1068
  • Takezó
    #588
    lól, na bazz, egy újabb önjelölt tápigmegváltó, lóllll
  • ForRedGlory
    #587
    Hogy mi? "eredeti író"?
  • Drizzthsz
    #586
    Megvan! Akárhogy írom ki a cd-t, megakad a vége előtt valami hibával, s csak az eredeti író tudja nálam olvasni. A saját írom a Blindwrite-tal meg nem akar igazán menni.:(
  • nick név
    #585
    :D
  • DONGUBA
    #584
    vegulis igaz ki hogy ertelmezi:))))




    2005. márc. 08. 10:47 | Privát | Galéria | Válasz | #3184

    Tisztelt moderátorok.

    Én nem szeretnék semmi viszályt, csak szeretném elkerülni egy hamarosan megjelenő játék topicjában azt, hogy ne legyen annyi flém, mint a hasonszőrű topicban. A lényeg az lenne, hogy kéne valaki aki rendet tartana. A szóban forgó topic az a Championship Manager 5 lenne. És ami miatt félek a sok felesleges, és nem odatartozó hozzászólástól az a Football Managaer 2005 topic. Csak egy kis példának hoznám fel :#19996-20016 és még sorolhatnám, de most ez van legfelül. Remélem lesz vmi javalás.

    Előre is köszönöm.

  • ForRedGlory
    #583
    Na kész az én felhasználási javaslatom... Ezalapján mennie KELL...


    CM5 indítása
  • DONGUBA
    #582
    na hat olvastam hogy kerted bazzzzzzzzzzzzzzzz
  • Takezó
    #581
    Nem esett félreértés, vágtam én, hogy az offot akarod megakadályozni... hát ne akard :)
  • nick név
    #580
    igen van 14 rar és csomagolás után:

    cm5.bwa
    cm5.bwi
    cm5.bwt
  • Csacsi
    #579
    Félreértés ne essék, semmi olyat nem fogok törölni, ami a játékkal kapcsolatos, és örülök, hogy pörög a topic. Nem nyaltam senkinek, kaptam, pedig nem kértem.

  • gabber_saviola
    #578
    http://www.nforce.nl/
  • szanics
    #577
    Hát...
    Én nem akarom elvenni senkinek a kedvét, de ez a játék tragikus szerintem.
    Mindenki próbálja ki, és győződjön meg róla maga, de ha az FM-mel összehasonlítom, akkor kb. 10-2 oda.
    Borzasztó fos adatbázis (értsd: kicsi), nagyon, de tényleg nagyon rossz meccsmotor (állított labdánál senki nem mozog, a játékos a hátán cipeli a labdát, stb.), úgyhogy nekem sajnos felejtős a játék...
    Megyek FM-ezni, ott a jó kis Köln-mentésem. :D
  • DONGUBA
    #576
    ez hol?
  • DONGUBA
    #575
    tudom de jart a modokhoz kerni jogot nazert kerdezem
  • gabber_saviola
    #574
    Championship Manager 5 (c) Eidos Interactive *CLONECD*

    Group: VENGENCE
    Section: PC Game ISOs
    Nuked: No

    Rls Date: 2005-03-15
    Size: 14x15
    Site:
    Review:


  • Takezó
    #573
    az Zaki volt, nem?
  • franco
    #572
    örülj inkább h pörög a topikod
  • franco
    #571
    topiknyitó
  • gabber_saviola
    #570
    akkor bines?
  • nick név
    #569
    cm5.bwi és még 2 fájl :) igy szettük le
  • DONGUBA
    #568
    en meg nem lattam isosat
  • gabber_saviola
    #567
    dev-cm5.bin?
  • DONGUBA
    #566
    looooooooooooooool hogy nyaltal ki egy hazigazda jogot????mert nekem is kene valahova de.........
  • gabber_saviola
    #565
    mi a gámé az iso neve?
  • Takezó
    #564
    Kérlek, ha nem tűnt volna fel már az FM fórumban, ez nem csak a játékról szól, ez itt egy társaság, sokmindenről szó lehet, és nem kéne eljátszani a keménykezű moderátort, mert sztem qrvára senkinek nincs rá szüksége.
  • Csacsi
    #563
    Kérlek nem akarok offolni....elég sok hozzászólás van így is....nem akarok törölgetni...és bunkó lenni, de ha nem lesznek olyan hozzászólások, amik a játékkal kapcsolatosak, akkor törlöm őket. Értve ezalatt a köszönéseket, és egyébb nem ide való dolgokat.

    Lehet úgy is írni, hogy "Sziasztok. Ez ez és ez történt a játékban." Nem pedig két hozzászólásban. Remélem nem kérek sokat.
  • Takezó
    #562
    ha lehet, senki ne jáccon modit, köszi! :P
  • Csacsi
    #561
    Ha lehet, akkor csak a játékkal, és elindítással kapcsolatos dolgok legyenek....köszi.
  • ZsilKEANE
    #560
    valaki akinek megy, legyen szives leirni,hogy hogy a rákba csinálta meg... mert ezek a blindwriteos faszságok,meg igy kell cd-t irni,ugy kell cd-t irni,már 2 cd-t elbasztam . .
  • Drizzthsz
    #559
    Bátyám gépén meg megy, bassza meg...
  • Takezó
    #558
    torrent: 17% :(
  • Takezó
    #557
    lól
  • ZsilKEANE
    #556
    én azt nem értem,hogy a blindwriteom mért nem kérdezi meg azokat,amiket elvileg meg kéne kérdezni :S:S és el kéne fogadni :S én beraktam a cdképet,és elkezdte irni ... valaki nem tudna egy regkodot ehhez?
  • DONGUBA
    #555
    kezdunk tekalni mar itt is:DDD
  • DONGUBA
    #554
    Valaki nem torrent link?
  • DONGUBA
    #552
    torrent lassu
  • DONGUBA
    #551
    Nekem a jatek sincs meg:D
  • Drizzthsz
    #550
    Nálam az install pl.: el se indul a cd-ről... De lőre is kösz... :D
  • ForRedGlory
    #549
    Mindjárt csinálok felhasználási "javaslatot"...:-))
  • Drizzthsz
    #548
    Igen, berakta, aztán az írásnál már talált physical infot. Azelőtt még nem. Viszont read errorokat jegyzett a verifyingnál.