    ezek vannak az olasz mezcsomagban bocsi
  • Lada
    #1414
    Üdvözöllek a klubban!
  • donpedro
    #1413
    Lol, a world class fokozat elég jópofa, három meccset nyomtam a Färöer-szigetek csapata ellen a francia válogatottal, és összesen egy gólt sikerült produkálnom, szögletből egy Henry fejessel. Az eredmények 3-1, 1-0, 0-0. Szóval elég durva, igaz, cselezni nem tudok, és azért néhány ziccert is kihagytam, és tulajdonképpen még csak kb. 8 órát játszottam.

    Van valaki, aki World classon eredményes tud lenni?
  • Breki33
    #1412
    fsh igy big gui-val FatGiu-val

    tulajdonképpen ezek vannak a mezcsomagban
    akinek meg ez bonyolult átírja annak a batját ezekre a filenevekre
  • gercse
    #1411
    És hogyan tudjuk majd berakni?Manuálisan bemásolni?, vagy?
  • Breki33
    #1410


    Na kész 19 mez, tömörítés nélkül öt mega
    Tommy ha gondolod icq-n átnyomhatom, hogy a többiek szedhessék
  • gercse
    #1409
    Én meg az ilyenektöl,akik nem értenek a focihoz,és mindent megkérdeznek ahelyett hogy rájönnének maguktól,én is ilyen voltam, de már nem kérdezek annyi lolságot.
  • Air
    #1408
    Nem vagy te egy kicsit ontelt?? Mi a franctol vagy igy elszallva magadtol?? Komolyan mondom az ilyen emberektol kapok herotot...
  • Breki33
    #1407
    talán azért mert nemnagyon változott a rendszer

    de próbáld meg máshol
    mindenkinek jobb lesz
  • Air
    #1406
    Euro 2004-rol beszelunk, miert olvassam el a Fifa2004-es topikot??
    Hat nem vagyok elorebb, de azert koszi...
    Tovabbra is az az erzesem, hogy ez nem segitseg. Megprobalom mashol.
  • Breki33
    #1405
    leírtam hogy kell berúgni
    és nem gépnek hanem embernek, hisz az nehezebb

    DE akkor újra kisétálok a 16-oson kivülre és mikor látom, hogy rúgja elkezdek befelé haladni egyre gyorsabban és lendületből kikerülöm a védőt és már csak arra kell figyelni, hogy kapu felé menjen a fejes esetleg a lövés.

    Azt, hogy meg melyik gombot kell nyomni leírhatom, meg sztem legalább 10* leis írtuk a 2004-es topicban de mivel én gamepaddal játszom és mint már aztis többször írtam áttálítottam így nem sokra menne más vele.

    De asszem azért van a practice (Persze könyebb beszólni annak aki segíteni próbál).
  • Air
    #1404
    Hat te nem vagy semmi...
    Most oszinten aruld el, mi volt a segitseg abban amit irtal??
  • Breki33
    #1403
    lol
    még neki áll feljebb P
  • Air
    #1402
    Bocs, de amit irtal az minden csak nem segitseg. Nesze semmi, fogd meg jol! Ennyit meg az is tudott volna irni aki meg soha eleteben nem fifazott, csak ert a focihoz.
    Szoval hagyjuk! Az ilyen segitseget inkabb tartsd meg magadnak. Es most mar mas a hangnem!!
  • Breki33
    #1401
    Hm elvileg ilyeneket bele lehet rakni

  • Breki33
    #1400
    Ha nem vennéd észre én voltam aki segíteni próbált
  • Air
    #1399
    Most mit kotozkodsz, ahelyett hogy segitenel??
    Azert irtam, hogy mar, mert en nem boldogulok vele, mar meguntam az allando kudarcba fulladt probalkozasokat.. Kero volt a hangsuly, nem kovetelozo. Sajnos igy nem jon jol le. Ha meg magyarazkodni kell, akkor megette a fene az egeszet..
  • donpedro
    #1398
    Nekem eddig kb 3-4 gól jött össze szögletből, de inkább csak gyengébb csapatok ellen. Nem nyúltam semmi beállításhoz, egyszerűen csak kiválasztom a Driven verziót, aztán azt a csávót, aki középen van a 3 közül (ez nálam "E" a billentyűzeten, de azt átkonfiguráltam, így valszeg default bill. beállításnál ugyanez "w". Ezután semmi mást nem kell csinálni, csak nekifutni, jobbra vagy balra elmenni a védő mellett és nyomni a d-t, mint állat. :) Egyszer Dragoner olyan kapásgólt vágott, hogy csak lestem :)

    Viszont a jobb csapatok ellen szinte semmit nem sikerült produkálnom, állandóan leszedi a kapus a lasztit.

