2218
  • Johnny23
    #1576
    Na, az cool csak kár maga a játék sehol se lesz pl. egy WEI -hez képest
  • donpedro
    #1575
    Meglepne, ha nem így lenne...
  • donpedro
    #1574
    Nyilván sejted mire gondolok, bár a rosterben igazad van, PC-re sokmindent megoldanak a rajongók. Konzolon már szarabb a helyzet, még ha ez engem nem is izgat túlzottan. :)

    Karriermód van, csak nem olyan, amilyennek lennie kéne.

    De ez itt ugye off. :)
  • The Hedgehog
    #1573
    khm új hír, hogy az EA megszerezni látszik a Bl hivatalos jogait a FIFA 2005-höz!
  • Gbr
    #1572
    20 méteren kivülről lött már valaki gólt,leírhatná,hogy kell?Most szereztem Boksicsal egy tők szép ollozásos gólt,igaz nem World Claszon.
  • Breki33
    #1571
    ígyis van normális roster
    sztem karriermód is

    amúgy egyetértek
  • donpedro
    #1570
    Kb. egy órája majdnem én is leírtam ugyanezt, és csak azért gondoltam meg magam, mert a FIFA topicba már leírtam anno. Lehetett régen kapni olyan focis (analóg :)) játékot, amikor kis rugós emberkék voltak besüllyesztve a pályába, és ha megpöckölted, akkor ellőtte a labdát. Na arra emlékeztet engem a FIFA-Euro passzrendszere.

    Szóval lényegében egyetértek, a játék (még mindig) nagyon gyenge. És ezzel meg vagyok lőve, mert a PES/WE-féle hyper-super-mega-ligáktól szintén feláll a hátamon a szőr.

    Szvsz, ha a Konami észbekapna, és megvenné a szükséges jogokat, és normális rostereket, normális bajnokságot, bl-t, karriermódot rakna a játékába, akkor egyszer és mindenkorra lemosná a piacról az EA-t. (Már így is mosogatja... :))
  • Breki33
    #1569
    Jó de tulajdonképp miért kérdezi meg?
    Tudja valaki?

    Amúgy a spanyol TV logó egész jó lett
    kicsit szebb mint az eredeti
  • tartuffe
    #1568
    nekem is megkérdezi, de eddig valamiért nem töltötte be a squad file-t. nyomtam egy reinstallt, most jó :)
  • Breki33
    #1567
    Érdekesek ezek a vélemények
    valaki odavan érte vanaki szidja mint a bokrot
    én meg állok közöttük P
  • szanics
    #1566
    Sziasztok!
    Hát, nem tudom. Volt alkalmam kipróbálni az új EA-játékot, de lehet, hogy én rontottam el valamit. Nemrég ugyanis a WE7I-vel játszottam, és a kettő... hát, finoman szólva ég és föld.
    A Winning Eleven 7 az eddigi legjobb focijáték, amit eddig csináltak, az UEFA Euro 2004 pedig az utóbbi évek legrosszabb futballjátéka.
    El van cseszve az egész, a menütől kezdve a világtól elrugaszkodott selejtező- és Eb-szabályokon keresztül egészen a gameplayig, ami a legsz@rabb.
    A menü gusztustalanul konzolos, a "szabályhűségről" pedig éppen nemrég panaszkodott itt valaki.
    A gameplay botrány. Lesüt róla, ahogy számol a gép, szinte hallom, ahogy zakatol, márpedig egy eredendően kiszámíthatatlan játékban, mint a foci, elfogadhatatlan. Az EA nem tudja kinőni azt a betegségét, hogy mindent kivesznek a programból, ami váratlan. Nem is írom le az összes bajomat, mert csak felhúzom magam. Ez a játék amatőr, az EA Sports visszament a 90-es évekbe, és egy ocsmány játékot csinált ahelyett, hogy fejlesztené a 2005-öt. Nekem már a sima 2004 sem tetszett, most pedig végképp kiábrándultam a FIFA-sorozatból. Éljen a KONAMI és a PES/WE sorozat!!!
  • Breki33
    #1565
    van egy fix shot amin KEnny dolgozik

