124
C&C Renegade Alert
  • Ron Ragm
    #44
    A helikopterek hol vannak, v hogyan lehet megszerezni? Én végignéztem asszem az összes pályát és sehol sincsenek...
  • dexter161
    #43
    akkor nagyon ajánlom neked az első hozzászólásomban megemlített cikket (én nyitottam a témát, tehát a legelső), mert ugyanis abban van egy link, ahonnan ezerrel lehet modokat letölteni pölö generálszhoz tibérium szán átirat, satöbbi
  • asysoft
    #42
    hmmm, Tiberian Sun mod, ha csak egy kicsit is adja a hangulatot, megvan mit fogok nyúzni egypár hétig
  • dexter161
    #41
    ez a kép egy kicsit nagyra sikerült, sorry, mentsétek le, és kicsinyített módban nézzétek meg, ebben sem fogtok csalódni, kettővel lejjebb leírtam a címet, ahonnan nézegethettek képeket róla, tehát én most a Tiberian Sun átiratról beszélek (Reborn), és ehhez kell a Renegade!!!!
  • dexter161
    #40
  • dexter161
    #39
    a Tiberian Sun átiratról itt találhattok képeket: http://reborn.communityteam.de/
  • dexter161
    #38
    a host cím az a dedicated server? mert azt tudsz letölteni, de ha interneten akarsz játszani, akkor: vagy tölts le egy Westwood Online programot (ezek fenn vannak a játékok CD-in, de nem mindegyik kompatibilis), vagy GameSpy Arcade-t töltsd le, asszem abban tudod, hogy mennek a dolgok, de mindenképp eredeti játékkal nyomuljatok, mert ugyanis az internethez kell a Renegade, bár én még nem próbáltam ki, csak LAN-on hálóztunk az öcsémmel, bár 2-en csak DeathMatch-ben jó játszani, próbáljátok ki a Tiberian Sun Modot is!!!!, meg azon a honlapon, amit elsőnek megadtam, több ilyen modot is találtok, például a Generalshoz egy Tiberian Sun átirat. Tudom hogy a Tiberian Sun rohadt szar játék, de ezek az átiratok!!!!!! Ne tudjátok meg, milyen állati elásódni, és a föld alatti alagutakban ereszteni a tüzet, vagy a Mammoth MK II!!!!!!!!! PRÓBÁLJÁTOK KI!!!!!! TIBERIAN SUN MOD (REBORN)!!!!!!!!!
  • Gyadi
    #37
    Kéne egy host cím nékem!
  • kisviku
    #36
    Tényleg állati jó!
    Régen renegade-eztem, de ez az új külső most felcsigázott megint....
    Minden, a hangok, a zenék, mind,mind a Redalert-ből valók.
    A Tesla nagyon tetszik...
  • dexter161
    #35
  • dexter161
    #34
  • dexter161
    #33
    ÉS MÉGEGY: NEHOGY VALAKI A RENEGADE KÖNYVTÁRÁBA RAKJA A JÁTÉKOT!!!!
  • dexter161
    #32
    Igen, az első Patch arra van, hogy elinduljon a Renegade nélkül, különben meg a játék nem indul el enélkül a Patch nélkül, ha fenn vann a Renegade, akkor se!!!! Tehát mindenképp fel kell rakni ezt a patchet 9915, hogy a játékot futtatni tudd. A 992-es patch pedig új kinézetet ad a játéknak, sokkal szebbé varázsolja azt. Ja és lehet benne dobni atombombát. Próbáljátok ki, nagyon durva. És ennél a legutóbbi patchnél ne törödjetek, ha valami ilyesmit írogat ki:"old file not found, but the same was found"....ez csak bug, és nincs mindenkinél. Na, használjátok egészséggel!!
  • TneX
    #31
    Leszedtem,működik,bár egyedül eléggé uncsi,kéne valami szerver :)
    DarkHorSe: Szedd le a 2 patch-t még ami van,és nem fogja kérni...nekem is ezt csinálta,felraktam őket,és gond egy szál se.
  • kisviku
    #30
    Most szedem...
  • Gyadi
    #29
    Van aki leszedte?
    Van server?
    Működik?
  • kisviku
    #28
    Megyek és töltöm is.
    Sokat multiztam Renegade-el hál istennek eredeti van meg...
    Egyébként régóta fejlesztik ezt már.Asszem volt is szó róla hogy lesz, de lefújták....
    Ja nem, azt a westwood akarta csinálni...
  • DarkHorSe
    #27
    You don't seem to have Renegade installed..This expansion set REQUIRES Renegade to continue, please install it proceed
  • CrucifX
    #26
    Ajánlom figyelmedbe a topic legelső(!) hozzászólását:

    Azoknak nyitottam ezt a topikot, akik még bíznak a C&C játékok megjavulásában. Erről a linkről egy modot lehet letölteni, amihez nem kell a Renedage. Simán fut magától.
  • DarkHorSe
    #25
    kell hozzá renegade?
  • dexter161
    #24
    Igen, ez csak Multiplayerben játszható, de ha LAN Game-ben a játékosok számát 1-re veszitek, tudtok egyedül is játszani

    van amúgy egy Tiberian Sun-os mod is, de ahhoz kell a Renegade
  • CrucifX
    #23
    Azaz :D
  • Gyadi
    #22
    Tesla Tower :DD
  • Ron Ragm
    #21
    Kipróbálta már valaki? Megy rendesen?
  • CrucifX
    #20
    Bár nem vagyuk RA és C&C rajongó, a képek igencsak felkeltették az érdeklődésem, különösen a jó öreg spirális izé, ami kellemes energialöketet pumpált az ellenbe annó :)

    ps:

    2004/01/31 13:19 - Wilson
    Renegade Alert

    http://www.hcgamer.hu
  • Gandibá
    #19
    Mondom :)
  • CrucifX
    #18
    Q: What is Renegade Alert?
    A: Renegade Alert is a total conversion of C&C Renegade's multiplayer component to a C&C Red Alert 1 look and feel
  • Gandibá
    #17
    Szerintem ez csak multi nem?:)
  • [HUN]PAStheLoD
    #16
    multi van benne ?
  • Sephi
    #15
    200 mega es nem kell neki renegade? Milyen jatek ez?
  • Chaos Mad
    #14
    ok, kösz
  • dexter161
    #13
    200MB plusz 3MB a patch
  • Chaos Mad
    #12
    hány mega?
  • dexter161
    #11
    ingyenesen letöltheted
  • Chaos Mad
    #10
    akko faxa lesz!
  • dexter161
    #9
    itt például találsz képeket a soviet tankokról

    http://www.renevo.com/renalert/index.php?page=unit_info&set=soviet2
  • dexter161
    #8
  • dexter161
    #7
    természetesen, vagy húsz
  • Chaos Mad
    #6
    tank is van?
  • dexter161
    #5