389
Panzer Elite
  • Willenbrocknew
    #389
    Én szoktam, de az új Ostpak Redux 2 most a legújabb mod hozzá. Sok újdonság van benne, de sajnos macerás a telepítése. Még nem sikerült működésre bírni, de rajta vagyok a témán. Az 1.2 patch is hibát jelzett, itt kezdődik a probléma...
  • Zoli105
    #388
    Hm senki nem játszik már ezzel a retronak számító játékkal ? :O :(
  • Zoli105
    #387
    Üdv mindenkinek :D
    Látszik jó régen járt erre akárki is :D
    Szóval most fekete péntek alkalmával behúztam mindkettőt ,egy kis nosztalgia reményében ,de sajna nem indul el :O Win 10 alatt nem fut el ez a játék ? (emlékszem Win 7 alatt nem volt gond ! )
    Utoljára szerkesztette: Zoli105, 2019.11.29. 22:20:46
  • Zsoke31
    #386
    Sziasztok!

    Egy kis segítség kellene!
    Újra lett húzva a gépem és azóta nem forog a tankomnak a lánca a játékban!
    Milyen kiegészítő progi hiányozhat még a gépemből!
    Panzer Elite Dune of War
    Előre is köszi
  • Willenbrock
    #385
    Mára jól felqrt ez a játék-elsőre a pályát majdnem sikerült megcsinálni,2X félig jutottam,most meg kilőtték az elején az egész szakaszt-csal ez a mocsok program
  • Willenbrock
    #384
    Teterevino pályán vagyok a kampányban-rohadt nehéz de valami csalás van itt.A rohadt kis T-34-est máskor 1-2 lövéssel ki lehet lőni itt meg közelről 6-7 Pzrg 39-est is elnyel mire hajlandó kinyiffanni-hát ilyen nincs.Ezt így nem lehet végigvinni.Valaki vitte ezt már végig?Minden realisztikusra van véve amúgy.
  • Zoli105
    #383
    Szép-szép csak kicsit fura a grafikája már megszoktam azt a nagy részletességet,3D-s cuccukat élethűbb tárgyakat stb :S ez is a korral jár!:D
  • Willenbrock
    #382
    Na akkor mégegyszer




  • Willenbrock
    #381
    Végre megy a Das Reich kampány.Ha win95 kompatibiltásra állítjuk a progit akkor nem fagy le.A kampány 1943 elején kezdődik-pár kép:


    http://www.sg.hu/galeria/1151078345/11510783451293443781.jpg
    http://www.sg.hu/galeria/1151078345/11510783451293443895.jpg
    http://www.sg.hu/galeria/1151078345/11510783451293443914.jpg
  • Willenbrock
    #380
    A felső képen a PE Three mod új textúrája látható a PZ IV-eseken.Alatta a Tiger vezetőállása:




  • Willenbrock
    #379
    Ha valakit érdekel a PE moddolás és a komplett Ostpak akkor itt találtam linket:Ostpak
  • Willenbrock
    #378
    Ez korai sárvédő nélküli változat csak a felbontást nem tudtam nagyobbra venni-valamiért a PE3 mod nem engedi.
    Most olyan gondom van hogy a Das Reich kampány nem megy mert a Prikolotnoye pálya mindíg lefagy.(Ez az Ostpakban van)Szal ez a hivatalos Ostpak modban levő kampány rendesen telepítve mégis fagy.Mondjuk mikor 1.2-re patchelem a játékot valami vaw file problémát ír ki de ha ezt ok-zom akkor települ ezután.
    Tigrishez is vannak szebb textúrák is amúgy,de ez egy szimulátor történelmi hadjáratokkal,élethű ballisztikával stb. ezért ne hasonlítsuk a PE Actionhöz mert a nevén kívül semmi köze ahoz.
    Itt egy PE fórum Tiger textúra moddal
  • bgabor
    #377
    Hát bakker, a macskám jobban hasonlít egy Tigrisre, mint ez. :D
  • Zoli105
    #376
    juj most nézem hogy te másról beszéltél bocsi:S (én meg a Panzer Elite Action :Fields of Gloryról)
  • Zoli105
    #375
    Nekem megvan egy Panzer Elite nevű játék csak szebb grafikával mint az itt levő képek !:S
  • Willenbrock
    #374
    Senki?Hát hol vannak a tankosok?
  • Willenbrock
    #373
    Új mod készült a Panzer Elithez,egész jó textúrák-ködös idő és normális égbolt van benne.
    Ez a PE3 mod a Scenario 2009-el és 2010-el.Tetszik de egy nagy gondom van vele:hiába állítom a 3d centerben 1280X1024-re a felbontást,a játék mintha 640X480-ban futna-ez főleg belső nézetekben zavaró.
    Használja-e valaki ezeket az új modokat-tud-e valaki segíteni?