    amúgy indításnál nekem mindig megkérdi betöltöm-e a profile-t
  • tartuffe
    #1564
    cd-key:
    V8G8-2LF8-CJKD-M6C3-CDEV
    E7MD-QS48-VDGQ-E76C-PDEV
    MS2A-EB3K-ZMDW-VYX5-XDEV
    ZWTB-KD3U-HSVF-6BGA-ZDEV
    3CC4-GFBC-RBS5-C2S7-ZDEV
    3GWW-29QP-CY3W-FS3Q-FDEV
    8BEN-9HYW-4YZ3-Z468-ZDEV
    DHKT-7Y2D-VDLM-35G8-PDEV
    5CWE-Y94G-2A48-S388-6DEV
    UNYG-4EUL-X7WK-HNHE-LDEV
  • tartuffe
    #1563
    időközben megoldódott, átneveztem a file-t, most jó.
    más: mivel a semi-pro már nevetségesen könnyű volt, váltottam professional-re. olasz -dán meccs gondoltam jó is lesz kezdetnek. álomrajt: totti már az első percben betalál közelről, 1-0. aztán eléggé elcsodálkoztam, mikor úgy húsz perccel később tomasson 25!!! méterről a bal felsőbe ragasztja a bogyót. nekem távolról egyetlen soványka kapufa jött össze eddig, pedig próbálkoztam rendesen. na sebaj, meghajtottuk a félidő végét, 40. perc körül inzaghi mesteri fejessel veszi be a dán kaput.
    elkezdődik a második félidő, gyűrjük egymást mezőnyben, majd a pofám leszakad: ismét tomasson köszön be ezúttal úgy 21-22 méterről. a végén aztán totti pontot tett az ügy végére egy szépen elcsavart szabadrúgással, a vége 3-2.
    de!!! az miért van vajon, hogy ha nem igazán bírnak közel jönni a kapumhoz, akkor 3-ból két lövés bemegy távolról, nekem meg még a büdös életben nem sikerült? szal kicsit felhúztak, de legalább pörgős, izgalmas meccs volt.
    nektek mennyire sikerül távolról betalálni?
    ha esetleg van vkinek bevált receptje ossza már meg velem, köszi!
  • blazini
    #1562
    Cd key-t keresnék!
    Köszi!!!
  • tartuffe
    #1561
    a squad file-t csak nekem nem tölti be automatikusan, vagy senkinek sem?
    mer ez baromi idegesítő, hogy minden indítás után manuálisan tőccsem be.
  • Breki33
    #1560
    megnéztem az avi is ilyen
  • csum666
    #1559
    nah megtaláltam a menüt ahol átlehet állítani:)
  • csum666
    #1558
    kösz de nem sokat értettem meg
  • KG21
    #1557
    #1385
  • csum666
    #1556
    gamepadot konfigurálni nem lehet a gámban?

    vagy vmi progi?
  • donpedro
    #1555
    Na most elpattant valami... 4-0-ra lemostam a norvégokat, 3-1-re könnyedén vertem a portugálokat, amikor jöttek a németek, és egyszerűen röhejes volt, ami a pályán zajlott. A németeket egyszerűen nem lehetett szerelni, olyan gyorsan passzolgattak ide-oda, hogy sosem értem oda a labdás emberhez, kapásból lőttek, és minden bement nekik. 4-2-re kikaptunk.

    Ezzel együtt ugye van 6 pontunk, de a gépnek sikerült megoldania, hogy körbeverésekkel a németeknek és a portugáloknak is 6 legyen. Nem tudom, hogy ilyenkor mi dönt, de hogy a gólkülönbségünk nem volt a legrosszabb, az tuti. Az egymás elleni gólkülönbség pedig úgy nézett ki, hogy a portugáloké 3-3, a németeké 4-4, a miénk 5-5, ergo több rúgott góllal nekünk kellett volna továbbmenni. Nem mentünk tovább...

    Az EA meg menjen a picsába, az idegenben rúgott gólokat is elkúrta (nem veszi figyelembe a playoffban, pedig kellene), és ezt is.
  • donpedro
    #1554
    Akármi volt is a gond, megoldódott magától, most már órák óta nem fagy, ennek örömére le is nyomtam egy selejtezősorozatot Pro-n a magyarokkal.

    A csoportmeccsek elég érdekesen alakultak, a svédek ellen idegenben 1-1, de aztán San Marino ellen otthon is 1-1. Ezután jött a lengyel meccs idegenben, itt kikaptunk 3-2-re. Utána a csapat összeszedte magát, és 3-1-re elverte otthon a svédeket. Aztán az addig egyébként remeklő lettek következtek, és sajnos hazai pályán elvertek minket, a vége 1-2.

    Innentől kezdve viszont beindultunk, és a továbbiakban már nem veszítettünk meccset. San Marino-t idegenben 5-2-re legázoltuk, majd szintén idegenben 1-1 a lettekkel, és jöhetett a záró forduló: ki-ki meccs a lengyelekkel a 2. helyért, amihez persze az is kellett, hogy a svédek elbánjanak a lettekkel. Ezt ők meg is tették (ellenben a valóságban történtekkel - egyébként viszont kísértetiesen olyan volt a csoport állása, mint ahogy valóban álltak a csapatok anno), így nekünk "csak" nyerni kellett hazai pályán.

    Rettentően hülye góllal szereztünk vezetést a 43. percben: Gera Zoli kb. 12 méterről szeretett volna lőni, de az egyik lengyel védő szerelési kísérlete nyomán nem találta el rendesen a labdát, ami viszont így lassan a jobb alsó sarokba gurult. Ez megadta az alaphangot, a csapat megnyugodott, és innentől kezdve már az történt a pályán, amit mi akartunk, a vége 3-0 ide.

