644
Az-az, hogy netezek chipes ps2-vel?!?!
  • NormalisEmber
    #44
    A V2 tényleg a verzióra utal, ugyhogy amit leírtam a 37-ik hozzászólásomban az jó lesz.
  • Seth
    #43
    Az AR2-re az van írva hogy V2-tehát akkor kettes verzió(ezen belül is van több verzió?)
  • Seth
    #42
    Köszi a segítséget.
  • NormalisEmber
    #41
    Az utolsó mondat kissé zavaros(már fáradt vagyok).A lényeg
    hogyha neked nem a legújabb AR2-őd (2.XX) van , hanem
    1.XX akkor valamicskét módosul a dolog.(de lehet hogy az általam leírtak ott is működnek)
  • NormalisEmber
    #40
    Elképzelhető hogy a dave mirran kivűli kódokkal is működik(bár én még nem próbáltam mással,lehet hogy csak ezzel írja ki a too many codes-s üzenetet mert itt 71-et lehet beállítani,de az is lehet hogy más miatt van előírva).Amúgy az egész nem bonyolult,én a legelső héten begyakoroltam és most már nem is kell odafigyelnem rá.Amúgy a legelejeén is csak cd rippekel
    játszottam miután közölté velem hogy csak "páratlan" verziószámú AR-el lehet DVD-R-t indítani.
  • Jinchuu
    #39
    Neked már van network adaptered?
    Ahhoz vinyót is adnak ugye?
  • Seth
    #38
    Köszi....Huh..hát ez nem egyszerű, vagy az? (muszály,hogy a dave mirra-t válasszam?)
  • NormalisEmber
    #37
    Én is szivesen leírom mert én is ezt használom már több mint 2
    éve:
    1.berakod az AR2-es lemezt,és kikapcsolod a gépet
    2.nyomvatartva a resetet bekapcsolod,és folyamatosan nyomvatartod
    3.menüből kiválasztod az action replay codes-t (x-el)
    4.majd a dave mirra freestyle BMX 2-t ( szintén x-el)
    5.ha bejött nyomsz egy startot
    6.kicseréled az AR2-es lemezt a DOA2-re
    7.vársz úgy kb 10másodpercet
    8.With Codes-t kiválasztod ( x-el)
    9.Nyomsz mégegy x-et
    10.Kiirja hogy Too many codes
    11.elengeded a resetet amire kidobja a lemezt
    12.kicsereled a másoltra,megvárod amig visszacsukodik a tálca majd mégegyszer nyomsz egy x-et
    13.végül a körrel visszamész a főmenübe
    14.ott start game majd without codes és már működik is

  • Adi
    #36
    Voltam a ps2-vel neten de registrációs gondokba ütköztem. Írom majd, hogy mi a pálya vele.
  • Adi
    #35
    Hallotam olyan dvd-ről ami bebootolja a másolt dvd-ket. Ti erről mit tudtok. Ez egy program és sofrweresen hackeli meg a gépet.(nem chipel.. mert akkor az az AR 2 lenne)
  • Seth
    #34
    Mohus: Hogyan megy az a folyamat, amikor a DOA2-vel töltöd be DVD-t. Mert nekem is ilyen neo2.2 chipem meg AR2-m van ,és hát jó lenne már nemcsak rip-es cd-kkel nyomulni(a DOA2-t meg megveszem valahol)
  • Sephi
    #33
    Az a baj hogy ahany gep mind mashogy indul. Oszveisz van tobb fele chip es mindegyiknek van elonye is hatranya. Egyik hapi aki chipel egyszer szetbontotta gepemet mert nem ment es kiszedte a lencset es kitisztitotta meg minden de hogy mekkora bonyorultsag van abba gepbe bazz... es azt is elomdta nekem hogy ha a gepben , a chipbol egy kis huzal megy a lencse fele akkor az szar chip es nem birja sokat. Szal akinek ilyen van az mar elgondolkodhat mit csinal a konzollal.

