8023
  • SAFIII
    #7983
    HI!!!
    mentem a beszélgetéseket de én hulye mikor ujratettem a win-t a messagelogot nem irtam ki cdre a fájlok mellé szal msot ha meginyitom akkor a fájlok tele vannak ismeretlen karakterekkel és koztuk akad valahol rendes irás is..
    mit lehet ilyenkor csinálni szal hogy ujra norműlisan legyen???
  • Petka
    #7982
    Pár hónapja sikerült meghackelnem a 6.2-t is, hogy elinduljon frissítés nélkül :D
  • akyyy
    #7981
    asszem régebbi wineken csak azok futnak, amin 98 win van(nekünk is van oylan gép).

    illetve egyes xpken is van akinek ez van felvétel unokatesoméknál is.
  • Kicsikiraly
    #7980
    és van még olyan aki 7.5-öt használ? és ha igen, akkor mégis miért? :D
  • akyyy
    #7979
    mert van másik topik:D ez csak 7.5ig foglalkozik msnel
  • belcure
    #7978
    Jó nagy mozgás van ezen a topic-on :S
  • belcure
    #7977
    Szisztok! Problémám van az msn-el,egyik naprol a másikra,nem müködik! Amikor beszeretnék jelentkezni (bármelyik cimemmel) ez az üzenet jöni ki! Az msn 9 es beta verzioja van,amikor pedig leszerettem volna tölteni egyet , kérte a Microsoft Update Agent uj verzioját amit megintcsak nemtalálok!

  • amigos00
    #7976
    Kösz az infót!
  • akyyy
    #7975
    hát a legfrisebb plus kiirja, de csak azt, hogy te mikor láttad bejelentkezve utoljára. de ha monjduk rejtve volt, vagy letiltott, azt nem frissiti.
  • amigos00
    #7974
    Üdv!
    Azt szeretném megtudni, hogy az MSN-ben meg lehet-e tudni, hogy valaki mikor jelentkezett be utoljára?
    Ha igen, mi a módja vagy mi kell hozzá?
    Köszi!
  • nandorb
    #7973
    8as mert nem jo
  • Legend Killer
    #7972
    cső

    problémám lenne. jópár napig nem lesz rendes gépem, mert tele van vírusokkal és újra teszik. addig laptopon vagyok és a laptop nem egy ütős gép, felakartam menni a 7.5-re, de már nem enged. A következőt írja ki:

    "A Windos Live rendszer programjai sajnos nem telepíthetők Windows Server, Windows XP Professional x64 Edition vagy a Windows XP 2. szervíz csomagjánál régebbi Windows Operációs rendszeren."

    Van valakinek ötlete mit évő legyek? Fut régebbi verzióval, 7.5 alattival?
  • MM2
    #7971
    Ez IDE Tartozik szerintem Xd
  • dumalady
    #7970
    Sziasztok!
    Windows Live 8.1 van fent, nincs hang.
    A gépemen jó a hang skypen tudok beszélni.
    SOS segitséget kérnék.