    A playoff-ban a cseheket kaptuk, de a lengyelek elleni jó játék önbizalommal töltötte el a fiúkat, és remek teljesítményt nyújtottak. Már a 2. Percben vezettünk Tökölinek köszönhetően, aki egy beívelt labdát bólintott a hálóba, igaz 2 perccel később Baros egyenlített egy gyors kontrából. Szerencsére ez nem törte meg a lendületet, egymás után alakítottuk ki a helyzeteket, és a félidőig két újabb gólt is szereztünk, amit a hajrában Tököli egészített ki egy negyedikkel, tulajdonképpen formalitássá silányítva ezzel a visszavágót, az eredmény tehát 4-1.

    A visszavágón Gera gólja végképp eldönteni látszott a párharc sorsát, ám a csehek nem adták fel, fordítottak. Szerencsére mi sem hagytuk magunkat, és bár Szabics 15 méterről eleresztett bombája a felső lécen csattant, a kipattanót Lipcsei helyezte a hálóba, majd néhány perccel a mérkőzés vége előtt Tököli szerzett labdát, és éles szögből a kapus hasa alatt a hálóba gurított, így kettős győzelemmel, 7-3-as összesítéssel jutottink ki az EB-re.

    A csoportunkban a házigazda portugálok mellett Norvégia és Németország kapott helyet, szóval nem lesz egyszerű a feladat. Eddig egy meccset játszottak le, amelyen Portugália simán, 2-0-ra verte a németeket.
  • The Hedgehog
    #1553
    Ja és a hivatalos magyar oldal is itt van:

    http://euro2004game.ea.com/Intro.aspx?lang=hu
  • The Hedgehog
    #1552
    A honlap: www.fifahungary.com

    A vibration akkor érvényesül ha olyan gamepaddal játszol ami rezeg. Fejelni kapura a D-vel (lövés gomb) kell. Fejelve passzolni az S-el illetve az A-val lehet.

    Szögletnél mikor befut a játékosod és odaér a védőhöz rántsd vmelyik irányba a kart így egy testcsellel becsaphatod, majd a D-t nyomogatva fejelheted ill. lőheted kapura a lasztit.
  • Mocsi
    #1551
    Ja és mégvalami...
    Van már magyar honlapja a játéknak?
  • Mocsi
    #1550
    Hali! Lenne egy pár kérdésem ha nem gond, csak most szedtem le a gamet tudom hogy visszaolvashatnék és probáltam is de van vagy 20 oldal.
    Igazábol 3 dolgot szeretnék tudni...
    Az első hogy mi a game settingsbe az az away és home csik amit lehet állitani és mi az a vibration?
    A második hogy hogyan kell fejelni?(Melyik gombbal érdemes satöbbi)
    A harmadik a szögletnél hogy lehet betörni a játékossal milyen gomb segitségével?(és hogy lehet fejelni ugy hogy be is menjen) cagy fél orát probáltam hiába!
    Remélem tudtok válaszolni vagy meg tudjátok mondani hol olvashatom el ezeket hányadik hozzászolásban. Köszi...
  • donpedro
    #1549
    Mivel más nem jelezte, ezért gondolom csak nálam van ilyen probléma, de azért megkérdem, hátha tudtok tippet adni. Nekem minden második-harmadik meccsen csonttá fagy az egész, időnként fagyás helyet csak simán visszadob a desktopra, de olyan is volt már, hogy az egész gép resetelt. Csak ez az egy progi csinálja.
  • Breki33
    #1548
    EURO 2004 Rosters Update 1.0


    Jomi has very kindly sent us his great EURO 2004 Rosters Update 1.0 patch. The aim of this patch is to replace the original EA rosters in order to make them more accurate.

    This patch updates:

    rosters
    starting 11
    players positions
    kick takers and
    tactics of many teams
    mainly based on the latest 2004 friendlies




    download
  • Breki33
    #1547
    EURO 2004 KIT PACK

    download
  • donpedro
    #1546
    A régi avi kisebb is volt ennél, az újak viszont nagyobbak, és ennek ellenére rosszabb minőségűek...
  • Breki33
    #1545
    elvileg az avinak 500k körül kell lennie
  • donpedro
    #1544
    mail ment
  • donpedro
    #1543
    Az a gond, hogy ezek együtt elég nagyok, nem tudom mekkora a mailboxod. Azért megpróbálom elküldeni.
  • Breki33
    #1542
    jó a mail is
  • donpedro
    #1541
    ICQ-n, vagy mailben?
  • Breki33
    #1540
    küldj át egy avi-t megnézem
    szerintem már azis ilyen
  • donpedro
    #1539
    Igen, nálam is szakaszos, de nem tudom miért. Újabban a már a Fraps ilyeneket csinál, pedig régen nem ilyen volt. A régi Fraps-os videoim teljesen folyamatosak, és a minőségük is teljesen korrekt.

    Más kérdés, hogy amikor megpróbáltam belőle GIF-et gyártani, akkor az meg lassított felvétel lett. Folyamatos, de lassú. Próbáltam Ulead-del is, meg a másikkal is, amit belinkeltél. A Preview normális sebességű, de a kész fájl lassú.
  • Breki33
    #1538
    én érzem ha beindul
  • laca70
    #1537
    Nem találtam olyan kameraállást, amellyel látnám a csatáraimat, ha egy középpályás hozza fel a labdát.
    Nagyon praktikus kis eszköz.