2218
  • donpedro
    #1456
    lol, köszi, ez a megoldás nem jutott eszembe :) Megyek kipróbálom.
  • Breki33
    #1455
    2*-ra betölti
  • donpedro
    #1454
    Mintha valaki írta volna korábban, hogy nem tudja visszanézni az elmentett gólokat, nos nekem is ez a bajom. Betölti a replay-t, aztán amikor el kellene kezdenie a lejátszást, akkor visszalép a menübe. Visszaolvastam pár oldalt, de nem találtam megoldást, ahogy a readme-ben sem. Valaki?
  • Breki33
    #1453
  • gercse
    #1452
    Nektek is csinál olyat,hogy meccs közben a belsö középpályások kihúzodnak a külsök meg bejönnek?,aztán egy pár perc(3)vissza áll a rend.
  • Breki33
    #1451
    ha jól emléxem van installja

    be kell másolni minden file-t asszem a főkönyvtárába a játéknak vagy a data-ba
    lefuttatni az installt.

    Alapból az egyest cseréli tehát pár játékosnak lesz de én beraktam a 2-3-ra is amig nincsenek jobbak.
    Ez mondjuk a #1410-esen látható
  • Ramore
    #1450
    Ezt a csukát pontosan hogyan kell berakni a játékba? Régebben vágtam ezt a témát, de az talán 2002-ben volt. Minden csukát felülír majd?
  • Breki33
    #1449

  • Breki33
    #1448
  • Breki33
    #1447
  • Breki33
    #1446
  • donpedro
    #1445
    Hehe, van remény, 2-1-re megvertem San Marino-t World classon, és ezúttal mindkét gól akcióból született. Persze a Franciország-San Marino 2-1 még nem az igazi :))
  • Maxi
    #1444
    De nekem az is nagyon jó, ha valaki elküldi e-mailba a config.csv-t. Előre is kössz. E-mail: [email protected]
  • W1zard
    #1443
    4 db virtuális meghajtóm volt -> 1 db
  • Maxi
    #1442
    Szevasztok ! Nekem azoktól az emberekneklenne kérdésem akiknek Saitek 2500 - as joya van, hogy mit kéne csinálnom, hogy mindkét analóg mülödjön mert csak az egyik müxik. Kössz a segitséget.
  • Breki33
    #1441
    átraktamot mit értesz?
    csak ha legközelebb valaki ezzel jön tudjam a megoldást
  • Breki33
    #1440
    a Daemonnal ugye emulálhatsz védelmeket
    de te nem emulálsz mert akkor zöld lenne.
  • W1zard
    #1439
    Hoppá-hoppá, átraktam egy virtuális meghajtóra, és full-t installáltam és most felment :)
  • W1zard
    #1438
    És hogyhogy M-re rakta? -> H-ig particciók vannak, 1db dc író, és 4 virtuális cd meghajtó
    Ez a második CD? -> nem még az elsőnél, nem kér 2. D-t

    Egymás után monuntoltad? -> még csak az első mountoltam
    Milyen színű a daemon? -> piros
    Védelmek be vannak kapcsolva? -> milyen védelmek?

    Már sokszor használtam Deamon tools-t, eddig semmi lyen baja nem volt, sőt volt hogy kiírva nem ment, Deamon tools-val meg igen :)
  • laca70
    #1437
    Minden nagyon szép, minden nagyon jó, mindennel meg vagyok elégedve. Ha a Fifa 2005-el nem újítanak egy nagyot, megnézhetik a bevételeiket. És akkor legkésöbb ki fog borulni a bili.
  • Breki33
    #1436
    jobb, tulajdonképpen egy javított 2004 klón
    javítottak- állítólag a cseleken

    Tényleg Hedge megnézted?

