777
Panzer General 2
  • Solyom2
    #777
    Dunkerquenél brilliant victory kell hozzá
  • KON
    #776
    Sziasztok, láttam havernál, hogy 1941 -ben is lehet az angoloknál partra szállni, mi kell ahhoz? Mindenhol Brilliant victory? És utána milyen mapok jönnek?
  • Wreck86
    #775
  • hNeo2
    #774
    Sziasztok jön a Panzer General Online.

    http://mmo-play.com/mmo-news/panzer-general-online-announced

    Már alig várom!
  • westwall
    #773
    sziasztok a pg meg csináltákmár androidos telora ?
  • kerla
    #772
    9,99 usd, de nem ez a gond, hanem a maxos, 100 küldis verzió volna jó.. eredetben nekem is megvan kb 5 fajta kiadásban...
  • Rockety
    #771
    www.gog.com

    Kemény 5 usa $ és működik rendesen win7 alatt.
  • Solyom2
    #770
    Helló!
    Hol olvastad, hogy a pg2 működhet win7 alatt is csak le kell hozzá tölteni valamit?
    Azért kérdezem mert XP-m, van de ha lecserélném win7-re akkor is jó lenne pg2zni.
  • Wreck86
    #769
    Hali!
    Ahogy olvasom win7 + pg2 nem barát. :(

    Eredeti cdről próbáltam installálni,de nem is engedi mert nem 64bites.
    Esetleg vmi okosság?
  • TTTHU
    #768
    Igen, indítottam már win 95 és win 98-as compatibility-vel de sajna nem oldótott meg.

    T
  • kerla
    #767
    Én win7 alatt a kompatibiliáts-os indítással szoktam álíltgatni és bár nem elsőre de sikerülni szokott, próbáltad már??
  • TTTHU
    #766
    Sziasztok!
    Több helyről letöltöttem a PG2-t, Adler-t is de futtatáskor ugyanolyan, nagyon béna képminőségben jelenik meg mindkét játék. Mintha Commodor 64-esen futna a progi...
    Tudnátok segíteni, hogy milyen beállításokat kellene megpiszkálni/programokat kellene telepítenem, hogy normálisan játszhassak vele? XP-m van és egy Lenovo T420-an próbálok küzdeni.

    Köszi
    T
  • barnatizi
    #765
    A Panzer corps már működik, sikerült a hibát kis segítséggel orvosolnom.
    Valahol azt olvastam, hogy a PG2 is működik Win7 alatt, de vmit le kell hozzá tölteni.
    Az Open G-t megnéztem, tényleg eléggé kiforratlannak tűnik.
  • PetruZ
    #764
    1. Passz.
    2. Az Adler az eredeti PG2-höz van.
    3. Tudtommal nincs. Az OpenGeneral működik W7-en, de az még nem igazán kiforrott (nem minden kampányt és mod-ot kezel, mondhatnám, alig valamit) és a fejlesztése is elég lassú.
  • barnatizi
    #763
    Sziasztok!

    Régen nagy PG mániás voltam, de sajnos Win7 alatt nem tudtam találni eddig működő verziót. Keresgélés közben jutottam el ide és láttam meg a Panzer Corps játékot. Leszedtem és találtam hozzá magyarosítást is. Fel is tettem, de előfordul, hogy egyszerűen játék közben hibaüzenet kapok (Runtime error) és kilép a game-ből.

    Egy kis segítséget kérnék:
    1. Ez a probléma megoldható-e? Igazából nem is látom mi a magyar benne.
    Ha nem oldható meg, akkor leszedem megint az angolt és játszom vele. Ti mint ebben már tapasztalt játékosok, segítenétek, hogy milyen patchet és honnan kell leszedni a Panzer Corps-hoz?
    2. Olvasom alább az Adlerkorp modokat. Ezek a Panzer corpshoz vagy a PG2-höz vannak? Szintén honnan szedhetőek le és hogyan kell őket telepíteni?
    2. A Panzer General2 létezik Win7 alá? Ha igen, akkor honnan szedhető le?

    Nagy-nagy köszönet a sok kérdésért és az esetleges segítségért.
  • szascoli
    #762
    Köszi a felajánlott segítséget, de letöltöttem én is mindent legutóbb, amivel játszom az a PG2.Adlerkorps Edition v1.1 ( AK4000 Beta 0.95a -no panzergrau Icons) Datup 2011.január.Nem tudom ,hogy van-e ennél frissebb verzió ?
    A Steve honlap közben elérhetővé vált. Üdv a játszóknak !
  • kerla
    #761
    Ez nekem is új. Nem tudom mi lehet az oka? Lehet, hogy a Panzer Corps miatt lett leállítva? Bár szabad kódos a PG, tehát ez sem indok.

