15
Levelek exportálása Outlook Expressből
  • 12346
    #15
    ezeket ki fogom próbálni, köszi szépen^^
  • Dj Faustus #14
    Hogyan kell beállítani a külső levelező klienst (PL: Outlook) POP3 vagy IMAP használathoz?
    Az Outlook Express beállítása
  • me and a monkey
    #13
    ITT nézegessetek.
  • sanchaboy
    #12
    sziasztok.
    nem igazanvagom h kell a citromaol bol outlook express be vini a mail eket. vki leirhatna reszeltesen mert eleg lami vagyok
  • 12346
    #11
    Halihó!

    Létezik arra valami egyszerű - vagy akármilyen - megoldás, hogy XP-n futott Outlook 2003-ból a leveleket Egy Win7 alatti WinMail-be importáljam? Mert eddig a mezei export/import dolog sehova se vezetett:/
  • ent
    #10
    thenkjúverimacska..
  • pedestrian
    #9
    Ha XP-t használsz mentsd ki innen a fájlokat:

    \Documents and Settings\Rendszergazda\Local Settings\Application Data\Identities\{02898F36-45k8-4400-A68F-D550D14327F7}\Microsoft\Outlook Express.

    A Rendszergazda természetesen más, ha más néven használod a gépet. A hosszú szám meg biztos hogy más. Aztán az új rendszerbe bemásolod ugyanebbe a könyvtárba és így átmentettél mindent.
  • ent
    #8
    Ugyan az lenne a kérdésem!!!
    Csakhogy dbx fájlt nem találok a vinyón...
    Más megoldás?
  • riken
    #7
    pop: www.freemail.hu
    smtp: a szolgáltatód által megadott pl: mail.chello.hu
  • kasika
    #6
    Viszont, akkor lenne még vmi: nem tuggyátok efetleg a freemail outlookra vonatkozó beállításait, mert beírtam őket és mindig hibát ad csatlakozásnál... A freemail FAQ nem segített sokat, beírtam a pop3, smtp szervereket, de xar...
  • kasika
    #5
    Köszi szépen Neked is
  • kasika
    #4
    Köszi szépen, csakhogy nekem azzal vmi teljesen nagy faxságot csinál, nem ír ki semmit, hogy hova ment és nem is ment télleg semmit... Csak nyafog vmit, ezért kérdeztem... Nem vagyok azé ennyire láma...
  • riken
    #3
    a címlistát *.csv fájlba tudod exportálni (szöveges fájlformátum, vesszőkkel elválasztva), a leveleket legegyszerűbb, hogy megkeresed a *.dbx fájlokat (pl beérkezett üzenetek.dbx, elküldött üzenetek.dbx, ez attól függ hogy milyen mappában tárolod őket, az egész mappát egy fájlban tárolod). a fájl valahol a vindóz könyvtár közelében van, vagy a dokumentumokban asszem... a dbx fájlokat aztán importálhatod az új telepítésbe.
  • Cat #2
    gondolom outlook expresst használsz

    file, export messages...
    igen bonyolult
  • kasika
    #1
    Új vinyóm van és szeretném átvinni a leveleimet, fájlba szeretném kimenteni az egész levelezésem + címlistámat. Vki írja le nekem, hogy hogyan tegyem eztet, lécci... Előre is köszi