8023
  • akyyy
    #8023
    de először ez a topik volt, majd hirtelen valaki megnyitotta a másikat, pedig még ezt használta mindenki:D
  • akyyy
    #8022
    valóban 98ra még mehetnek a régebbi msnek, de azokat szinte már olyan kevesen használják, hogy nyugodtan mehetnek a másik topikba rákérdezni. havonta ittis 2-3 uj hozzászólás van.
  • Flamer
    #8021
    igenigen. aki xpzik azé vlm inmár. a 98ra meg simán lehet 7-est rakni. nincs probléma semmivelsem.
    de nem értem. inkább egy MSN topik kéne és nem ojan hogy vlm meg külön.. egy MSN topik és minden kérdés oda.. minek kell szétbontani. nemmindegy?:O most van két kistopik mondjuk 10.000 hszel közbe lehetne egy nagy. butaság :C
  • akyyy
    #8020
    lerhet bekéne tényleg már zárni a topikot, és bannerba kitenni, hogy ott a wml topik:S
  • Flamer
    #8019
    szegej. denemeléghozzá az...|
  • Máté12
    #8018
    helósztok!

    Én WLM Plus 8.5-öt használok de nem tudok a partnerem nevével irni:
    pl: / ezekkel a parancsokkal :S

    PLS VKI HELP
  • Flamer
    #8017
    wuff :C!
  • Fradista56
    #8016
    Nem az volt a gondja de már megoldódott.
  • bertino
    #8015
    pont annyi köze van hozzá, ha nem rendesen van beállítva több mint valoszínű, hogy az is lehet hiba.
    ennyi, nem kell értetlenkedni, tessék elhinni, hisz MS termék a WLM is...
  • Fradista56
    #8014
    hát én nemtudom mi köze van rendszer időnek az msnhez de ez nagy hülyeség kulcsfontosságu portot nem talál de elvileg nem is kéne neki ezt a tcom szuper szerviz is megerősitette de ők se tudtak vele mit kezdeni...
  • Fradista56
    #8013
    Nem esett nehezemre csak nem is gondoltam arra hogy az lehet mert semmi köze az egészhez... ha megnézted volna a képet akkor talán okosabb lettél volna...
  • akyyy
    #8012
    beirtam googleba a hibakódodat és ezt irta szinte mindenhol!
    illetve mást is, de most azt ugyse értenéd meg, akárhogy irnám le, hamár a rendszeridő megtalálása is ilyen nehezedre esett!

    Fogalmam sincs miköze hozzá, de sokaknak ez volt a probléma, egyszer nálam is ez volt a gond!
  • Fradista56
    #8011
    Jaaaa nemtudtam miről beszélsz.De mi köze ehez? kül nincs 2029.Ezmiatt mér ne mükdöne az msn?
  • akyyy
    #8010
    jobb alsó sarok:D:D:D
    lehet hogy 2029 van, vagy ilyesmi. főleg most, hogy óraátállitás volt.
  • Fradista56
    #8009
    Rendszer időt? az merre hol? mit nézzek rajta?
  • akyyy
    #8008
    nézd meg a rendszeridőt
  • Fradista56
    #8007
    Sziasztok olyan gondom lenne hogy routert kaptam mivel telefon és internet erről megy egyben modem is és nem megy az msnem ezt irja ki: http://kepfeltolto.hu/i/?267883&t=img és ezt ha a hibaelháritásra nyomok :http://kepfeltolto.hu/i/?267882&t=img t-com szuper szerviz sem tudott segiteni de hát csak be lehet valahogyan állitani nemigaz hogy egy router miatt nem lehet msnezni.
  • chatgyerek
    #8006
    sikerült, köszönöm a segítséget.
  • Kicsikiraly
    #8005
    írsz nekik hogy bocs, de vége :( és máris nincs annyi ismerős (Y)
  • Flamer
    #8004
    magyarul a #8003:

    partnerek inportálása meg exportálása.. :D
  • akyyy
    #8003
    Partnerekbe legalsó
  • chatgyerek
    #8002
    Helló! Új msn címem lett és rengeteg partnerem ott maradt a régi címemen. az lenne a kérdésem hogy tudtook-e olyan programot mondani amivel átlehet őket rakni az új címemre. a windows messengerrel valamiért nem tudom.amikor megnyitom a fájlt mindig csak 1-et másol át :S aki tud segíteni annak előre is köszi
  • bojti
    #8001
    Sziasztok !
    Keresem a cukorfalatos hehe msn smiley-t !
    Kéretik nem nevetni !!
  • HD JOHNNIE
    #8000
    Hello!

    Úgy tűnik, h az az emailcím amivel az msn fiókomat hoztam létre, lejárt. Továbbra is megmarad az msn fiókom vagy meg fog szünni emiatt ez is?
  • SAFIII
    #7999
    csá!
    megprobáltam kinyomtatni az msn beszélgetéseim,de az uzenetek nem nyomtatodnak csak az hogy ki kuldte kinek meg hogy mikor,az uzik helyén semmi nincs,azt a tiltást fel lehetne oldani valahogy???
  • lainor
    #7998
    Hello!!
    A következő a problémám: van az MSN 7.0.0816, és ezt szeretném használni windows xp alatt. Hogyan lehet ezt megoldani? mivelhogy akárhányszor próbálnék bejelentkezni, kiírja hogy frissíteni akarom e az ujabb verzióra, ha rányomok hogy nem ,akkormeg visszakapom a bejelentkező képernyőt. Szal hogy lehet megoldani, hogy normálisan bejelentkezzen? nekem PONT EZ a verzió kéne... előre is kössz
  • Kicsikiraly
    #7997
    szerintem csak azzal van baja, hogy kimaradt a típus :D
  • Panoz
    #7996
    csá!Nemtudjátok véletlenül h kell beilleszteni a karaktertáblából a szöveget a nevemhez?aki tudja légyszi segitsen!
  • bertino
    #7995
    ok :)
  • dragon11
    #7994
    Ugyan olyan, mint a Professional, csak a felhasználás/megosztás más. Ez eredeti. Jobb, mint egy nem eredeti Professional.
  • bertino
    #7993
    windows home edition :Jaj
  • dragon11
    #7992
    Értem. ÉN windows home editiont használok 32bitest, eredeti.. nem frissítem még se megy a 7.5..
  • akyyy
    #7991
    nem így van, régebbi wineken simán müködik akár még 6.2 is:D
  • dragon11
    #7990
    A sima MSN Messenger 7.5öt auto felupdateli windows live messengerre, nem értem miért él ez a topic..:\

    ha nem így van, pedig 99%-ban biztos vagyok benne, akkor javítsatok ki.
  • akyyy
    #7989
    mert még nem használzad
  • Orionk
    #7988
    Azt nem értem, hogy mi a különbség a Windows live messenger között, és a
    sima Msn messenger között
  • akyyy
    #7987
    stuff plugin vagy poligami vagymi a neve nemtom:D
  • Bale123
    #7986
    Van olyan program ami segítségével egya azon a gépen több msn a cc ra lehet belépni?
  • dragon11
    #7985
    Fura nekem soha nem engedi a 7.5öt használni =) felfrissíti 8.0-ra h be tudjak jelentkezni! :D
  • weber
    #7984
    Semmit....