644
Az-az, hogy netezek chipes ps2-vel?!?!
  • PoisonChihuahua
    #644
    Lehet, de nem ajánlott. Minden játéknak van egy un. ID-je és ez alapján ki lehet szűrni a másolt játékokat. Egy progival (Itt megtalálod) megpachelheted a játékokat, így megváltoztathatod az ID-jüket, viszont szerintem nem érdemes vesződni vele, mert eredetiben is beszerezheted pár ezer Ft-ért a legjobb PS2-es online játékokat.
  • qwertrt
    #643
    Köszi, ezzel sikerült! Az ImgBurnnel csináltam egy ISO packot a fájlokból, majd azt kiírtam ugyancsak ImgBurnnel DVD-re (Ridisc, 4x). És így működött. Köszönöm!
  • red13
    #642
    Hy
    Írott ps2-es játékal lehet játszani net-en?
  • PoisonChihuahua
    #641
    1.)
    DVD-R re írj(de ha nagyon akarod írhatsz + ra is, de akkor állítsd át a lemez booktype-ját DVD-ROM ra).
    2.)
    Programnak az ImgBurn-t használd (ingyenes, egyszerűen kezelhető, legtöbben ezt használják). Ha nagyon ragaszkodsz a Nero-hoz akkor viszont "CD/DVD kép lemezre írása" (vagy valami ilyesmi neve van, régen használtam Nero-t PS2-es játékok kiírására...)
  • qwertrt
    #640
    Helló! Bocs, ha infantilis a kérdés, de nem találtam a fórum történetben: chipeltetés után nem viszi a gép az írott játékokat. Azt mondják, jófajta DVD kell hozzá, Ridisckel nem megy. Az számít, milyen formában írom ki a dVD-t? Neróval adatformában szoktam. Köszönöm, ha valaki utd segíteni!
  • maxgraham
    #639
    akinek van ELADÓ NETWORK ADAPTERJE az PL keressen meg! engem érdekelne:
    Telefon: 06703743829
  • tukko
    #638
    Ez a Vast kártya nemhogy nálunk nem kapható, de külföldi onlineshopokba se nagyon látni! Ha meg valamit szarul csinálnak meg persze hogy szar lesz!
  • tukko
    #637
    A chip nem vágja tönkre a gépet! Ez ki mondta?
  • Héeder
    #636
    Ha valaki tud valamit a vast-ról csak szóljon
  • Héeder
    #635
    Én a vsat kártyát ajánlanám neked nekem is ilyen ps 2-m van és állítolag a chipet szarul forrasztják akkor elbaszák
    Vast-tal viszont aza gond hogy még nincs de állítólag olcsó!!De ez csak 1 ajánlat
    De ha tudsz valamit a vast-ról akkor szólj!!
  • luigimario
    #634
    Hello!
    "Új fajta", vékony PS2-m van, vannak eredeti, meg mostmár másolt játékaim is, meg neten is szoktam játszani...
    A kérdésem végülis röviden és tömören annyi, hogy hogy tudnám megoldani, hogy tudjak eredetit, és másoltat is játszani, és netalántán neten is (bár ez mondjuk annyira nem lényeg.)?
    Ha veszek chipet, és véletlenül valaki be is tudja szerelni nekem, akkor milyet vegyek, és milyen "kombókat" (/trükköket) használjak, hogy minden játék menjen?
    Vagy érdemes egyáltalán tönkrevágni a gépet egy csippel?
    Előre is köszi mindent!
  • Héeder
    #633
    csősztök
    Valaki hallot már a vast kártyáról, ha igen akkor tudna valaki információt adni vagy netalántán szerezni nekem egyett.
  • maxgraham
    #632
    RÉGI GÉPHEZ!
    |
    |
    V
  • maxgraham
    #631
    PLS HELP ME!! honnan lehet vásárolni(lehetőleg ne használt) NETWORK ADAPTERT? pls segítsetek! email: [email protected] MSN : [email protected] kösszi és még 1 x help
  • Gy Bula
    #630

    Infókérés: működik nálunk a Toca 3 onlájn?

    Kössssz.
  • ironhorses
    #629
    az iso filokat úgy szoktam írni, de mikor úgyanígy ki akarom írni az mdf filet, azt írja, hogy nem támogatott, vagy nem létezik ilyen file. Mit csinálok rosszul?
  • lacy86
    #628
    Ironhorses! Alcohol 120 -al kilehet írni mint képfájl!

    További szép napot!!

    Üdv, lacy86
  • ironhorses
    #627
    Sziasztok! Hogy lehet mdf, mds filekot írni?
  • smusher
    #626
    Én tudom a megoldást.
    Menj be a rendőrségre, és add fel magad.
  • djmassive
    #625
    pepsiland ez szerintem ez hülyeség ez ugyan olyan mint a cd-s ps2 játék