    Viszont én anno szinte minden elérhető cuccot leszedtem a PG 2-höz, ha kell odaadom, átküldöm/másolom.
  • szascoli
    #760
    Üdv ! Tudja valaki ,hogy miért nem lehet egy ideje az Adlerkorps honlapját elérni ? Minden le van tiltva , ugyanigy a Steve honlapja is ahol szintén voltak hadjáratok.Köszi !
  • gooooliath
    #759
    valaki tudja hogyan kell LAN-ban tolni a géjmt? hogyan kell patchelni?
    akármikor próbáltam nem megy..a játékosok számának kiválasztásakor meg áll...ne mmegy tovább...:(
  • Solyom2
    #758
    Csak sajnos nem igazán tudom használni a progit és azt se tudom mit,hol kell átírni.Ezért kéne az ini fájl.
  • kerla
    #757
    miért nem használod a suit progit? save fájl megnyit, buherál, győz! :-)
  • Solyom2
    #756
    Sziasztok.
    Van egy küldetés amit az istenért nem bírok megcsinálni,ezért csaláshoz folyamodnék de csak most vettem észre hogy a panzer ini fájl ahol engedélyezni lehet a cheateket nincs meg.Valaki el tudná nekem küldeni?
    Köszönöm
  • kerla
    #755
    Panzer Corps ksihazánkban nem kapható, nem tudjátok?
  • kerla
    #754
    Vannak. Bár kevesebb mint tengelyhatalmas, de ez nem baj nekem :-)

    PGII ebayen beszerezhető, ill vaterán is néha fel-felbukkan, de mivel szabad kódos a játék, a törtekkel lehet szépen nyomulni. Bár nekem megvan nagy és kisdobozs verzióban is az összes kiadása. mert szép :-)

    Hopp, ez a Panzer Corps érdekes, mindjárt utánanézek!!
  • Molnibalage
    #753
    Az Adler Corps MOD-hoz vannak szövetséges hadjáratok is?
    Tört ősrégi PG II változattal működőképesség tehető? Hol szerezhető be itthon eredetiben egyáltalán a PG II?
  • Benedek
    #752
    Játszogatok az Open Generallal. A képernyő full screenbe, 1024x768-ra van állítva és olyat tapasztalok, hogy kör után nem reagál a program, csak feladatkezelővel tudom kilőni. A program fut, ALT-TAB oda-vissza hívogatva úgy látom, mintha a kör statisztika ablak lenne beragadva. Néha magához is tér és tudok okézni (pipa gomb), de általában nem tudok. Windowed módban nem tapasztaltam, csak full-screenbe.

    Mi lehet ez? Beállítással orvosolható?
  • Benedek
    #751
    Ok, köszi! (Néhány kulcsszóra próbáltam rákeresni a topikban, de nem kaptam érdemben találatot)

    Az Open Generalt régebben már kipróbáltam, de valamiért nem tetszett (talán az egységek rajzai nem tetszettek, már nem tudom). De sebaj, nekiugrok újra. Lehet, hogy csak meg kell szokni.
  • AdamFTC
    #750
    Ennek a topic-nak az első néhány oldalán levolt írva, hogy újjabb oprendszereken miként kell elindítani a PG2-őt. Asszem le kell valamit tölteni hozzá. De lehet, hogy az csak Vistán működött.
    De tudom ajánlani az Open General-t helyette. http://sourceforge.net/apps/mediawiki/opengeneral/index.php?title=Main_Page
    Teljesen ingyenes a program. És egy az egybe megegyezik az eredetivel. Egy két apróbb változtatás/javítás szerepel benne. De amúgy tökéletesen játszható. Valamint tölthetők le hozzá adlerkorps küldetések amik jó néhány száz órával megnövelik a játékidőt. http://www.ulozto.net/9099359/pg2ake-v1-1-for-og-exe
    Ez volt a reklám helye. :)

    Remélem tudtam segíteni.
  • Although
    #749
    Hát igen erre én is gondoltam már, reméljük a paradox egynap eljut oda csak sajna ezek a játékok nem olyan nagy tömeget vonzanak :) Szóval mikor csata van belenagyít a térképbe :) Csak az a gond rengeteg lenne és végtelenül hosszú perce lehetne automatán is futtatni és csak a fontosabb ütközeteket. Ami miatt ez nem tökéletes a HoI -ban generálisok képességétől is függ a dolog. szóval mint egy manager játékban, tehát ha te játszod le az úgy már nem az igazi :)
  • Benedek
    #748
    Windows 7 alatt életre lehet kelteni a PG2-őt?