  • Willenbrock
    #372
    Most már remélem jó lesz:
  • Willenbrock
    #371
  • Willenbrock
    #370
    Játszik valaki ezzel mostanában?Jó szimulátor,a hosszú hadjáratot tolom a német oldallal.Pár kép mutatóba
  • Willenbrock
    #369
    Ismeri valaki a TANK COMBAT c. játékot?Mostanában látni az üzletekben.Mingyárt megyek a Media Marktba ezért infót szeretnék róla hogy szimulátor-e vagy valami hülye árkád?Sajnos screenshotot sem találtam róla.
  • Sippie
    #368
    oké, közben megtaláltam :D
  • Sippie
    #367
    Üdv!
    Valaki meg tudná mondani hogy hogy az istenbe lehet megállni a tankkal? Úgyértem tényleg megállni, kéziféket behúzni, nem gurulni még 0,02 km/h-val sem. Valahogy mindig megy valamennyivel, akármit nyomkodok, teljesen megállni nem tudok, és elég idegesítő így lőni mert ugrál összevissza a célzóberendezés.
  • zsotee
    #366
    Panzer.Elite.Action.Fields.Of.Glory-iTWINS
  • f2d
    #365
    Ez van!
    Egyébként készül egy, remélhetőleg azért sokkal jobb színvonalon mint a T-72 BiF, bár a fejlesztők ugyanazok.
    Itt és itt olvashatsz róla.
  • Willenbrock
    #364
    Nagyon bosszantó hogy olyan népszerű témából mint a 2.világháborús harckocsik nem tudnak manapság egy normális,minimum T-72 színvonalú szimulátort csinálni.
    A Panzer Elitre is volt elég nagy érdeklődés anno csak mára kissé elavult.Erre most kiadtak egy "Actiont" ami megfelel egy óvodás gyermeknek,de köze sincs egy szimulátorhoz.
    A repülőszimek ugyanebbe az irányba tendálnak.Megérdemelnék az ilyen fejlesztők meg kiadók hogy tönkremenjenek! Dühös vagyok és elégedetlen!
  • f2d
    #363
    Nem hiszem, hogy vissza tértek a szimulátor kategóriához, ugyanis akkor az egész progit az elejétől a végéig újra kellett volna írniuk. Sajnos a Jowood ezt a nevet feláldozta az fps-ek oltárán. Én maradok az eredetinél, meg persze a Steel Beasts sorozatnál ami verhetetlen harckocsi szimuláció és taktika terén.
  • Serpa
    #362
    előzőt én is probáltam, hátha ebben újítottak vmit.
  • f2d
    #361
    A dunes of wart nem próbáltam, de a Panzer Elite Action előző demóját kipróbáltam hát az valami siralmas. Semmiben sem közelíti meg az eredeti Panzer Elitet.
  • Serpa
    #360
    demo alapján írod?
  • f2d
    #359
    A képeken tök jól nézki a game, de ez egy fps igazából, sajnos semmi köze a játéknak a harckocsi szimekhez, taktikákhoz.
  • Serpa
    #358
    ha neked teccik, én is meglesem.
  • Axon
    #357
    A képeket megnézve úgy látom, hogy itt már német tankokkal is lehet lenni.
    Na talán mégis csak kipróbálom.
  • Axon
    #356
    Ennek egyszer már volt demoja. Vagy ez egy kiegészítő lenne?
    Sima arcade külső nézetes tankterelgetés volt, ahol csak úgy pukkantak szét a tigrisek a sherman vizipisztolyától.
  • Serpa
    #355
    Panzer Elite Action - Dunes of War Demo

    kiprobáljam, ne probáljam ??
  • alex299
    #354
    Haj!
    Van valakinek ötlete, hogy a töréshezhonnan lehet szerezni exe fáljT??
    Vagy valami más kell hozzá???
    köszi
  • f2d
    #353
    A Panzer Elite Action pc-re megjelent verziójának az xbox-ra, ps2-re kiadott változata. Nem kiegészítőlemez, hanem egy teljesen új játék, ami 2006-ban jelent meg. Külsőnézetes fps jellegű zártpályás lövöldözős játék. Viszont elég jó grafikával.
  • steweee
    #352
    Panzer Elite Action Fields Of Glory

    ez valyon új játék vagy egy kieglemez ?
  • f2d
    #351
    Panzer Elite Patch 1.2 Ez jó az SE és a normal verzióhoz is.
  • f2d
    #350
    Az utolsó kiadott patch 1.2, ha gondolod hétvégén feldobhatom vlahova. Azt, hogy miért gyors nálad a játék nem tudom, nálam minden rendbe van a texta villogást/hibákat leszámítva.