644
Az-az, hogy netezek chipes ps2-vel?!?!
  • firebalage
    #84
    Csá!
    Mit tudtok mondani nekem arról a rémhírről, hogy a chippelt ps2 nem valami hosszú életű.Azt
    hallottam kb.1, másfél év és kuka.Most vennék egy gépet de ha hamar tönkremegy bechipezve, lehet meggondolom magam.Ja, és ha chip akkor milyen típus a zsír belőle?Nekem az a lényeg, hogy minden írott játék fusson rajta.Nem kell net meg ilyesmi.Ja, és kb. mennyi a chippelés(csak, hogy ne húzzanak nagyon le)Köszi!
  • mohus
    #83
    mennyire lagolt?milyen neted van?
  • Adi
    #82
    Jah, csak eredeti game!!
  • Adi
    #81
    Figy... én csináltam úgy, hogy bekapcsoltam és kikapcsoltam a chipet. Ment mindenkép az nfsu!
  • musha
    #80
    akkor nemtucc.
  • g0llum
    #79
    És ha én nem akarok eredeti játékot venni akkor nemtok online játszani?
  • donceleger
    #78
    Hello! Itt tud nekem valaki segíteni? Hogyan futtassak play 2-őn írott dvd-s játékot chippelés nélkül?
  • Angyisz
    #77
    Sziasztok !

    játszik valaki közületek hálóban, ha igen mivel és hol ?
  • Angyisz
    #76
    csak erkóval megy !!!!!!!
  • boongalow
    #75
    ya ez engem is érdekel
  • musha
    #74
    ez engem is érdekelne, mivel terveztem venni network adaptert. de ha csak az eredeti játékokat viszi, akkor bukom.
  • zippofcy
    #73
    Ha a chip nincs kikapcsolva tuti hogy nem működik az online játékmód? Csak mert számomra nehezen hihető hogy a Sony vmi hardweres chipdetektálást épített a network adapterbe ... másképp meg honnan tudhatná hogy chippelt vagy sem a gép?
  • Devla
    #72
    Probaltad mar a jatek neve es a rip/dvdrip kulcsszavakat? Egy trukkot tudok csak, ne hasznalj szar cds dvdripeket mert egyreszt kivagjak/downsamplezik belole a jatek felet, masreszt megerolteti a gepet. Nem olyan draga manapsag mar egy dvd iro. Egy uj ps2 tobbe kerul :)
  • Vicking
    #71
    Hali!
    Ha dc++ on vagyok, hogyan kell rákeresni a ps2 játékokra, amiket letöltés után cd-re írhatok chippelt géphez? És van -e valami trükk amit tudni kell? Köszi.
  • Janey
    #70
    na akkor, szélessáv alatt felesleges ps-el onlány nyomni,ezé ugye kell egy broadband adapter + adsl vagy upc-s chello, a helyzet az hogy a kábelmodem csatlakozik a hálókártyához, aminek nincs fix ip-je mert a modem úgyis a fizikai mac addresst nézi.Ip-je csak modemnek van. Szóval veszel még egy hálókártyát, berekod a gépbe. másik hálókártyának adsz ip-t(mondjuk az alap séma 192.168.10.1-et), netmaszkot(255.255.255.0), és poff, ennyi. Innetől kezdve megoszthatod az internetet akárhány gép között is,(a többi gépnél a hálókártyáknak persze a második hálókártya ip-jét kell megadni mint átjáró) ha ps2 van csak akko megint kell egy fordítókábel, ha több gép is van akkor csak sima utp+hub. Ja és kell egy proxy szerver progi arra a gépre mely fizikalag a netre csatizik. Pl. Jana Server 2 progi elég jó, ingyenes és jól konfigurálható. Ez a számítógépeknél jól működik, sztem jó ps2 esetében is.
  • Adi
    #69
    Mi az?
  • barret
    #68
    ???
  • Janey
    #67
    minek router, béraksz a szgépbe egy másik hálókártyát, oszt ihaj
  • Kaplan
    #66
    Hol találom ezt a boltot?