  • Dynamic
    #7969
    Upsz, most nézem, hogy a Live-ba akartam.
  • Dynamic
    #7968
    Sziasztok! Nem nagyon használok gif-eket, így ez most lehet, hogy nagyon alap kérdés: mitől van az, hogy egyes gif animációk(amit konkrétan msn-es oldalról szedek le) az msn-ben jóval gyorsabbak vagy lassabbak lesznek, az eredetihez képest?
  • redwhitekop
    #7967
    Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy van-e olyan program,vagy script amivel meg tudom nézni,hogy a partnereim közül valaki,kivel beszél a többi partnerem közül?
  • mac100
    #7966
    köszi meg van de nem ott volt ahol a FAQ mondta hanem a Local settings\Aplication data alatt
  • bertino
    #7965
    kereső, faq, egyebek
  • mac100
    #7964
    Hellosztok olyan kérdésem lenne hogy hogy lehet kimenteni az MSN 8.5-ből hangulatjelet (Smilet) mer Windows csere lesz és nagyon ragaszkodok a smileimhez , előre is kösz
  • 0ppika
    #7963
    Hello! Meg lehet azt oldani, hogy ne lássam mások személyes üzenetét, ki lehet valahogy kapcsolni?
  • Kaplan
    #7962
    Tudnátok segíteni, hogy miért lehet az, hogy néha nem tudnak nekem üzenetet küldeni?
  • tigeroo
    #7961
    hali! mivel lehet beállítani azt hogy lássam ha egy személy megnyitja az msn ablakomat? (pl. ha nem ír csak "megnyit" akkor jelezze)
    régi stuffpluginban volt ilyen opció, most nem találom benne!
  • bertino
    #7960
    microsoft.
  • Barpi
    #7959
    Köszi, én csak a F.A.Q részt olvastam el. (Rühellem ha egy program használatához rám akarnak erőltetni egy rakás... ! )
  • akyyy
    #7958
    problémák/megoldások ra katt rá
  • Barpi
    #7957
    Hi All! Én nem szeretem az msn-t, Skype-ot használok, de egy ismerősőmmel csak ezen tudnám tartani a kapcsolatot. Leszedtem a 7.5-ös magyar verziót, de bejelentkezéskor nem csinál semmit amíg nem frissítem. Ha ez megvan akkor meg valami winfos agent kellene neki. Nem akarok semmi sz@rt feltenni a gépemre a 7,5-ös verzión kívül. Megoldható, hogy így is működjön?
  • Énvagyokazapád
    #7956
    Üdv!
    Lenne egy érdekes problémám:
    Ha töltök le valamit, például FlashGet-el vagy uTorrentel, és belépek az msn acc-ommal, akkor egyfolytában kilépeget, nem meghatározott időközönként... (aztán visszalép)

    A netet wifin keresztül kapom

    Segítsetek pls, másoknak is feltűnt már, és nekik is és nekem is elég zavaró
  • oliwwer
    #7955
    helló!
    felraktam azt a progit h kiírja h hány karaktert ütöttem le, de nem teccik és leszeretném szedni....
    nem sikerül nemtudom hol kell. kitöröltem a skriptekből de még mindig kiírja:D
    valaki segítsen
  • allock #7954

    a képküldős msn vírus ellen

    elvileg működik :D
    másik fórumon találtam..
  • Judith17
    #7953
    Szisztok.Az lenne a problémám,hogy msn-en amikor van cam kép akkor nincs hang,ha meg hang van akkor meg nincs kép.Azt írja,hogy kevés a sávszélességem.Ez mitöl lehet?És mit lehetne vele csinálni,hogy jó legyen??Előre is köszi!
  • bia591
    #7952
    hello!! valaki meg tudná mondani, h miért fagy le a gépem mikor bejelentkezik valaki msn-be? Nagyon idegesítő, és csak elfoglalt állapotban lehetek csak, különben kiírja, h bejelentkezett vki- csak így meg nem veszem észre az emberkéket. :( .- ... Ugyan ezt csinálja akkor is, mikor kiírja, hogy hallgatok valamit és a számnak vége van és átváltana, vagy újra elindulna.. Tehát lefagy csak úgy. Többször újratelepítettem.először hibakódokat írt ki, végül sikerült. de így is xarakodik szerencsétlenem.. Ha tud vki pls segítsen!! Előre is köszi!!!
  • akyyy
    #7951
    mert a gépen ami van windows messenger (nem az amit te használsz), annak kéne ujabb verzió.
  • miki10
    #7950
    ezt nem tudjátok miért írja ki ha táv segíséget akarok küldeni? Felkérése nem lett elküldve. A szolgáltatás (Távsegítség) használatához a Messenger legújabb verziója szükséges. A legújabb verzió a Windows Live Messenger frissítési webhelyéről telepíthető.

  • ba32107
    #7949
    ez eszembe se jutott kösz
    csak az elrettentő behajtani tilos ikon a lényeg
  • akyyy
    #7948
    persze, azért elfoglalt:D tedd magad telefonálba:D
  • ba32107
    #7947
    nem erre gondoltam. hanem ha én már be vagyok jelentkezve, és elfoglalt állapotban vagyok, akkor szeretném látni a kis figyelmeztetéseket, amikor a többi ember bejelentkezik. elérhető állapotban ezek megjelennek, de ha elfoglalt vagyok, akkor nem
  • Cat 02 #7946
    Mielőtt bejelentkezel van olyan h "Bejelentkezési állapot"
  • ba32107
    #7945
    üdv, egy gyors kérdés: hol lehet beállítani, hogy elfoglalt állapotban lássam, ha bejelentkezik valaki?
  • Cat 02 #7944
    max ez
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1075637734&no=7661