    Nekem "DirectDwaw Init FAILED" hibával nem indul. Két dolgot próbáltam, de nem jó: 1) kompatibilitási módok állítgatása (windows verzió, színmélység, grafikai tiltások) illetve 2) a DirectX kontrolpanelen a DirectDraw Acceleration tiltása.
  • AdamFTC
    #747
    A Hearts of iron tényleg hatalmas játék. Csak nem ugyan az a lépték, ott egy egész országot irányítasz egyszerre, a csatákat nem tudod lejátszani. A PG-ben viszont pont az a lényeg. A legjobb lenne a kettőt vegyíteni. Irányítod az országodat, HOI-ban, ha meg jön a csata akkor átvált panzer módba. :)
  • LSSAHPAUL
    #746
    Jah tényleg detto ugyanolyan mint a pg1,2 jobb grafikával,hanggal, és javítottak a support-fire-ön. Sokan sírnak ha egy régi játékot túlságosan felújítanak, hát ezt nem vitték túlzásba, nagyon jó!
  • Although
    #745
    Nagyon kedveltem anno. sokat játszottam vele. De szerintem a Hearts of iron 2 vagy 3 már sokkal fejlettebb és sokrétűbb. De perce szép emlék.
  • AdamFTC
    #744
    Meg tudnád mondani, hogy honnan van az a demo? Ha nem publikus akkor e-mail-ben? [email protected]
    Köszönet
  • zoltang
    #743
    Ma de. tettem fel a "teljes demót". Érdemes-e rá beruházni, az jó kérdés. Ahogy látom nagy újítás nincs, csak egy grafikailag felújított Panzer General (1-2). A térképekre már nem is emlékszek az ősi programból, itt az is újrarajzolva, minden egy picit javítva. Így első pillantásban.
    Az eredeti verzióban multi is van, arról nem tudok nyilatkozni... :)
    Én jobban örültem volna, ha a 3D-és PG fejlődési rendszerét vették volna át (3d motort nem).

    Gondolom, majd jönnek külön verzióban a szöv. nemzetek "küldetései"... Scenarióban most is lehet a két oldal között választani.

    Itt van egy teszt... (deutsch)
  • AdamFTC
    #742
    Üdv
    Próbáltad esetleg a játékot? Ha igen, akkor milyen az elődhöz képest? Érdemes beruházni? Olvasgattam, nagy Panzer General fanok készítették.
    De ahogy elnéztem a kiadó és fejlesztő korábbi játékait, sok a körökre osztott játék köztük. Így attól tartok, hogy csak ez egy nekik a sok közül. Ezért tartok tőle, hogy megvegyem, az amúgy sem vastag pénztárcámból.
    Remélem valaki rámcáfol.
  • zoltang
    #741



    Szép a kis lexikon is...
  • zoltang
    #740
    Ilyen küldetések vannak:

  • zoltang
    #739
    Hasonlít a videó alapján e neves programra. Valaki ismeri?

    Panzer Corps
    http://panzer-corps.com/







    http://www.slitherine.com/games/panzer_corps_pc
  • morcosmedve
    #738
    Sziasztok!

    Hosszú idő után ismét tankolok, GWC-t nyomom Adlerkorps-szal, 100-on. És végre sikerült elsőre Thermopülénél a BV. Hozzá tartozik, hogy már 8 prototípusom van, ebből egyet lódoltam ki. Az előző térképen, Novi Sadnál felhúztam magam, mert harmadszorra lett meg a brilliant, ehhez képest nem kaptam egy fitying plusz pontot sem érte.

    A limitet betartva játszom (3800 a seregem értéke most), és mindenkinek csak ajánlani tudom! Baromi rámenősen és ésszel kell előrenyomulni, viszont nem kell foglalkozni a kis településekkel, úgyis csengenek a végén a pengők. A pontok hiánya rákényszerít a jó taktikára, és nincsenek totális győzelmek a térképeken. Úgy veszem észre, prototípust is szívesebben ad a führer.

    TA:3 AT:3 ATY:2 REC:1 INF:8 AD:2 FT:3 TB:2

    A földi egységek 88%-át vásároltam, 1 antitankom és 1 gyalogosom protó, a légvédelem és a vadászok mind prototípusok, és az egyik bombázó is, ezt kaptam legutoljára. Ez egy szerintem nagy és tapasztalt sereg, viszont egyáltalán nem modern. Fejleszteni szinte semmi pénz nincs, és túltölteni is csak módjával.