105
Cat aszonta, nyissunk 1-et
  • PLaci #65
    ... Értelmes topic. Mind1.
    Én csak ritkán iszom, inkább a csapvíz.
    Mielőtt a korábbi lakásunkban kicseréltük a csapokat, azelőtt isteni, mindig 100%-ig (nyáron is!) hideg víz jött, de a csap csréje után megváltozott az íze... (A tömítés talán?) Most költöztünk 1 hónapja, a víz jó, néha ki kell engedni, viszont ha állni hagyom, akkor enyhén rozsda ízű lesz... (25 éves rozsdás csövek...)
  • csabawarchief
    #64
    én az egybubist szeretem
  • CSOCSO
    #63
    admin bacsik tegyetek be a szmajlik koze:))
  • CSOCSO
    #62
    ok most nekem is leszedte nagynehezen:)
  • dikki*yysw
    #61
    A szmájli? Nekem jó.
    Király :)
  • CSOCSO
    #60
    hat ez nem akar menni.. nem tolti le rendesen:( csak felig.. nektek jo?
  • CSOCSO
    #59
    csinaltam egy arcleszaggatos szmajlit:)
  • Dani19..
    #58
    valahogy ugy :))
  • vizes
    #57
    Így nézel ki a tekknó buli után? :-))
  • Dani19..
    #56
  • vizes
    #55
  • Dani19..
    #54
    egy korty ásvány-viz néha életet tud menteni 1-1 techno-house partyn. ezér is szeressük.
  • vizes
    #53
    Nekem az Apenta ízlik a legjobban. Kicsit sós vagy mi...
    Szal jó az íze.
  • mikike
    #52
    2 (2,5) liter az ajánlott folyadék
  • I.C.ram
    #51
    Az is CocaCola tulajdon.
  • Lacc
    #50
    Ja 20 évig napi 4 liter szénsavas ásványvizet iszok aztán kint az utcán valami jómunkásember rámtolat a zsukkal.
  • mikike
    #49
    a Bon Aqua a nagy átbaszás mert az sima csapvíz adalékokkal 200Ftért
  • I.C.ram
    #48
    erősen mentolos rágóval nincs bajom, csak a szénsavval, egyszerűen nem szeretem.
  • mikike
    #47
    az még hagyján, de egy (olcsó) cukor (és energiamentes) üdítőben mennyi szarság van
  • Cat #46
    egyébként én nagyon örülök az ásványvizek feltörésének, ugyanis emiatt drámai mértékben zuhan az édesített "űditőitalok" fogyasztása, és azoknál messze egészségesebbek ezek

    más kérdés hogy szerintem is átbaszás csomo, pl a gleccservíz, meg nevetséges hogy nálunk az evian 4-500 ftba kerül, mig franciaországban a legolcsobbak egyike, tavaly vmi 60-70 cent volt franciaországban, azaz 180 ft körül. És ott az összes többi ilyen árban van!

    egyszer ittam irto finom san benedettot egy pizza után, majd elélveztem közben, utána direkt 5-6x azt vettem, de nem tudta hozni ugyanazt az érzést, ugyhogy le is szoktam róla.
  • Lacc
    #45
    Én ezt nem tudom felfogni. Nekem se bírja sok haverom a szénsavat, meg az erősen mentolos rágót mer' "erős". Hát össze ne essenek nekem.
  • I.C.ram
    #44
    Majd jól meghalsz, aztán nézhetsz!
  • Lacc
    #43
    És akkor mivan? Egyszer élünk :) Akármerre nézek minden károsít engem, majd pont a szénsav fog érdekelni.
  • I.C.ram
    #42
    Arról nem is beszélve, hogy pukizni, meg büfizni lehet tőle csak!
  • vizes
    #41
    Azonkívül a kólában van még foszforsav is ami nagyon nem kell a szervezetnek...
  • mikike
    #40
    milyen gyártmányból iszol?
  • CSOCSO
    #39
    AAAARGHHH ( arcletepo szmajli)
  • Cat #38
    én azt is kirázom, de csak kicsit :D
  • Cat #37
    egyébként a szénsav tényleg káros a szervezetre, fogakat is roncsolja (a kolában erre még rátesz a cukor), és marja a nyelőcsövet is
  • CSOCSO
    #36
    felrazza az uveget majd kiereszti a szensavat.. haaat.. vki a kolaval csinalja ezt..azt le tudnam utni... fujj de utalom a bubimentes kolat
  • Cat #35
    hogy csökkenjen a buborék erőssége és mennyisége
  • Cat #34
    az nem csak a szénsav miatt van

    egyébként igen, volt teszt, koka kolával, nagyon gyorsan szétmar mindent. A kamionok kerekét pl azzal mossák a gyárban, nagyon jól fertőtlenít, minden bacit megöl
  • CSOCSO
    #33
    he???:)
  • mikike
    #32
    kirázooood?
    hogy érted?
  • Cat #31
    én szinte mindig erőset veszek (mivel balfibol nincs közepes), és kirázom. A teljesen bugyborék nélkülit utálom, nagyon szar ize van sztm, kell egy icipici bele.
  • mikike
    #30
    és te milyen fajtákat preferálsz csocsesz?
  • CSOCSO
    #29
    Minel van jobb annal benne szensav
  • CSOCSO
    #28
    remelem igy mar nincs baj...
  • Lacc
    #27
    Minél több szénsav van benne annál jobb :P
  • CSOCSO
    #26
    amerikaban szarabb a helyzet.. nem eleg hogy szensav meg midnen. .de annyi etelszinezek van mindenben hogy megfogja a konyhaasztalt!!!!!!!! fanta narancs nem olyan mint nalunk hanem mely uv voros...pfoooojjj