13
  • AtisH
    #13
    A D70-es cserélhető obijektives, de a Coolpix 8700-nál nagyon egyben van. Lehet, hogy ehhez is adapter kell, ha szeretnék másik obijektivet?

    sliders1: szerintem a HP-t nem szabad egy lapon emliteni a Nikon-nal, ha a minőség és a tudás a szempont. Nameg érdemes megkérdezni a szervizeseket, ill. a boltosokat, hogy milyen a HP meghibásodási statisztikája...:-/
  • gz8
    #11
    A HP inkább nyomtatóban hasít :)
  • Cat #10
    autofokusz is van rajta természetesen, de ez nem klikk és lődd gép, hanem azoknak való, akik szeretnek komolyabban állítgatni
  • papabear
    #7
    Kompakt kameráknál majdnem mindegy, de ha magas szinten szeretnél fotózni és van pénzed, akkor a Nikon profibb (D sorozat) gépei közül válassz.
  • Darth Sith
    #4
    Hp -nek is vannak nagyon jó cuccai. de ez azúj Nikon nagyon tetszik. és tudásához képest nem is kerül sokba!!! ha azt vesszük hogy multkor elmentem nézni egy gépet, és 4megapixelt tudott, meg 6xoros zoom stb.. volt 200ezer... sztem ez egy nagyon jó gép!!!! :))
  • Cat #3
    hp digitális fényképezésben nem márka, habár utóbbi időben van használható kategóriába eső gépe