    Kaplan
  • Adi
    #65
    Mistral.
  • Rincewind
    #64
    Mintha azt olvastam volna, hogy jár hozzá az is. De akkor félrenéztem. Viszont én ezt kicsit drágának találom.
  • Kaplan
    #63
    A Router hol lehet venni?
  • Adi
    #62
    Na akkor nekem az egész 40 e be volt. 13 az adapter 13 a nfsu 13 a router.
    Na lehet, hogy azzér lagzik mert messze vannak.
    Másik. Te ezt a vinyós témát honnéz veszed? Mert nincs hozzá vinyó.
  • Rincewind
    #61
    Aha thx. Ez a lag azért kicsit zavar, eléggé hazavágja a játékélményt. Csak találgatok, de nem lehet, hogy azért van, mert NFS-U-t amcsi szerveren játszod? Más játéknál is tapasztalható lag? Mert, ha igen, akkor kétszer is átgondolom kell-e nekem ilyen, elvégre itt a PC és ezen nincsenek ilyen gondok, mert vagy hazai szerveren játszom, vagy havidíjas külföldieken, de azok meg atomerőművek (ezért havidíjasak :).
    Amúgy mennyibe fáj ez az egész? És a vinyó mekkora? És mire tudod még használni? Mp3, esetleg warez, mint X-en?

    Logót, hogyhogy megcsináltam? :)
  • Adi
    #60
    Na láttom megcsináltad a logód...
  • Adi
    #59
    Igen szoktam játszani onlinen NFSU-t. Hihetetlen de már találkoztam magyarokkal is.
    Rince: Beteszed a network dvd-t ott beállítod a neted(ugyanúgy kell mint a pc-n. Felhasználó név meg mit tudom én) egyetlen egy a szívás, hogy country között nem lehet mo-t választani. Na szóval elindítod beállítod, registrálsz ha akarsz. Ezek után fogsz egy ORIGI game-t és felcsatlakozol a serverre. Ennyi. Vannak serverek. Teljesen olyan mint egy pc. Csak hibák közt megtudnám említeni, hogy az nfsu-ba olyan lag van, hogy nem igaz. Szóval te tudsz rendesen menni csak melleted ugrálnak a kocsik:). Ha tudtok vegyetek adaptert.
  • Rincewind
    #58
    Szivesen olvasnék tőled egy bő lére eresztett élménybeszámolót az online élményeidről. Nem kimondottan játékra gondolok, hanem, hogy konkrétan hogyan is néz ki a Ps2 online.
  • Kaplan
    #57
    Az jó!
    Neked van?
    Szoktál játszani?
    Ha igen mit?
  • Adi
    #56
    SEMMI!
  • Kaplan
    #55
    Igen de semmi pénz nem kell hozzá?
    És külföldi cím?
  • Adi
    #54
    Nem kell bank kártya.
  • Adi
    #53
    ? hogy lennne...
    Veszel egy adaptert egy ps2-őt egy eredeti gamet ami támogatja az onlinet és kész.
  • Kaplan
    #52
    Hogy van ez az online játék?.....

    Kaplan
  • mohus
    #51
    akkor nem szoltam...nem ismerem az összes "elsőre" olvasó csippet...

    a "lite" ezek szerint OK

    Adi: én akkor cheatelek amikor ugyanazt kéne ötvenedszer megcsinálni totál feleslegesen...aminek semmi köze a gamma szavatosságához...
  • Sephi
    #50
    Nekem Titan Lite van alitolag es csodalatosan hasznalom a AR2-ot:))))
  • Adi
    #49
    De én nem szoktam cheatelni.. azt a rossz emberek csinálják!:D
  • mohus
    #48
    absz mindegy melyik játék "kodján" vagy...lényeg a resetnyomás és hogy megvárd az ar2 lemez után ,hogy a doa2-t "felpörgesse" ami kb 10-13mp...

    mellesleg én rendszeresen csitelek gammát ezzel a modszerrel...pl mekkora poen az MGS2-t végtelen aknavetővel nyomni:)

    a "titánosok" itt megint "szivnak", mert nem lehet elotte AR2-t becuccolni...
  • Adi
    #47
    JA,ja most nyomtam egy kis NFS-t
  • mohus
    #46
    ja egy kis finomság a mai gépekhez
    öcsém 1 éves gépe chip nélkül sem hajlandó betölteni az AR2-t:)))
  • mohus
    #45
    gép bekapcs
    reset nyomva tart miközben AR2 boot-ol

    reset még mindig tart...

    kinyit tálca, kivesz AR2 betesz DOA2 becsuk

    reset még mindig tart:) kb 13 mp amíg a DOA lemezt felpörgeti

    közben START GAME...Without codes....

    reset elenged
    tálca kijön magától
    kb 5 masodperced van hogy kicseréld a backupra
    tálca magától vissza

    X gomb

    gém indul

    akkoriban nem volt ennél egyszerűbb megoldás...de egyszer sem volt indítási gond és mellesleg AR2 kódok is üzemelnek a DVD backupok alatt