537
  • Somik
    #497
    Tud valaki crack-et vagy valami a Singles Update 1.5 telepítése utána, mert nem megy a játék neten nem találtam semmit csak azt hogy más is keresi. Ti tudtok?
  • LOTTO
    #496
    Az a helyzet hogy nekem sem eredeti a játék.Megpróbálhatnád az 1.4patch-et.De előtte a mentéseket másold át.
  • Stickee
    #495
    Semmi gond nem harapom le a fejed. Gondolom neked eredeti a játék. De szerinted akkor nem is megoldható azt a patch-et feltenni másolt cd-hez?
  • LOTTO
    #494
    Bocsi. Azt hittem hogy jó lesz,de tévedtem.
  • Stickee
    #493
    Köszönöm segítséged biztosan jót akartál de elég jól kicsesztél velem. Most telepíthetem újra fel a játékot. A gond az hogy letöltöttem azt a patch-et amit mondtál. Csakhogy nekem másolt a lemezem. Ezért már el sem indul a játékom. Nagyon korrekt plána a mentések miatt. Na mind1 ez van. Ha tudsz vmi okosat írj. Köszi
  • Stickee
    #492
    Köszönöm a segítséget. A magyarítás itt is kb annyit ér mint a simsnél. Nem túl sokat. Tetszik a játék de sokmindenre nem jöttem még rá. Egyenlőre az idegesít a legjobban hogy elkövették ugyanazt a hibát amit a simsnél. A fogmosás stbugyanúgy órákig tart. A másik amire még nem jöttem rá hogy lehet más nézetből nézni a képet. Mert sokmindent csak akkor látok ha elviszem arra az emberkét. Ezért őszintén szólva próbálkozom próbálkozom de csak addig míg ki nem jön a sims 2. Mert hát azért az lesz az igazi. Pussz nektek!
  • LOTTO
    #491
    Innen pedig az 1.5 patch-et töltheted le: http://www.pcdome.hu/download.php?id=1565
  • Vlala #490
    Valaki tényleg azért játszik ilyenekkel, hogy ne legyen cenzúrázva a vécé? Kezdek kiábrándulni a "mindenki normális" világképemből...
  • LOTTO
    #489
    Stickee a singles magyarosítását innen leszedheted: http://www.csete.tuti.hu/SINGWEB/singles.htm
  • Stickee
    #488
    Sziasztok!
    Én most szereztem meg a játékot de nem magyar. Tudok hozzá magyarítást szerezni?
  • Attiska
    #487
    Van némi változás, a level of nudity-t 10-re véve már csak a wc van cenzúrázva. :) De gondolom, ez ellen is lehet tenni valamit... :)
  • Attiska
    #486
    Na, megszereztem az angol változatot. Lennebne mind a fürdés, mind a wc cenzúrázva van. Van valami patch?
  • Vlala #485
    Ne vedd a szívedre, tudhatnád, hogy én mindig csak morgok...
    :-)
  • Lyan Kyj
    #484
    :))Ha már van olyan, hogy végtelen pénz, gondoltam, ilyen is lehet. Mindegy.
  • Vlala #483
    cheat, ehhh...
    aztán meg csodálkozol, hogy elhívsz randizni egy lányt, és hiába küldöd neki a csaláskódokat sms-ben, nem hajlandó randizni veled...
    :-)
  • szoltan
    #482
    egyszer próbáltam, akkor az elején fagyott, szerintem kicsi a gépem hozzá, majd még +próbálom feltenni
  • 12346
    #481
    dc
    szoltan, hogy hogy nem műxik? torrentes szar?:)
  • Lyan Kyj
    #480
    Én meg azt kérdezném, hogy nincs-e olyan cheat, mellyel minden érték a maxra menne, pl. romantika, stb.?
  • szoltan
    #479
    nekem megvan, csak nem müxik:(((
  • Attiska
    #478
    Sziasztok,

    Van még valahol valami sms-es oldal, ahol meg lehet szerezni ezt a dokumentumot?
  • Slayerboy
    #477
    Hogyan lehet aktiválni a VILLA módot?
  • Blasta
    #476
    A bolti ár fele. Még mindig fóliázott, hibátlan az egész.
  • Zuperman
    #475
    Persze magyarul, ha lehetne kérni.
  • Zuperman
    #474
    A lang.cfg és a lang2.cfg file-okat el tudná valaki küldeni a [email protected] címre? Köszike előre is
  • Johnyy
    #473
    Mé annál is több
  • PiszkosFred
    #472
    Igen, tobb mint valoszinu hogy kell ;]
  • Johnyy
    #471
    1.5 ös crack kell hozzá?
  • Johnyy
    #470
    Mennyi?
  • Geryke
    #469
    Hi mindenki!
    Szeretném a segítségeteket kérni! Megvan a singles deviance, felraktam hozzá az 1.5ös patcht, de valami másolásvédelem nem találja a cdt. Mi a hiba?
    Gery
  • Blasta
    #468
    Eladó egy bontatlan, magyar verziós Singles (szinkronos)!
    Kurva óccsó, nekem nem köll!
    Jelentkezz priviben!
  • akyyy
    #467
    dolhozzá. szerintem elégg jó a játék, csak már nem játszok vele, mert meg lehet unni sajna. extrát hozzá!.

    És láttam van hozzá patch. mit takar ez?? miker tartalmaz és javít?érdemes leszedni?
  • Bandy11
    #466
    Tud valaki hozz cheatot?
    mer elfogy a lóvém akármit csinálok
  • Drizzthsz
    #465
    I'm in need of aid!!!

    Valaki pls!!! Az a big trouble, hogy megvan a demó, ami teljes funkcionalitású, de csak 6 óráig használható... Hogy lehetne örökéletűvé tenni?
  • Vlala #464
    Ahogy a perverz társadalmi igényeket ismerem, meg fognak jelenni a gay és lesbian kiegészítők is, d remélem, az állatvádők megvétózzák az animal oldalát...
    Children mod, pfuj...
    Fro5t
    Gratula, 400 megákat töltögetsz lefelé?
    Na látod, ezért kell Neked ilyen játékkal játszani hús-vér partnerek helyett :-P
  • Matthewpamer
    #463
    Én most kezdtem el vele játszani,de nagyon zsír aí játék.odabasz,sőt odavissza
  • Somik
    #462
    Mit szoltok hogy készül hozzá 1 új kiegészítő amiben már 3-man lehet csinálni!? :)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #461
    nekem 8
  • Darkboy
    #460
    jó lenne, de minek? úgy se jár má senki se ide!
  • jAsOn VoOrHeEs
    #459
    Ez nem lenne jobb bannernak ?
  • Darkboy
    #458
    szedd le a teljest