57
ingyenes MMORPG
  • BBird
    #57
    Szerintem pont a ebből a játékból ismerős a nevem... :-)
  • Kiado
    #56
    Honnan ismerős a neved, biztos mással is játszottal, szerintem :D
    Én wow-al voltam így nyáron, azóta eladtam karimat és nemrég vettem új dobozt, mégis kár volt eladnom :)
  • BBird
    #55
    Én is elég "bádi" voltam már, mikor jött a hír, hogy vége lesz hamarosan. Bár én sosem csatlakoztam egyik magyar guild -hez sem. Asszem volt vagy 2-3.
    Ezen a játékon jöttem rá, hogy az mmo -k megölik a valós idődet. Emlékszem, hogy hajnali 4-5 -ig játszottam, aztán másnap 10-11-kor kelve rögtön ültem is vissza. :-)
    Ilyen szempontból örülök is neki, hogy fizetős lett, s akkor még nem engedhettem meg magamnak.
  • Kiado
    #54
    Mi anno baromi sokat játszottunk vele, volt magyar guild is, kb. akkor mondták a hírt,hogy fizetős lesz, amikor leader 90. szint körül járt, ráhagyta mindenki a game-t, énis nagyon sajnáltam:(
  • BBird
    #53
    Nem mondod? Néha még gondolok rá... régi szép idők. Első mmo -m, s azóta nagyjából az utolsó is. A többi csak 1-2 napos próba volt. :-)
  • Kiado
    #52
    Van egy ingyenes verziója, privát serveren, ha valakit érdekel le tudom írni, hogy kell bekonfigolni.
  • Tom3 #51
    :(
  • semo1
    #50
    Ezt nekik
  • Voltan
    #49
    Nem tudom. Lehet. Akkor még rosszabb a Savage Eden-nek
  • Adam5
    #48
    Galaxi már van nem?
  • Voltan
    #47
    Ja. Röhejes, mi? Szerintem meg fogják szivni a készitők. Tény, hogy nem egy nagy durranás a game. A legtobb MMORPG simán lenyomja. Ilyen nagy kinálattal rendelkező piacon nehéz egy ilyen termékkel labdába rúgni. Pláne, hogy World of Warcraft, meg SW Galaxies is itt jön.
  • Sonic13
    #46
    Ne bazz fel! :D
    Ez a játék fizetős lett??? :DD
    Besz@rás! :D
  • Voltan
    #45
    No, vége a mókának. Fizetős lett. Ingyenes MMORPG-nek még elment, de pénzt már nem éri meg kiadni érte. Maga a világ például nagyon gagyi, és erőltetett, szerintem.
  • Tom3 #44
    Már egyépként a Bulkanom level:41
  • Tom3 #43
    Steaht Device(Vagy hasonló a neve.)
    Egyépként én is meguntam a zombikat birtam valahogy de a csontvázokat...
  • Sonic13
    #42
    :DD

    Beszarok ez se jó! :DD
    Na mind1 inkább mennyetek el a savageeden.com-ra :DD
  • Sonic13
    #41
    Bocs az előző link az szar! Ez a link már jó :)
  • Sonic13
    #40
    HAli mindenkinek!

    Én már felhagytam ezzel a játékkal, mert már egy kicsit meguntam, meg elbaszta a kedvemet, hogy vagy 500K limeot elbasztam a kardom tuningolására!
    Mindenkinek ajánlom a hivatalos oldalt itt minden le van írva a GUIDE menüpont alatt(egy kis angoltudás azért szükséges hozzá).

    Üdv
  • semo1
    #39
  • semo1
    #38
    NAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • semo1
    #37
    Nem játszik vele senki?
  • semo1
    #36
    quest-et hogyan lehet válalni? Mert igy értelme 0-a
  • greco
    #35
    Bejön a kezdőképernyő,beírom a nevet és a jelszót és kifagy.Ezt miért csinálja?
  • G_ArchAngel #34

    ma 10:13 | Privát | Válasz | #34

    apokalipszis utáni mmorpg: páncélos lovagok lézervegyverrel, kommandós ruhás rambók pallossal, illetve varázslók kevlárban, minisárkánnyal...:)

    4 alapvető faj, nincs külön class, hanem a skillpontok kiosztásától függ a hozzáértésed dolgokhoz...