    Más. A végére nagyon belejöttem, a horvátokat 4-0-ra, Angliát 3-0-ra, végül a döntőben a franciákat 3-1-re legyőzve sikerült megnyerni az EB-t semi-pro-n. (Babos Gabi mindhárom meccsen a védelem tengelyében játszott )
  • Breki33
    #1397
    "Segitsetek mar picit, legyszi!!"
  • Air
    #1396
    Hogy hogy mar??

    Egyebkent a fifa 2004-ben sem ment a szoglet. Lehetne picit reszletesebben?? Melyik betu mit jelent?? Illetve melyik szamot jelenti??
  • Breki33
    #1395
    már?
    Én megkerülöm őket :-)
    Távolabbmegyek aztán nekifutok
    Ezzel szivatnak multiban.

    Attól is függ melyik betűt nyomod le, hogy rövidre vagy hosszúra (középre)adja.

    Sztem egy az egyben a 2004-es
  • Air
    #1394
    Szogletnel hogy a banatban tudjatok megelozni a vedoket?? Mindig elfejelik, vagy a kapusuk lehuzza.
    Amikor leallitja a ficko a labdat, a menuben barmit is valasztok ki miutan visszavalt a field-re meg vannak szamozva a fickok. Akkor barmelyik gombot nyomom meg a rovid kapufahoz iveli a labdat, ott meg vagy kifejelik, vagy a kapuse lesz..
    Segitsetek mar picit, legyszi!!
  • The Hedgehog
    #1393
    eh de igen! valami torokszarság, lehet még mandulámat is ki kell kapni... plusz a láz...

    azért köszi!
  • Breki33
    #1392
    de nem vagy fertöző ugye? P

    jobbulást neked
  • The Hedgehog
    #1391
    Jah csak be kellene fejeznem, de most épp haldoklom a sok kórság közt ami a testem gyötri! Szal' nekiülök még és megcsinálom!
  • Imremagdi
    #1390
    várható a magyarositás még ebbe az évben ?
  • donpedro
    #1389
    Én is megnéztem, és gyorsan el is kezdtem lenyomni egy Eb-sorozatot selejtezővel, tokkal-vonóval...

    Összességében véve egy hangyányit jobban tetszik, mint a 2004, bár nagy különbség nincs. A nehézségi fokozat így elsőre korrekt, semi pro-n 8 között vagyok a magyarokkal, igaz, csak pótselejtezőn jutottunk ki, ráadásul óriási csatában.

    (Bulgáriával a hazai 0-0 után kint korán megszereztük a vezetést, ám a 87. percben egyenlítettek. Ekkor azt hittem, hogy idegenben rúgott gólokkal jó vagyok, de úgy látszik ilyenkor ez nem számít, mert jött a hosszabbítás. A 112. percben egy bolgár kontra végén a csatár kilőtte a rövid felsőt, és elúszni látszott Portugália. Aztán 1 perccel a lefújás előtt Szabics került ziccerbe, de kicsit hosszan tolta meg, és a gurítás a kapusról az alapvonal mellé csorgott. Jött a szöglet, Gyepes emelkedett, mint a lift, és a csúsztatott fejes a hosszú sarokban kötött ki. A tizenegyeseknél aztán oktattunk, Király Gabi háromból kettőt megfogott, mi belőttük mindet, így utazhattunk Portugáliába.)

    Szóval van izgalom, lehet szép gólokat rúgni - barátságos meccsen Szabics ollózva szerzett vezetést a románok ellen idegenben, Lisztes szabadrúgásból növelte az előnyt. majd Tököli fejezett be egy szép kiugratásos akciót pontosan - 3-0 ide. :)

    DE, sajnos vannak bugok is, nem is kevés, főleg a csapatösszeállítással kapcsolatban. A legjobban az tetszett, amikor Babos nevét megláttam a védelemben, és hiába szerettem volna lecserélni, kapust csak kapusra lehet... Ugyanígy az alapból megadott összeállításomat állandóan átvariálja, Gerát rendre kizavarja szélsőnek, Löw-öt meg berakja hátvédnek. Plusz a horvátok elleni negyeddönőn 1-0-ás vezetésemnél olyan szinten fagyott csonttá az egész gép, hogy csak reset segített.