    paszokon kiugratásokon
    de lehet nemjól értem a kérdést

  • Davidus
    #1435
    A csúcsminőségű játékon kifeküdtem:P
  • Breki33
    #1434
    baloldalt fent a cím, de szerintem még csak készül
    nem teljesen értem mert olasz
  • Breki33
    #1433
    80%

    bescanneljem? P
  • Breki33
    #1432
    Hát én biztos mást kérdeztem volna
  • BaziJoe
    #1431
    Haliho mindenkinek a game irányítása milyen a 2004-hez képest?
  • KG21
    #1430
    ehhez linket is tudnál adni?
  • The Hedgehog
    #1429
    Egyébként milyenre értékelte a GURU a játékot?!
  • The Hedgehog
    #1428
    Ekkora szar interjút... semmi konkrétumról sem kérdezték! Csupa általánosság!
  • donpedro
    #1427
    Annyit tennék hozzá, hogy meglátásom szerint nem a nehézségi fokozattól függ a dolog, hanem sokkal inkább a kapus skilljeitől. Mint írtam a Färöer szigetek ellen world classon is sikerült gólt fejelni szögletből, ugyanakkor semi pro-n egyszer sem találtam be így a hollandok, az angolok, az olaszok vagy a franciák ellen.
  • Breki33
    #1426
  • Lada
    #1425
    Nem könnyű szögletből gólt szerezni pl. profi fokozaton sem, de amit írtál azt magadnak kösznöheted és nem a programnak. Valamit nem jól csinálsz.
    A lényeg az, hogy az előtted levő palit meghülyitsd. Csináld azt, hogy amikor a szögletet rúgó játékos majdnem elrúgja a labdát, elindulsz a kapu ill. a közeledő labda felé és nyomod a D-t, plusz valamelyik irányt, ahova fejelni szeretnél.
  • Air
    #1424
    Na akkor meg egy kis kommentar a tegnapi "nagy" segitsegedhez. Practice-ben rugtam tegnap kb. 150-200 szogletet. Tapasztalat a tanacsod alapjan: a menubol totalisan mindegy, hogy mit valasztok. Miutan a kaput mutatja valamelyik gombot (A,W,D) meg kell nyomni, hogy beadja a labdat. Mind a 3 esetben az 5 es feles magassagaba iveli a labdat, vagy a kozelebbi sarkahoz, vagy kozepre, vagy a tavolabbihoz. Ott pedig a kapus az ur. Vagy lehuzza, vagy kioklozi. Mondom, kb. 150 szogeletet rugtam. Egybol sem lett gol. (Portugal vs. France) A tanacsod masik resze, hogy a tizenhatosrol fussak befele, szinten nem alkalmazhato. Amig a ficko el nem rugta a labdat a jatekos iranyithato. Ahogy a labda a levegobe kerult es szall befele a jatekos nem mozgathato, sot automatikus a gep atvalt egy masik jatekosra veletlenszeruen. Innentol kezdve semmi eselyem sincs arra, hogy az tortenjen a palyan amit en akarok.
    Ugyhogy reszemrol lezarva, uninstall, image delete.
  • Breki33
    #1423
    Asszem ezt a számot kereste itt valaki

    The Glitterati - Do You Love Yourself
    klikk
  • Breki33
    #1422
    És hogyhogy M-re rakta?
    Ez a második CD?

    Egymás után monuntoltad?
    Milyen színű a daemon?
    Védelmek be vannak kapcsolva?
  • W1zard
    #1421
    ja Daemon tools
  • Breki33
    #1420
    M?

    Virtuális?
  • W1zard
    #1419
    Sziasztok!
    Az lenne a problémám, hogy miközben installálom a játékot, kiad egy olyan hibaüzenetet, hogy:

    A prolem occured when trying to transfer the file 'M:data\gui\arial_kr.pfr' from the media.

    Ilyennel találkozott már vki?
    Ha van vkinek vmi ötlete lécci szóljon, előrre is köszi
  • Breki33
    #1418
  • Breki33
    #1417