    (van foci pálya is, amolyan "Magyar Vándor" filmeben látott)

  • Mayday
    #33
    Milyen vilag ez, amin jatszodik? Tiszta fantasy? Vagy nem? Mangas?
    Irjatok mar valamit rola!
  • Tom3 #32
    Bocsi!nem gameltem mar 1ideje na szoval irj Ignotus nak
    vagy sEKTOr nak igy ahogy irom a nevuket majd ők meg mondjak hogy lepj be!igy is lehet whisperezni hogy ha messze vagytok peldaul igy

    ;sEKTOr blablabla szoveg

    es kesz!

    klan chat

    :szoveg
  • Voltan
    #31
    Thx. Amúgy a mészárláson, meg a tápoláson kivül van még mit csinálni? Pl. a questekkel hogy áll a dolog? És hol lehet utána nézni a magyar klánokba való belépésnek?
  • Sonic13
    #30
    Ha azt akarod, hogy csak egy ember hallja, akkor nyomj egy Shiftet meg egy bal egérgombot az emberre aztán megjelenik egy menü és ott nyomj a wisperre.
    Ennyi
  • Voltan
    #29
    Biztos láma kérdés, de hogyan lehet a többi karakterrel normálisan kommunikálni? Ha mondjuk szólni akarok az egyikhez, akkor mit kell beirni? (tehát nem csak úgy a vakvilágba kiabálni)
  • Sonic13
    #28
    Ja, volt fent valaki febr.14-én amikor jött az a 180-as szintű Iron Dragon! Nagyon kemény volt!:D
  • Sonic13
    #27
    "ajjaj nekem ez a jatek nemmegy"-ezt mire értetted?

    Nem elég hozzá a géped?Vagy a neted?
    Pedig nagyon kicsi a gépigénye! Én még GPRS-en is kipróbáltam és LAGMENTES VOLT!!!

    7végén fent vagyok BugaBoo néven!


  • BlackWolf
    #26
    ajjaj nekem ez a jatek nemmegy pedig teccene leszek ma este szal szoljon valaki ha betudna vezeti eme jatek vilagaba itt a forumon es akkor utkozunk valahol a gameben
  • Sonic13
    #25
    Hali mindenkinek!

    Tom3: bevennétek a klánba? Most a HK nevű klánban vagyok, de még azt se tudom kik vannak benne :D meg azt se hogy mi lenne az a HK :D
    Na mind1. Szóval szivesen beállnék valamelyik magyar klánba pl. a Fekete_Sereg-be
    A karim:
    BugaBoo
    50. szintű Bulkan
    Csak 7végén tudnék játszani péntektől-vasárnapig, mert koleszos vagyok.
    Ennyi

    Bye!
  • Tom3 #24
    1 Klan!! neve:Fekete_Sereg

    benne vagyok! van kulon klan chat folottem van zolddel a klan neve.es sokan vanak benne
  • BBird
    #23
    Bandeeka: azóta ez megoldódott szerintem. :-)

    Tom3: nekem egy karakterrel is nehéz haladni, látom te sűrűn ráérsz... ;-)
    Amúgy egy másik oldalon már rengeteg magyart gyűjtöttünk össze, lassan 2 magyar klán is lesz.

    ByeBye
  • Bandeeka
    #22
    Hali!
    Ti feltudtok loginolni most mert nekem nem engedi.
    BYe
  • Tom3 #21
    nekem 3karim van Dlizard_HUN(vagy pedig (HUN) ).Scorpion_HUN,Tom3(HUN)

    Tom3 level 42 Human.

    Scorpion_HUN level 17 varazslo

    Dlizard(nem tudom mejik fajta HUN) level 9 Bulkan

    meg 1 magyar:Ignotus
  • BBird
    #20
    Adam5: Te nagyon okos... te... :-)) Ott beszélek valakivel magyarul, erre megkérded: Magyarok? :-DD

    Amúgy végre csináltatok ennek a játéknak fórumot, így bízhatom abban, hogy nem a gyilkolás közben kell kérdeznem a többieket, hogy ez mire, az mire való.

    De hogy én is segítsek egy kicsit, leírnám, hogy kik a magyarok, akikről tudok:
    Peny, Kaboom, Dexark, MacGeri, Kalapach, bagoly, Emti82, Taylormaster, B-Bird, Nefestus, Seph, Kiado, Genesis, Verfarkas, koponya(hun), Adam5, BugaBoo.

    Kezdésnek ennyi segítség bőven elég nektek. :-DD Mivel amúgy sem tudok egyelőre túl sok mindent.
    Amúgy humanom most már 37-es level.
    Bye
  • grebber
    #19
    Nekem nem tetszik!
  • Adam5
    #18

    egy napon regisztráltunk!
    :)