908
FAQ
mi az a VIP?
Mitől függnek a csillagok -> regisztráltan itt töltött megkezdett évek száma
  • Esplanade
    #908
    szerintem simán megéri VIP-nek lenni, ezer forint nem pénz érte
  • Wolfsnack
    #907
    sg vipért cserébe ncore meghívót küldök
  • Zoli007
    #906
    Helló! Van lehetőség külföldről VIP-t felvenni?
  • HoReSz1975
    #905
    Ezt én sem értem, hogy miért nem lehet SMS -ben hosszabbítani, nem fogok a postára rohangálni és utalgani ezért az tuti.

    960Ft, ezt kell csinálni -e
  • Braveheart
    #904
    De nemám... főleg ha az ember fáradt meg éppen siet, vagy csak hangosan gondolkodik...
  • Jano
    #903
    A visszaolvasás nem egyszerű dolog.
  • Braveheart
    #902
    Miért nem lehet sms-ben aktiválni-meghosszabbítani a vip státuszt?
    Sokkal egyszerűbb volt mint ez a sok hülye utalgatás ide oda. Lehet meg sem hosszabbítom.
  • qper
    #901
    régen fórumoztam, régen le is járt a VIP jogom. Gondoltam aktiválom újra, de meglepő módon már csak egy évre lehet fizetni, és csak bankkártyával.

    Egy évre nem szeretnék előfizetni, bankkártyával/átutalással meg pláne nem.

    Nem értem, mi a fenéért nem volt jó a 3/6 hónapos regisztráció, sms-ben.

    Ja, így egyszerre több pénzt lehet pumpolni az ecceri júzertől?
  • Nuno88
    #900
    Én is sajnálom h megszűnt az SMS-es VIP jog. Bankkártyával én sem fogok szórakozni így biztosan nem lesz VIP jog a közeljövőben, és sztem ezzel nem csak én vagyok így...
  • SötétBarom
    #899
    Nekem semmi bajom az árral, ha ennyit járok ide, hajlandó vagyok ennyivel szponzorálni az oldal működését, pusztán nem használom a kártyámat, és külnön emiatt nem fogok szaladgálni -.-
  • Kandurex
    #898
    2000Ft? Nem néztél el valamit? 1 évre 960 Ft!
  • Peetboy
    #897
    Engem is foglalkoztat a gondolat, hogy én is kérjek VIP jogot. Mivel sokat fórumozok, nekem is tetszene egy avatar és pár csillag. De nekem nem ér meg 2000 Ft-ot egy évig.
    Jó tudom egy hétvégi buliban 3-4-5 ezer is el szokott fogyni, de akkor is szerintem az, hogy lehessen avatarom és üzenetet szerkeszthessek, törölhessek, az lehetne ingyenes is.
    Más oldalakon mindez ingyen van.
  • SötétBarom
    #896
    Ha nem tér vissza, én se leszek többet vip, az tuti.. Én a beszúrható képméret, meg a szerkesztés miatt voltam, de utalgatni nem fogok emiatt..
  • ReaL KiLLeR
    #895
    Egy hozzászóló üzenetét, hogy meg fog szűnni az SMS-sel történő aktiválás lehetősége, legfeljebb két nappal ezelőtt olvastam, és nagyon sajnálom, mert nekem bankkártyával nem lesz alkalmam fizetni a közeljövőben. Szerintem nem átgondolt lépés, senkinek sem érdeke, mert biztos vagyok benne, hogy nem egyedi a helyzetem, hanem egy népes táborhoz csatlakoztat. :(
  • Japep
    #894
    Nekem meg 3 hónap, mostanában akartam hosszabbítani, de látom, hogy az SMS szünetel... :S
  • NEOreg3
    #893
    nekem is már csak 1 napom maradt a VIP-ségből, bankkártyám nekem sincs:\
  • Japep
    #892
    Jaja...
    Én úgy gondolnám, hogy a VIP-esek 70-80 %-a mind SMSreges...vagy rosszul gondolom?
    Az SG elesik egy "csomó" pénztől... :D
  • ldavid
    #891
    tök jó... csak ezért nem fogok kártyát csináltatni
    szerk.: a szerkeszthetőség hiányozni fog
  • Fabio Capello
    #890
    loál :D ők a modik? :P
  • blackgamer
    #889
    HEHE :D mindenkinek meglesz a pontos címe, vége az anonimitásnak :) mindennaposak lehetnek az ilyen esetek...
  • Bandee1987
    #888
    Na neeeee
  • Loál János #887
    Megszűnik. Csak a bankkártyás aktiválás marad.
  • ldavid
    #886
    elképzelhető, hogy 3 napon belül még működni fog az sms fizetés? :S
  • Vlala #885
    Ismét menj rá, hogy kifizetés, nyomd mmeg a gombot, oszt' jóva'. :)
  • Kurt97
    #884
    Megvan a gond, bezártam a lapot mielőtt megnyomtam volna a kifizettemet :S van lehetőség hogy visszahozzam?
  • Kurt97
    #883
    Elküldtem az sms-t, és ezt kaptam szintén sms-ben: "az Ön hirdetes fizetése sikeres, kódja, xxx (most nem tudom, hogy ez publikus-e:D)
    Ezután mi a következő lépés?
  • ktomi22
    #882
    szlovákiából nem megoldható valahogy a sms-el való fizetés?
  • Rage47
    #881
    otp-s bankkarival lehet fizetni?
  • JB arts
    #880
    kösz
  • Krezga
    #879
    Beállítások-->képméret.
  • JB arts
    #878
    Hogy a fenébe lehet kiszélesíteni azt a nyamvadt fejlécet vagy mit?
    Azt hittem a VIP tagsággal együtt jár!
  • Gerygrey
    #877
    Ez komoly? Akkor jóelőre be kell aktiválnom magamnak vipreget, mert nekem sincs kártyám... Most is lesz olyan mint tavaly, ingyen vipreg egy hónapra? Mert nekem akkor tetszett meg a dolog, úgyhogy reklámnak (beetetésnek) nem rossz ;)
  • Loál János #876
    Az kemény.
  • JB arts
    #875
    Megfogadtam a tanácsot: illegális logótuning!
  • Krezga
    #874
    nem szünt még meg, és most küldtem.
    Remélem megmarad az sms-es, nekem az jobban bejön, meg gyorsabb.
  • desigo
    #873
    Már csak 5 napom van és lejár:(
  • akyyy
    #872
    lehet már megszünt az sms-es...:( mert meg fog... csak bankkártyás lesz:( és nekem nincs is kártyám...
  • desigo
    #871
    Nem tudok smst küldeni:(
  • Punker
    #870
    talán mert nem vagy VIP?
  • mNzJean
    #869
    Hello all , én ma vagyok pont egy éve regelve itt az sg-n ,mégsem kaptam csillagot ,pedig az egy év alatt még büntipontom sem volt. mi az oka? Ha valaki tájékozottabb ebben a témában pls ,világositson fel.Köszi előre is.