    Azért el lehet vele játszogatni, a régi script-es hibák ellenére is.
  • The Hedgehog
    #1388
    ja azt hittem egy egész zdata-t akartok! Ha csak 300k akkor mehet a dolog nyugodtan!
  • KG21
    #1387
    bazz mire beírtam válaszoltál is:)))
  • KG21
    #1386
    valaki meg tudná nekem mondani a gombokat hogyan lehet átkonfigurálni?
  • Breki33
    #1385
    A gamepados dolkog összefoglalva:

    The Correct Profile

    Original



    My Configuration:



    In Config.csv
    1,Wingman Cordless Gamepad,62,DEVICE_CONF_CLRP,*Wingman*Cordless*Gamepad*,,WING,11,,1,2,4,5,7,8,9,10,3,,,,,,,Odd having start before second wings

    This is correct settings!!!

    Another gamepad:

    In preparation for the release of UEFA Euro 2004 (Not the demo), i have decided to pre-release a "fix" for remapping buttons for generic controllers. For the past few years slowly, EA Sports are introducing "official pads" to more of their games. EA Sports games (with almost always the exception of FIFA series) used to allow you to use generic gamepads in games like MVP Baseball, NHL and NBA and configure them. However the philosophy now is only to allow button configurations with mainstream manufacteurs such as Logitech, Microsoft, Gravis, in order to "encourage" competition.

    However there are some nice programmers out there that don't completely screw us generic gamepad users over to remap the buttons.

    In all these EA Sports games the generic gamepad buttons issue is solved by renaming your pad to one of the "supported" controllers in something called the registry. This fools EA Sports games into thinking you have a "supported" controller.

    Here we go....
    Click Start
    Click Run
    Type regedit in the box and open.
    open HKEY_LOCAL MACHINE
    then SYSTEM
    then CurrentControlSet
    then Control
    then MediaProperties
    then PrivateProperties
    then Joystick
    then OEM
    for those who know a bit about using the registry here:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\MediaProperties\PrivateProperties\Joystick\OEM

    Once you've reached this key you need to look for the sub-key beneath with the information about your own gamepad. Mine for example appears under VID_0B43&PID_0003.
    On the right-hand side of the registry you will notice a key named OEMName. If you there isn't a OEMName. Right-click on the RHS and select New then String Value. Type in OEMName. Now you can enter the name of a "supported" controller. The name you use is sometimes dependant on the type of pad you have. In my OEMName I changed it to:

    Logitech Dual Action

    All EA Sports games seem to allow me to remap the buttons now. I use a 2-Player Playstation adapator and everything is remappable.

    IMPORTANT: You might get away in this release to name it(which pads default to when not installing the drivers which come with your gamepad, but this loses force feedback functionality): 4 axis 16-Button Gamepad. However in other EA Sports games this will cause problems, so i recommend renaming it to one of the "official" ones.

    Also you might get continous force feedback if you use a generic gamepad, to stop this, while in the game press the windows key and return back to the game. It will have disappeared. You can also stop this in the registry but if you remove the key then you make force feedback disappear in other games which it works so well.

    I know this is quite bizarre releasing a fix for a game that isn't out yet, but I'm quite confident this is the score. This has been the logic of EA Sports for a couple of years now.

    Just doing my job, just doing my job.

    If EA wish to offer me a job, i'd be happy to accept
  • Breki33
    #1384
    nekem mindegy amúgy sztem kb 300k de nem fogom egyesével küldözgetni P
  • The Hedgehog
    #1383
    Srácok nem szólok bele, de egyelőre ne pakoljátok fel a cuccot , mert a magyar szerverünk véges... megpróbálom visszaszerezni a filefront-os helyet, mert az korlátlan és bármekkora anyagot fel lehet rá dobni!
  • Breki33
    #1382
    oké ha énse felejtek P

    de egyenlőre csak adboard, dán hazai, francia, olasz mezek, cipők vannak bent

    kéne egy csapatid lista akkor gyorsabban menne
    mert nem nagy kunszt berakni
  • FH ToMmY
    #1381
    Breki icq-n megbeszéljük. mikor vagy ott online? és ma 7 után ha nem felejtek el felmenni icqra :)
  • Breki33
    #1380
    atyaég, nem lassú a menü?
  • tartuffe
    #1379
    lassú nagyon a gépemen, ebben az euro 2004 sokkal jobb.
    régi a configom: 900as cerka, 256SD, Mx440
  • Breki33
    #1378
    a cipők sajna nem
    a mezek igen de kell hozzá fsh editor

    vagy Tommyt megkérjük, hogy tölthessem fel az fsh-kat

    amúgy hogyhogy te nem Wei-zel?
  • tartuffe
    #1377
    ehhe, jó kép :)
    akkor a fifa 2004-es cuccok (mez, cipő) jók ehhez is?
    és ha igen, akkor hogy teszem be?
    mer leszedtem egy adidas cipellő packet próbaként, és van benne 10 bmp, meg egy thumbs.db.
    mit kell ezzel kezdeni? leköteleznél, ha beavatnál!