1192
  • gerey
    #1192
    Megvehető már Gog.com-n is a játék.
  • Horzsoló
    #1191
    Olyan megoldatlanom lenne, hogy a karakterek ruháinak azon részével van gond, ami "külön mozgást" végez (pl fátyol, kendő, szoknya, stb.). Mozgása közben, a mozgás irányába, a karaktertől kb 1 méterre "teleportál". Tuda valaki valamiféle megoldást? Az fps limit buherálása nem segített...

    Lacoka12: Jobb klikk, tulajdonságok, kompatibilitás és ott átállítod windows sp. 3 - ra.
  • Lacoka12
    #1190
    sziasztok segítene valaki win 7 64 bites oprenderü a gépem elindul a játék de nem tudok menteni és amikor el juttok a kapuig egyszerüen nem engedi betölteni
  • Kombinator1991
    #1189
    Rozsomákkal nem játszottam nem tetszik az a sok kinyúló karom. A crimson tears csak rohadt közelröl hatékony ami Jade mester módban nem egyszerű. A dupla balta viszont nagyot csap messzire csap minden ütéssel halad a célpont felé és az első két ütése térben felsoroz mindenkit azzal egy kisseb hadsereget kinyírok élet chi és fokusz veszteség nélkül
  • Calver
    #1188
    "rozsomák" stílus (avagy Leaping Tiger) a legtáposabb, "kisütése" ugyanannyit sebez, mint Legendary Strike-é, viszont gyorsabb, és legszebb emlékeim szerint távolabbra is csapkod. fegyverstílusból két balta se rossz, de a Crimson Tears (két kard) szvsz üti, viszont zabálja a focust - ettől függetlenül nagyon táp. többi már nem rémlik, rég játszottam vele.
  • Kombinator1991
    #1187
    Lenne egy nagyon egyszerű kérdésem: hogyan lehet hihetetlenül tápos karaktert csinálni? Várom az ötleteket.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem a legjobb, ha van egy küzdőstílus teljesen tuningolva én a legendásat használtam, de szerintem bármeik jó. Mellé kell a fagyasztós mágia max időtartammal, a lélektolvaj max sebességgel, a dupla fejsze maxon, és a lódémon vagy a puska lódémon elég ha max a sebzés puskát viszont érdemes szintén teljesen feltuningolni. Gyengébb ellenfelek ellen fagy+küzdőstílus erős ütés instant halált okoz lassú de rohadt erős ellenfelek ellen jó a puska vagy lódémon erős "ütés" szellemek ellen ott a küzdőstílus egyéb ellenfelekre meg ott a fejsze. A dupla fejsze véleményem szerint a legerősebb fegyó a játékban.
  • Although
    #1186
    Nagyjából ennyi a story során a jellemük alakul viszonyulva a tiedhez. Annyi hogy érdemes harc közben váltogatni a támogatót a harccal. Ez hajnalcsillagnál jól működik, mert ha gyógyítod magad akkor a társad is gyógyul. Tehát mielőtt teljen elfogy az életereje küld támogató módba. Legalábbis ez nekem jól működött :) Amúgy szenzációs kis történet :)
  • Kombinator1991
    #1185
    Nemrég elkezdtem vele játszani és 2 elég különös dologra lettem figyelmes. Az első, hogy néha amikor mentést előhívok akkor bebugol a kép és lefelé néz a kari és nem lehet normálisan nézni kivéve amikor harcolok a játék újraindítása megoldja a problémát meg elég ritkán van szal nemtúl zavaró. A másik dolog, hogy a követők finoman szólva gyengék harcban. Mint támogató hasznosak de harcban hamar kidőlnek, és nemis ütnek erőset ugyanakkor amikor nekem kell irányítani őket közvetlen akkor erősebbek mint a főkarakter. Van bármi módja, hogy a követők harci teljesítményét növeljem? Csak mert sok játékban a követők szintlépésénél nekem is beleszólásom van abba, hogy miként fejlődjenek meg a cuccaikat lehet pakolászni, itt meg a követők teljes mértékben önálló életet élnek.
  • Atkamon
    #1184
    Öh, most épp nem tervezek vele játszani, de azért még elküldheted, félrerakom őket későbbre :)
  • koppim
    #1183
    Kellenek még a fájlok?
  • Atkamon
    #1182
    Ööh, nem tudom valaki játszik-e még a játékkal, vagy megvan-e valakinek, de ha valakinek megvan az ANGOL verzió, az nem tudná nekem elküldeni az angol szövegfájlokat? Szeretném újra végigvinni, de nem magyar felirattal...

    Köszi!
  • alratar
    #1181
    Meg is fogom. :)
  • gerey
    #1180
    PC-re alapból a special edition jelent meg, mert bővítettet kaptunk az xbox-os változathoz képest. Úgyhogy szerintem egy próbát megér.
  • alratar
    #1179
    Már vagy 5x próbáltam új játékot kezdeni.
    És mindig ugyan az.

