2218
  • Breki33
    #1536
    énmeg abból is kivettem P
  • laca70
    #1535
    A WE-ben annyira megszoktam, hogy már hiányzik az Euroból.
  • Breki33
    #1534
    F9?

    mondjuk én útálom
  • laca70
    #1533
    Hogyan lehet a radart előhozni a játékban ? Van egyáltalán ?
  • Breki33
    #1532
    oks, de ne szokj le róla remekül helyezkedik ha használod
  • bang
    #1531
    azt láttam... én erre reagáltam: "mondjuk beadni úgy vettem észre nem lehet vele
    illetve korrektebb, hogy nem kell hozzá"
    én korábban csak beadásra használtam, arra meg most - ahogy Te is megállapítottad - kevéssé használható

  • Breki33
    #1530
    nemtudom olyan szakaszos
    megy aztán kb másodpercenként akad

    amúgy van egy hasonló gólom klikk

    Mielőtt valaki az ai-t szidná, havernak rúgtam P
  • Breki33
    #1529
    én pont azt mondtam, hogy érdemes használni P
  • bang
    #1528
    a scripttel kapcsolatban igazad lehet
    na mindegy... kísérletezem tovább, mert a leírt problémámmal együtt is összességében jól el vagyok a gameval.
  • donpedro
    #1527
    Mondom, nem volt kedvem szarakodni vele, anno a FIFA 2004 kedvéért nem akartam megtanulni billről használni (akkor még azt hittem, hogy hamarosan veszek egy dual action-t, de aztán ez a terv és a FIFA 2004 is a feledés homályába veszett...), az Euro-val meg még csak kb 10-12 órát játszottam.
  • donpedro
    #1526
    kb 6-7 volt a játékban is, szóval olyan nagyon gyors nem lehet.

    Ha minden igaz, akkor maga az avi 49 frame volt.
  • bang
    #1525
    jaja, az OTB-ről én le is szoktam
  • Breki33
    #1524
    jóisaz
    mondjuk beadni úgy vettem észre nem lehet vele
    illetve korrektebb, hogy nem kell hozzá

    én gamepaddal a kiugratást és OTB-t felváltva nyomkodom, hogy üresbe fussanak
    SAjna olyasfajta keresztlabdákat nemtudom mint WEiben +hogy a szélsőnek átlósan a védő feje felett ki 40-50 méteren.
  • Breki33
    #1523
    kb 5
  • Breki33
    #1522
    miért hány frame-t adsz neki?
    már az avi-d is ilyen?
  • Lada
    #1521
    Én bill.-ről nyomom és használom az OTB-t is, igaz, így sokszor lesre futok. De jó pár gólomat az OTB-nek köszönhetem.
  • donpedro
    #1520
    Ja, és ebben az esetben a fejelő játékos nem csatár, hanem támadó középpályás volt, ergo ez pirospont az AI-nak, mert teljesen önállóan üresbe futtatta a kp-t, akire így nem jutott védő. Ilyet a korábbi Fifákban nem nagyon láttam.
  • donpedro
    #1519
    Ennél konkrétan asszem az AI volt jótékony, én csak észrevettem, és szerencsére pontos volt a bepassz. De időnként úgy is összejön, ha én ugratom ki. OTB-t sajnos nem tudok használni, billről nem volt kedvem szarakodni vele.

    Ami a progi jótékonyságát illeti, ez inkább csak az animáció - script - problémája, a gép elvileg skillek, körülmények és egyéb random tényezők alapján kiszámítja, hogy ki fogja elfejelni a lasztit, és ez úgy jelenik meg a monitorodon, hogy csak az egyik ember ugrik fel. Ezért tűnik úgy, hogy elfelejtett felugrani az ipse.

    Sajnos a random tényezők jelentős részben abból állnak, hogy melyik játékost irányítod te, és melyiket a gép...
  • bang
    #1518
    ez korrekt (mármint a gólod)


    "a valóságban sincs minden beívelésből gól" nem ezzel van a bajom, hanem azzal, hogy (legalábbis nálam) a beívelésből származó gól esetlegessége a progi jótékonyságán múlik (a védő ugyanúgy ott van a nyakamon, de egyszercsak nem avatkozik be... és gól)
    a felrakott gólod persze nem ilyen, ott a fejelő csatár szépen elválik a védőtől és szabadon kapja az ívelést. ez a csatár AI-ből futott oda, vagy Te ugrattad ki, esetleg OTB ??
  • Lada
    #1517
    Is-is. Igazából nincs tuti receptem. Próbálkozok ahogy tudok. Így reális is szerintem. Egy valamit azért hiányolok: távoli lövésekből levő gólokat. Kapufákat már sikerült lőnöm 20-25-ről, de gólt még nem. Lehet, hogy többet kellene próbálkoznom?
  • donpedro
    #1516
    Nálatok kb. hány másodperc alatt megy le egy ciklus a San Marino gólnál? Mert nálam kb. 6-7.
  • donpedro
    #1515
    Akadozni nálam is akadozik, mivel nagyon kevés frame-ből áll, ezen nem tudok segíteni, viszont nálam egyáltalán nem gyors...
  • donpedro
    #1514
    Azért ha belegondolsz, a valóságban sincs minden beívelésből gól, sőt. Szóval a beívelés majdnem mindig esetleges, vagy a védő fejeli ki, vagy a csatár be.

    Mindjárt mutatok egy példát arra is, amikor nem esetleges. (Talán az egyik legszebb gólom.) Az animban is látszik, hogy Geráról megfeledkeznek az osztrák védők, és ő teljesen egyedűl fut be a tizenhatoson belülre, majd egy csukafejessel a hálóba juttatja a beívelt labdát, még mielőtt a védő odaérne.

