537
  • gabica06
    #537
    én tudok. www.magyarositasok.hu az 1-nek van csak a második részének nincsen sajnos, mert azt eleve magyarul adják ki.
  • Bence2006
    #536
    .hu
  • Bence2006
    #535
    opjgnkoghxbgfklxbgfxbgf
  • kalcsó
    #534
    helló tud valaki olyan oldalt ahonnan lelehet tölteni a magyarositást?????????????? előre is köszi
  • Magic Boy
    #533
    Tudom, hogy ez a Singles 1 fóruma, de a kettőé eléggé haldoklik.
    Kérlek segítsetek, hogy lehet megmutatni a romantikus oldalamat (opcionális feladat a Singles 2-ben)?
    Aki megcsinálta már az légyszives segítsen.
  • Bence123456
    #532
    Hello! Tud valaki kódokat mondani a játékhoz?
  • blinty
    #531
    helló! nem tud valaki egy olyan kódot v. mit..amivel nem megy le az ember kedve meg nem is kell fürdeniük, aludniuk-egyszóval minden maxon marad-...????
  • blinty
    #530
    eeee...-valaki segítsen lécci... akárhogy is próbálom magyarosítani sehogy sem megy..elvileg csak telepíteni kéne a magyarítását, de az semmit sem ér...
  • blinty
    #529
    de nekem is van gondom lécci segítsetek... az van hogy amikor enni akarnak-és csináltak kaját, akkor ott egy jel a fejük fölött: egy kérdöjel meg egy szék... csakhogy ott van mellette tök közel egy asztal meg szék is van -persze-és nem tom h. mit csináljak mert így meg nem tudnak enni -és hát az baj...ezután a kaját visszateszik a pultra és :(-ak
  • blinty
    #528
    hát sajnos nem tom mi lehet a gondod... elöször nekem is szaggatott de nekem csak a rammal volt a baj,mert akkor még csak 256 mb-volt de most vettem bele egy 512-est és azzal tökéletesen fut...
  • robie18
    #527
    Valaki lécci vegyen észre :)
  • robie18
    #526
    Hellosztok! Föltettem a Gamestaros Singles-t. Az lenne a problémám, hogy nagyon szaggat. Még minimumon is is eléggé. Nem tudjátok lehet-e ellene valamit tenni? A gépet sztem megvan hozzá. Konfigom: Intel celeron 2,4es proci, 512 RAM, Ati Radeon 9600. Előre is Kösy
  • Raho
    #525
    Feltettem a gémet, a GameStarban volt benne, le szedtem egy 1.6-os peccset, fel tettem az itt belinkelt magyarosítást és a Star Force ki irja hogy lemezt nem talál. Mit tegyek?
  • Gyocsika
    #524
    És mégegyy kérdés ezért kellene a trainer is hogy kell megcsinálni hogy minden relationship maximumon legyen a romantika meg minden ?
  • Gyocsika
    #523
    Légyszi segítsetek nem működik a deviance +5 tranier mondjátok meg hogy kell működtetni beraktam a játék mappájába rákattintottam elindult a játék és nem reagál a gombokra ? köszi!!!
  • Gyocsika
    #522
    Sajna nekem ezzel sem müködik :(
  • 00 Blue 00
    #521
    Figyelem a Gamestar áprilisi számához teljes játékként mellékelt SINGLES és a mi (BLUE™) álltalunk készített magyarítás amit a Gamestar mellékelt nem kompatibilis!!!

    Mivel a mi megkérdezésünk nélkül történt, a hibáért ne minket vádoljatok!

    Viszont készítettünk egy all verziós változatot, ami az összes kiadott verzióval mûködik amit letölthettek az oldalról !

    SINGLES MAGYARÍTÁS ALL VERSION

    1.6-os patchel tesztelve!

    üdv: Blue®
  • Uborkasalata
    #520
    csá!
    Nem megy fel vmiért a magyarítás sem a GameStar mellékletéről sem pedig a magyaritasok.hu-ról help!Pedig jó könyvtárba rakom és a jelszót is tudom amit kér telepítésnél mégse jó!
  • Harly18
    #519
    Köszi!
  • Neogan
    #518
    X2 The Threat
  • Harly18
    #517
    Ha jól tudom ez most a Gamestar teljes játéka. Valaki meg tudná mondani, hogy mi lesz a következő hónapban a teljes játék?
  • djbarni
    #516
    Sziasztok! Honnan lehetne leszedni ezt a gamet? (teljes)
    Légyszíves üldjetek e lapot!Köszönöm!
  • beecike
    #515
    mert vmi ftp error-os üzenet jön be, ha elindítom a letöltést.
  • 12346
    #514
    miva? mé ne lehetne?
  • beecike
    #513
    Hello mindenkinek. Nem tudja vki, miért nem lehet letölteni a singlest?
  • Magic Boy
    #512
    A játék alapbol mutat mindent!
  • Harly18
    #511
    Nem tudtok nude patch-ot a játékhoz?
  • Samspye
    #510
    oké megvan!
  • Samspye
    #509
    Hello! Van valami kód arra hogy mesztelenül lássuk a csajt mint a sims2 ben mikor fürdik?
  • GiGa master
    #508
    Hello all! a Gaméban a VILLA mododt hogy tudom megszereznmi? Mit kell csinálnom?

  • Magic Boy
    #507
    Hogy lehet forgatni a képet?
  • Magic Boy
    #506
    Gyerekek lenne egy problémám!
    A Barátság 3-as,A romantika és az Erotika pedig 4-es mégse akar se a fiu se a lány csókolózni!Miért van ez és mit tegyek,hogy csókolózzanak?
    Van a játéknak magyar oldala ahonnan kiegészítőket tudok letölteni?
  • grebber
    #505
    Singles 2 képek
  • 00 Blue 00
    #504
    angol verzióhoz!
  • 00 Blue 00
    #503
    Felkerült a Singles - Flirt up your life teljes magyarítása.
  • fhsasa
    #502
    én ezzel akarnék
    pénzkód van? :D
  • Attiska
    #501
    Azt hiszem, erre soha nem fogunk választ kapni, mindenki a Sims 2-vel játszik... :)
  • ElfQT
    #500
    Na mi van mindenki origgal játszik?
    1.4 es "fixed" exe aszondja
    "The procedure entry point RestoreLastError could not be located in the dynamic link library kernel32.dll. "
    Mégis, hol működik ez a krek?
    M
  • Attiska
    #499
    Próbáltátok már a gamecopyworld-on leledző 1.4-es exe-t? Nekem nem sikerült működésre bírnom. :(
  • Somik
    #498
    + még ha elkülden e-mail-ben a Singles-nél a Script mappában lévő initGame.lua fájlt azt megköszönném! E-mail cím: [email protected]