  • Alien!
    #32
    asszem az enyémben ripper2 van...a neten utánanéztem,és a rengeteg király feature-ből egyik sem működik(azé mégiscsak magyaroszágon vagyunk,nehogymá azt kapd a pénzedért amiért elvileg fizettél...)Még egy nyavalyás RGB fix sincs benne,tehát zöld minden film.....Egyetlen előnye,hogy reset nélkül indulnak a backupok...
  • mohus
    #31
    Adi én AR2 + eredeti DOA2 + másolt gammával nyomom

    vagyis a neo 2.2 lassan 3 éve

    de még nem fordult elő ,hogy ne vitt volna bármit, ami jól van megírva...ellenben havernál másoknál sokszor tökölés van mire "beveszi" a gammát, sőt van ami nálam megy és nála meg el sem indul...ennyit a magic titán és hasonló chipekről
  • Sephi
    #30
    Jo engem mar nem zavar mert megszoktam :) Az elejen volt idegesito csak.

    Viszont az is igaz hogy a gepem csak egy fajta DVD-et szeret. Altalaban ha nem olyat hasznalok ki is fagyik :)
  • Kaplan
    #29
    Én most fogok venni nemsokára ps2-s adaptert.
    Chipre semmi szükségem.
    Megvagyok anélkül is.

    Kaplan
  • Adi
    #28
    Nálam mondjuk tök mindegy, hogy miként rakombe. Beteszem bármi legyen mintha origi lenne és viszi. Nekem teljesen furcsa az olyan dolog mikor modnják, emberek, hogy most eddig tartják a resetet meg addig. Nekem csak az a lényeg, hogy ki lehessen kapcsolni a chipet vhogy.
  • Sephi
    #27
    Te nalam ugy megy ez hogy :

    Ha masolt jatek DVD -et akarok akkor hatul bekapcs majd talcat kihuzom es berakom gyorsan a DVD-et majd a sony felirat utan sima reset es megy a jatek.

    Ha masolt jatek CD-et akarok akkor bekapcs hatul majd elnditom a gepet megvarom mig bemegy biosba majd talca ki berakom a CD-et es reset.

    Ha erdeti DVD et rakok be legyen az film vagy jatek akkor siman berakom es elinditya.

    Ha eredeti jatek vagy audio CD-et rakok be akkor bekapcs hatul berakom a CD-et majd Stand By es a reset addig amig be nem jon a sony kep nyomvatartva majd elengedem.
  • Adi
    #26
    Ezért vmi hasznosathozzá kell szólnod a témához.. itt offolsz nekem. :)
  • Adi
    #25
    VIP...
  • barret
    #24
    hi Adi,hogy készült a "csíkod"?
  • Adi
    #23
    4. versio. Hogy másolt gammel probálom meg a következőt.
    Be másolt game indul>> utána ki stand by-t ba és nem vettem ki a másolt game-t. Ezek után reset és nyomva tartom a reset gombon a kezem. És nem olvassa be. JEEEE valószínű, hogy kikapcsolja.
  • Adi
    #22
    Na a következő van:
    1. megcsinálom a trükköt odáig, hogy betettem az eredeti game-t. Ez mi után megtörtén kiveszem eject és stand by-t ra teszem a ps2-t. Ezek után vissza kapcsolom a sony feliratig nyomva tartva a kezem a reset gombon. Ezek után már semmilyen ps2 dvd-t nem hajlandó beolvasni lehet az eredeti v. másolt. Viszont másolt audio cd-t beolvass. (viszont a hifi is beolvassa a másolt audio és a hifi nincs megcsipelve)
    2. ha azt akarom, hogy az eredeti playstation 2 dvd-t beolvassa a következő kép kell eljárnom. A PS2 eredeti dvd-t beteszem elindul a game(beugrik playstation) ezek után stand by-t és nem veszem ki a ps2 eredeti dvd-t hanem benne hagyom a ps2-be. Reset gomb megnyom ps2 be indul miután a sony felirat eltűnik elengedem a reset gombot. Beolvassa a gamet. És onnét tudom, hogy csak az eredeti gamet olvassa-be mert utána nem votl hajlandó semmilyen más másolt lemezt beolvasni kivéve az audio-t.
    3. Lehetséges, hogy csak benne marad a ps2 memoriájába vmi és azzér csinálja ezt az egészet és közbe kamu az, hogy kikapcsolta a chipet.
  • Adi
    #21
    Most egyetlen egy a gáz nálam. Hogy mikor megcsinálom ezt a kis trükköt minden más eredeti audio, video dvd-t beolvass csak a Ps2 dvd-ket nem. Nálad is így van?
  • Adi
    #20
    Hi!
    Ha másolt játékokat szeretnél(999ft-ért természetesen nem ilyen rip g*ci hanem dvd-s) OLCSÓN, MEGBÍZHATÓ pontos emberkétől akkor tessék erre az e-mail címre írni: [email protected] Én is tőle rendelek . Volt olyan, hogy az nap már a kezembe tartottam a gamet. Ja és majd nem elfelejtettem, a legújabb gamek vannak meg neki.
  • Adi
    #19
    Faszomat ebbe az sg.hu-ba nem akarta itt elküldeni a dolgokat: EKKORA THX
  • Adi
    #18
    Tényleg kikapcsolja... frankón.
  • Sephi
    #17
    Nem tudom eldonteni ha most ironikusan irtad e vagy sem :)

