420
Dangerous Waters by Sonalysts
  • f2d
    #420
    Oh, köszi.
    Nekem az is jó, ha valahova feltöltöd, én meg leszedem.
    bitshare.com, freakshare.com, rapidgator.net, stb vagy torrent, ami neked szimpatikus.
  • Petko
    #419
    Nekem megvan isoban, csak nem tudom hogy juttassam el neked.
  • f2d
    #418
    Sziasztok,

    esetleg, ha valakinek meglenne az Exclusive Mission add-on CD, akkor arról a single küldetéseket el szeretném kérni (ha megvan az egész CD az s baj).
    Előre is köszi a segítséget.
  • DonZorro
    #417
    Passz. Nem szoktam...
  • Willenbrock
    #416
    Ezzel egyébként multizni hogy lehet,hiperlobbyn?
  • Willenbrock
    #415
    Innen töltöttem le én is azt hiszem.A Crazy Ivan féle orosz hangokat és Neg'r orosz feliratos akula paneleket is telepítettem a Kurszkhoz,úgy még hangulatosabb.
    http://www.subguru.com/downloads.html
  • DonZorro
    #414
    Megvan: http://ra-dwx.narod.ru/index.htm
  • DonZorro
    #413
    Meglessük!!! Link???
  • Willenbrock
    #412
    Vagyis DWX 1.36
  • Willenbrock
    #411
    Megjelent a DWX 3.61 mod,amiben az Oscar II és Tájfun osztály is benne van.

  • 42nd Intruder
    #410
    Tudom nem szép, de esetleg torrent... Én is régen indítottam el a progit, win7 alatt volt is vele bajom, bár inkább a vga driver miatt... Kezelés meg kézikönyv és tapasztalat alapján a legcélszerűbb...
  • Aquark
    #409
    Heló!

    Sikerült beszereznem a gém eredeti verzióját, az európai kiadást használtan, de sajnos a 2., DVD hiányzik belőle, kérem akinek ez megvan, az jelezze, van cserébe millió tengeralattjárós anyagom. Továbbá szeretnék megismerkedni levelezés/segítségkérés céljából a játékot jól ismerő ember(ek)-el, főleg a TMA -t nem értem, de a különböző szonárpaneleken sem igazodom el.

    Előre is köszönöm, mélem: [email protected]
  • sulyid
    #408
    Én 688I párti vagyok... azon kívül max Seawolfot vagyok hajlandó úsztatni... semmilyen repülőeszközzel nem foglalkozok, illetve az OHP se nagyon érdekel...
  • DonZorro
    #407
    Csakis Akula-II vagy ha nagyon kell akkor Seawolf...
  • sulyid
    #406
    Ennek örülök. :D
    Te milyen típusokkal szoktál merülni/repülni?
  • DonZorro
    #405
    Aham...
  • sulyid
    #404
    Rajtam kívül szokott-e még valaki játszani a vén csatalóval néhanapján?
  • Willenbrock
    #403
    Akadozik a hang,a Sub Commandban nem csinálja ezt,mi lehet az oka? Emellett ha mélyebbről jövök fel periszkóp mélységbe (21m) paranccsal akkor meg felszínre megy a hajó,nem áll meg 21m-en.Párszor meg nem állt be a megparancsolt irányba hanem lefordult még egy kört stb.Mindez az LWAMI modtól lehet? Ezenkívül volt hogy 2000m-ről kilőttem kb 4 torpedót egy szembejövő hajóra,adott cél jele volt kiválasztva a kilövőálláson,a tüzértiszt automata volt,mégsem talált egy sem.
  • Willenbrock
    #402
    Használta már valaki a Sub Command sound editort? Nem sikerül a ruszki hangcsomagot akriválni,hiába van angol leírás-annyit sikerült elérnem hogy az eredeti hang is elment az Akulán.
  • Willenbrock
    #401
    Ezen a kicseszett oldalon egyszerűen képtelen vagyok regelni.Ilyet még nem b***tam!Szórakoznak azzal a szar kódmezővel,alig látom mi van rajta,de biztos nem rontottam el.Aztán írja hogy rossz a biztonsági kérdés meg a referrer mező.Egy csomó mindent beírtam már-sosem jó 5-let?
  • Willenbrock
    #400
    Nagy kár hogy kicseszett rts.Mostanában sok szimet ilyesmi irányba visznek el,szabályosan retteg mindenki a szimektől,programozóktól kiadókig,belső nézetek és részletes irányítás nélkül számomra ez a játék egyszerűen nem létezik.
  • zoltang
    #399
    Sajnálom. Hirtelen megörültem, hogy valami készül...
    De lehet jó lesz ez is. Stratégia az "északi vizeken".
  • DonZorro
    #398
    Ez nem az "A" játék asszem...
  • zoltang
    #397
    A kiadó:
    http://www.paradoxplaza.com/