  • Lada
    #1513
    Nálam is.
  • bang
    #1512
    ez igen..
    a leírásodból csak azt hiányolom, hogy hogyan szereztél ennyi gólt ?? (beívelésekkel, kiugratásokkal ??)
    megköszönném, ha részletesen leírnád amennyiben van általánosan alkalmazható "módszered"
  • Breki33
    #1511
    valami nem jó
    nagyon akadozik
    és amúgy túl gyors

    a többieknél?
  • bang
    #1510
    :)))
    hát a szokásos "esélyed sincs a beavatkozásra" version
  • bang
    #1509
    tudom, éppen ezaz.. egy meccsen hányszor rúgnak fel jó sz.rúgó helyzetben ??
    3 meccsenként egyszer.
    ettől nem leszel E.bajnok :))
  • donpedro
    #1508
    Csakhogy mi itt a magyarokkal próbálkozunk :)) Egyébként itt van San Marino gólja:

  • bang
    #1507
    "góljaim jelentős része szintén beívelésből születik"
    nekem ezzel az a bajom, hogy meccsenként kb 8 beívelésem van, de abszolut esetleges a végkimenetel

    "bár asszem egy-két kiugratás is összejött már"
    na ez már bíztató
    csak azt nem értem, hogy semi-pron szinte kiszaladnak a védők a pálya szélére, hogy bemehessek egy jól időzített kiugratással középen a kapuig, pro-n meg a 16-os előtt egy értelmes passzt sem lehet megoldani. Erre utaltam a két fokozat közti elképesztő különbségnél. Ez olyan, mintha a W.cl. meg úgy lenne nehezebb a pro-nál, hogy itt már beívelni is képtelenség lenne. Tehát nem az adott gólszerzési mód kivitelezhetősége válik nehezebbé, hanem eleve megoldhatatlanná válik. És nem azon múlik a gólrúgás, hogy precízen, ügyesen, jól időzítve végig viszel egy támadást, hanem ívelgetsz-ívelgetsz és egyszer csak nem szerel (az amúgy szorosan fogó) védő, vagy nem mozdul ki (az amúgy "klasszis) kapus, mindez teljesen független a tudásszintedtől.
  • Lada
    #1506
    Én most nyomtam végig pro-n. A hollandokkal - selejtezővel együtt - megnyertem az Eb-t. A world class már nekem is őrület. De pro-n én pont jónak találom.
    A csoportmeccsek aránylag könnyen mentek (németek ellen 4-2), igaz a csehekkel csak x-eltem (1-1). Aztán a litvánok ellen 4-1.
    Utána viszont nagyon jó volt. Először a dánokkal kerültem össze. 0-0 volt a rendes játékidőben, pedig sokkal több helyzetem volt, mégis a dánok majdnem kinyomtak. A hosszabításban aztán sikerült a védelmet kijátszani, 1-0.
    Jöttek a portugálok! Baromi nehéz meccs volt. Először sikerült egy gólt rúgnom nekik, aztán kiegyenlítettek, sőt kaptam még egyet. A 2. félidő vége felé nagy nehezen kiegyenlítettem. A hosszabításban egy nagy potyagóllal vezetést szereztem, majd szögletből újabb gólt, de a vége felé kaptam egyet. Végül 4-3-al továbbmentem.
    Döntőben a spanyolok könnyebben mentek. 2-0-ra elhúztam, a 2. félidőben ugyan kaptam egy gólt, de rúgtam is a hajrában (3-1).
    Ezek után nagyon focis feeling-em van. Jöhetne már az eb!
  • Breki33
    #1505
    szabadrúgásról beszélek P
  • donpedro
    #1504
    Igazából a nehézséggel nincs is bajom, inkább a következetlenséget utálom. Pl San Marino ellen olyan gólt kaptam, hogy utána percekig nem tértem magamhoz. Majd ha lesz energiám, akkor berakom ide, érdemes megnézni. Másrészt, az osztrákoktól Pro-n talán még egyszer sem kaptam ki, viszont Luxemburg néha megszívat...
  • donpedro
    #1503
    Nálam hangulatfüggő :) Tegnapelőtt 3-at rúgtam az osztrákoknak, és félidőig kettőt luxemburgnak, amikor lefagyott, tegnap viszont csak 1-1 az osztrákokkal, 0-2-es zakó Luxemburgtól!! és 2-4 a svédek ellen. Hozzáteszem, hogy a góljaim jelentős része szintén beívelésből születik., bár asszem egy-két kiugratás is összejött már, és néha szabadrúgásból is betalálok.
  • bang
    #1502
    "igaz azóta énse rúgtam P "
    hát ezaz.. pro-n én is csak alkalmi gólrugónak számítok
    cca. két meccsenkét egy gól
    azt szeretném megtudni, hogy van olyan human user, aki többre képes és hogyan??



  • Breki33
    #1501
    próbáld ki a Kenny-t P
  • Breki33
    #1500
    kicsit olvass vissza pár napja leírtam még két gólt is beraktam
    igaz azóta énse rúgtam P
  • bang
    #1499
    off. Wei beszerzése (ha megkésve is, de) folyamatban
    azért még próbálkozom az Euro-val
  • dolfy #1498
    Sziasztok!
    Az a problémám, hogy egyszerűen nem tudok szabadrúgást lőni. Akárhogy is probáltam mindig fölé rúgja. Mondjuk eddig csak a magyarokkal játszottam. Lehet, hogy ez a gond? :) Magyarázza el már valaki lécci, hogy lehet kapura küldeni a bogyót!!!
  • Breki33
    #1497
    de
    csak én azt használom semi-pro-n és megfelel

    igaz inkább Wei-zek