    De ha ironikusan irtad akkor hehe :)
    Ha pedig tenyleg sikerult neked akkor orulok hog segithettem :)
  • Adi
    #16
    Ez TÉNYLEG KIKAPCSOLJA!!
  • Adi
    #15
    Ilyen nagy piros geci jön-be?:)
  • Adi
    #14
    LOL
  • Adi
    #13
    Szóval, hogy csinálod?
    BE az eredeti game(dvd) Ezt beolvastatod vele. Majd vissza stand by-t ba. Ezek után pedig nyomva tartod a gépen a reset gombot míg elnem tünik a sony felirat? mhh na akkor ezt kiprobálom.
  • Adi
    #12
    Jaj!
    Igazad van. SRY.
    Na milyen chip van a gépedbe?
  • Sephi
    #11
    Hogy miert gondolom ezt? Mert ezutan a folyamat utan hogy ha akrmilyen masolt DVD/CD -et rakok be addig be sem olvassa mig nem kapcsoltam ki es azutan be a gepet.
  • Sephi
    #10
    Ten fejezd ki magad ertelmesen ember!

    A chipet kapcsoja ki nem a gepet akkor.

    Es kulomben is nekem is az van hogy ha hatul bekapcsolom majd behejezem az eredeti DVD-et es megint stand by-ba alitom majd a reset gombot addig tartom nyomva amig eltunik a Sony felirat akkor nekem is kikapcsoja a chipet.
  • Adi
    #9
    De mondjál már más csipet is. Mert ez DMS 3 beszerzése kurva nehéz.. thai-földről kell és kurva kicsi is és nem egy könnyű beszerelni.
  • player1
    #8
    Na figyeljetek!
    A most kapható chipek kikapcsolhatók.
    Egyszerűen nyomva kell tartani vmilyen gombot a bootoláskor.
    Pl ilyen ez a DMS3 chip is.
    Ha a chip ki van kapcsolva, akkor a ps2 nem látja. -> Nem mennek a másolt cuccok, viszont működik az online game.
    Ennyi.
  • Adi
    #7
    Mi?? nem értesz az már láccik... A chipet nem szabad, hogy érzékelje a sony.
  • Lacc
    #6
    Hogy netezel ha ki van kapcsolva? :)
  • Adi
    #5
    Mert akkor lehet netezni...