    Name
    Naval War Arctic Circle Full Game

    Genres
    Strategy

    Platform
    PC DVD

    Publisher
    Paradox Interactive

    Release Date
    Q1 2012

    System Requirements
    TBC

  • zoltang
    #396
    Az a baj, hogy valami Turbo Tape Games csinálja... (Norvég)

    http://turbotapegames.com/

    Egy régi videójuk: (2009)



    Interjú:

  • DonZorro
    #395
  • zoltang
    #394
    Készül a "következő rész"? (remélhetőleg hasonló szim. lesz, mint ez)

    http://navalwargame.com



  • dronkZero
    #393
    Na közben megszereztem... Hát, ez lehet, hogy egy kicsit magas lesz nekem... :) Autocrew be van kapcsolva, úgyhogy egyelőre csak parancsnok módban vagyok, meg nézegetem a műszereket, de nem sok mindent értek... :P

    Pl ott a szonár. Időnként a legénység beazonosít egy-egy kontaktot, de a jó ég tudja, miből. Én csak a kását látom folyni lefelé... :P A többi képernyő meg töküres. Egyszer láttam bevillanni valami függőleges vonalakat...
    Na mindegy, majd a manualt olvasgatom.

    Egyébként egész kellemesnek tűnik első blikkre. Ami még viszont rettentően idegesít, hogy valami gebasz van a grafikával, és rendszertelenül villog, elég sűrűn. Ilyen tizedmásodperces feketeségek. Nagyon zavar.
  • Petko
    #392
    http://www.sonalystscombatsims.com/dangerous_waters/demo.html
  • Petko
    #391
    van demo
  • Willenbrock
    #390
    576 kbyte üzletben szinte biztosan van még.Vagy Mediamarkt/Saturn ilyen helyeken szokott még lenni.Kb 2-3000 Ft volt tavaly mikor én vettem.Jó kis játék de a tengók belső nézete 2d-s de a műszerek elég jól ki vannak dolgozva.(Akulával szoktam lenni és egyszer a Nimitzet is levadásztam pedig erős rombolóvédelme volt)A P.Bayen és hasonló oldalakon biztos hogy fenn van ha boltba nincs.
  • dronkZero
    #389
    Engem is érdekelne, kedvet kaptam egy kis atomtengeralattjárózáshoz... (Tom Clancy Red Storm Rising adott egy kis alaphangulatot)
    Tudom, fújwarez, meg Steamen meg lehet venni, de nem biztos, hogy tetszeni fog, és igazán sajnálnám azt a 16 eurót, ha megnézem, azt' kuka. Demo meg nincs.

    Szal valami segítséget tudtok adni beszerzéssel kapcsolatban?
  • Pesi
    #388
    skacok honnan tudnám letölteni ezt a gamet :P?
    csak mert kerestem torrent/warezzt de egyiket se talaltam
  • DonZorro
    #387
    Akkor az már 4... De szép is lenne...
  • 42nd Intruder
    #386
    Hmmm.... Ha megtalálom a CD-ket és lesz szabad idő akkor jövök én is :D
  • prien21
    #385
    Akkor már 3-an vagyunk? :)
  • Petko
    #384
    ez igazándiból 10-15 emberrel lenne jó, de annyi sose lesz
  • DonZorro
    #383
    No, akkor még várjunk egy kicsit, hátha többen is leszünk...
  • prien21
    #382
    Helló! Én benne lennék multiban, bár nem vagyok egy profi... de egy próbát megérne!
  • DonZorro
    #381
    Hali Srácok! Valaki tolja még eme gyöngyszem játékot? Esetleg multiban???