    Nekem a Special Edition van. Arra is jó a patch?
    Mert akkor megnézzük.
  • gerey
    #1178
    Esetleg próbálj új játékot kezdeni annyira még nem vagy előre haladva, egy próbát megér.

    Van egy patch a magyar verzióhoz, nem tudom mit javít, de ártani nem árthat, próbáld meg azt is esetleg.
  • alratar
    #1177
    Lehet félre értettétek.
    Elindulni elindul a játék.
  • gerey
    #1176
    Érdekes, nekem win7 64 biten gond nélkül megy, pont tegnap raktam fel újra. Nem tudom neked mi lehet a gond.
  • zsotesz
    #1175
    próbáld meg esetleg a kompatibilitást megváltoztatni és pipáld be a futtatás rendszergazdaként is
  • alratar
    #1174
    Windows 7. 64bit
  • zsotesz
    #1173
    Op. rendszer milyen?
  • alratar
    #1172
    Igen.
  • gerey
    #1171
    Eredeti a játék?
  • alratar
    #1170
    Sziasztok.

    Remélem látogatja még valaki ezt a topicot, és tud is segíteni.
    Szóval, elkezdtem a játékot.
    Hamarosan jönnek a banditák, így elindulok a falu felé.
    Találkozok Hajnalcsillaggal, aki csatlakozik hozzám, majd elindulok.
    Csakhogy amikor a kaput kinyitom, kiírja, hogy "Nem lehet betölteni a mentést"
    De én nem mentésről, hanem új játékkal kezdtem.

    Mi lehet a baj?
  • Kiado
    #1169
    Beraktam azt is, de szintén kifagy :(
    Olvasgattam fórumot, pár embernek hasonló gondja van, mint nekem.
    Próbáltam azt is, hogy 640*480 ra állítani, de megint csak fekete képernyő van az animáció előtt.
  • Calver
    #1168
    hát az pont faszán bekavarhat
    ffdshow blacklist: start menü programok közt megkeresed ffdshow-t, ott video decoder configuration, majd "don't use ffdshow in" részhez hozzáadod Jade Empire-t is.
    ha ez után működik, hawaii. ha nem, valószínűleg K-Lite kavar be.
  • Kiado
    #1167
    K-Lite Mega codec pack van fennt egyedül.
    FFdshow-ban hogy kell blacklistre rakni? (:
  • Calver
    #1166
    átvezető animáció jönne ott szerintem, azon akad le... nézz körbe neten hátha volt másnak is ilyen gondja, valamint ha pl ffdshow van fent nálad, rakd blacklist-re Jade Empire-t, bár nálam nem kavart be. vagy másik verzió, ha kodekpakkot raktál fel, azt is irtsd le a gépedről.
  • zsotesz
    #1165
    1000 ft-be kerül össz-vissz az eredeti, annyit megér.
  • Kiado
    #1164
    Nem eredeti... :/ :P
  • zsotesz
    #1163
    passz, eredeti a játék? Esetleg directx, vga driver gond lehet, de nálam nem volt semmi gond amikor játszottam.
  • Kiado
    #1162
    Hali!

    A játék még az elején a hajós-gyilkosos harc után olyan, mintha kfiagyna.
    Beszél valamit a kalózvezér és utána csak fekete képernyőt látok.
    Valakinek ötlet?
  • Atkamon
    #1161
    Szerintem Magyarországon csak a magyar verziót árulják boltokban...
  • Jimmyke
    #1160
    Regionalizált példány? Mert ha nem és van benne angol telepítési opció, akkor a 1156. hsz-ben megfogalmazott problémám még mindig megoldásra vár. :)
  • davidka003
    #1159
    Én 500 Ft-ért vettem az Auchanban.
    Tanuló fokozaton játszok, mert amúgy mindig meghalok. Jó játék csak az élsimítást nem sikerült bekapcsolni, nem engedi.
  • gerey
    #1158
    Ez a warez verzió átka, a rippelt változatban nincsenek benne a videók. Amúgy már egész olcsón kapható a játék. Ha eredeti, akkor nem tudom, nekem nincs ilyen gondom, peccseld fel.
  • TekkenMaster
    #1157
    Valaki meg mondaná hogy MI A FRANCÉRT NEM MUTATJA A VIDEÓKAT????????
  • Jimmyke
    #1156
    Közzéteszem a problémámat itt is, ártani nem árthat.
    Regionalizált verziót vettem és sajnos csak magyar felirati fájlokat tartalmaz, esetleg lenne valakinek angol nyelvű dialog.tlk és dialog.tlkf fájla (4 mega kb) megosztásra?
  • NiGhTM4R3
    #1155
    Kösz, megnéztem, ebben sem írja :(
  • NiGhTM4R3
    #1154
    Olvastam egy másik végigjátszást, abban nincs leírva, csak hogy húzzuk meg a kart ami elindítja a rakétákat. Sárkányporról szó sincs :D

    De akkor megnézem ezt is ,,,
  • norbi2fraktal
    #1153
    KLIKKK IDE