    neked ps1 vagy ps2-őd van???
    mert ha ps2-őd akkor mond már hogy te hogy írod ki a ps1-es játékokat
  • djmassive
    #624
    sziasztok nem tudjátok hogy mért nem indítja a chippelt ps2-őm a másolt ps1 játékokat????
  • Jimmyt
    #623
    Szevasztok tudna nekem segíteni valaki?Az érdekelne hogy nem e tudjátok hol lehetne olyan cshipet szerezni ami támogatja a lemezcserét és hogy ezzel együtt hol tudnék fejet cseréltetni a gépben?
  • jaszy
    #622
    "fejvédelemmel együtt" Jaaaaaaj......
  • pepsiisland
    #621
    lécci lécci irjon aki tudja a megoldást
  • pepsiisland
    #620
    Kérdésem lenne, ha ki van chipelve a géped fejvédelemmel együtt, akkor dvd-re kiirt ps1-es játékot szabad rajta játszani? Vhol hallottam, hogy tönkreteszi a kichippelt gépet.
  • evil 007
    #619
    hello! érdekelne egy playstation 2es (csippelt) játékkonzol 2 eredeti sony karral 100db másolt játékkal, usb hosszabítóval, 1db 8mb os memory cardal,szép állapotban? az ára 60.000 ft a postakoltséget én állom? ( ez az ajánlat karácsony utánra szól ugyanis akkor már meglessz a Tenkaichi 3 dragon ball os játék is)
  • bogdanypeter
    #618
    Network Adaptort vennék ha van vkinek eladó szóljon!
  • jaszy
    #617
    Szerintem fejgond! Találkoztam olyannal is hogy nemchippelt gépen gyári lemezzel is a piros képernyő jött be!
  • Suffering
    #616
    Hello! Van egy kis gondom. szinte az összes játéknál ez van: bekapcsolom a PS2-t (játék már benne van) és behozza a memoria kártyát egy 2 másodpercre és utána meg előjön a piros képernyő, megprobáltam már azt is hogy kivettem ea memokártyát akkor meg kiirta hogy No data és bejött megint a piros képernyő. Valoszinüleg átálithattam valamit hogy a memokártyárol bootoljon be a PS2-es game (hallotám hogy létezik ilyen) hogy lehet ezt visszaállitani hogy jo legyen vagy ha más a gond akkor mi? ha vaalki tudna segiten azt megköszöném. Chipelt PS2-m van.
  • turho
    #615
    Eszembe jutott: akinek nem mondtam el, hogyan kell a duo3 gold chipet kikapcsolni:
    Irányítón start gomb nyomvatart, gép indít, erre egy nagy DISABLED felirat kiugrik a képernyőre. Betesz eredeti lemez, majd rövidke reset. A kikapcsolt állapot egy teljes powerdown-up ciklusig fennáll. :)
  • deathstarh
    #614
    Sziasztok!

    Ps2-t szeretnék kichippeltetni Szegeden.
    Ha vki tud segíteni, ajánlani vkit, megköszönném.

    Előre is köszi!
  • JiBBeRiSH
    #613
    Ez egy oldal, ahol megveheted azt a könyvet, amiben le van írva ami téged érdekel.:D Amúgy szerintem ha visszaolvasol, akkor itt is találsz választ.
  • Gabe the Ninja
    #612
    csá.van 1 oldal ahol leírja ho lehet chip nélkül másolt játékot nyomni csak épp nem naon vágom ho mit ír.pls help.az oldal: http://www.tradebit.com/filedetail.php/811293
  • vax
    #611
    Szia Gaginho!
    Nekem is volt "szerencsém" ehhez a szerkezethez. Sajnos a net-es játékok amik a ps2-re vannak nem tudják ezt használni. Egyedül az amelyiknek a tájékoztatóban is szerepel a leírása csak azzal tudtam a net-re felmenni vele, pedig jó pár játékkal próbáltam. Ha jól emlékszem valamelyik Tony Hawk 3. De mivel ráadásul eléggé régi a játék nem igazán találtál senkit fent vele. A diszk a pc-re való drivert tartalmazza. Pc-hez viszont nagyon jól müködött mint háló kártya.
    Ha neten akarsz a ps2-vel nyomulni akkor a következő lehetőségeid vannak:
    1. vastag géphez network adapter
    2. vékony gép, gyárilag beépítve a hálózati kártya.
    3. ez kicsit húzósabb ps3-s gép vásárlása.

  • vax
    #610
    Ja nincsen chippelve a gép.
  • vax
    #609
    Nem tudom valaki tudna e segíteni:
    Probléma a következő:
    Régi vastag Ps2. Hálózati adapterrel, Routerrel a netre.
    A net-re beenged. A teszt hibátlan.
    A kill zone-al korábban net-en is tudtam játszani. Most nem engedd be. A Ratchet és Clank 3-nál ugyan ez a helyzet.
    Már regisztráltam. Megkaptam a pin kodot majd véglegesítettem a regisztrációt. (ha ez megtörtént mennyit kell várni, hogy müködjön a dolog)? Köszike.
  • Gaginho
    #608
    Sziasztok

    Valaki segítsen nekem, vettem egy usb-s network adptert ez egy utángyártott dolog,mert ugye network adaptert már nem lehet kapni,csak használtan, és nem tudom beüzemelni, kaptam hozzá egy floppy-t amin egy telepítő-fájl van...ha valaki tud segíteni nekem ebben, hogy mit is kéne csinálni, akkor írjon nekem, előre is köszönöm...
  • tukko
    #607
    Valaki tud a Burnout Domiátorhoz pal-os Dnas kódot!
  • baggins
    #606
    Ide is beteszem, hátha valakinek most van rá égető szüksége.
    Playstation 2-höz eladó 1 darab Network Adaptor telepítő DVD-vel, PIN kóddal 6000-ért (+pk).
    Ugyanez USB headsettel együtt 8000 (+pk).
    Érdeklődni priviben.
  • Al Age
    #605
    Konkrétan ilyet tényleg nem biztos, de olyan chipet amin választható boot-mode az is, hogy boot után kikapcsoljon igen.