34
  • selwik
    #2
    Ők az ellenség. Már Lőrinc L. László is megírta:))
  • [HUN]PAStheLoD
    #4
    szerintem a japcsik se emberek mert kék a hajuk és ferde a szemük... ROTFL
  • mainruler
    #6
    A nagy mészárlás? :)
  • Cat #7
    szerintem a fennti tény elég nyilvánvaló volt eddig is, legalábbis a discoverys sorozatokban határozottan állítják, hogy a cromagnoni kipusztította a jóval békésebb neandervölgyit
    másrészt azt is figyelembe kell venni, hogy ugye ma már genetikailag bizonyított tény, hogy az összes európai ember 11 ősapától és ősanyától származik, és ezek 33-34ezer évvel ezelőtt éltek, szóval kizárható, hogy neandervölgyiek lennénk
    egyébként szvsz elég fura két különböző emberFAJról beszélni (ugye a faj alapjellemzője, hogy csak fajtán belül hozhat utodot)
    ceizel endre egyébként asszonta pár hete ATVn, hogy szerinte 300-500 év mulva eltünnek a nagyrasszok, azaz megszunik a kinai/néger/europai, és egyetlegyen közös ember lesz
  • FtranX
    #11
    nemrég láttam a tévében egy csókát akinek félvér (néger/fehér) apja volt és ázsiai (filippin(?) anyja. elég idióta feje volt. :))
  • a_n_d_r_e_w
    #16
    :DDDDD
  • gyraph
    #17
    Erdekes...errol kb.3-4 eve lattam filmet a discovery-n. Hatalmas hirerteke van.
  • Mice
    #18
    ha előítételetmentes lenne a szöveged még talán egy fancsali mosolyt is érdemelnél, így viszont szánalmas...
  • Csatti
    #19
    Vhol olvastam anno, hogy a neandervögyi ember fejuének jóval nagyobb űrtartalma volt, épp ezért nagyobb is volt az agya. Így egyáltalán nem biztos, hopgy hülyébb volt nálunk, sőt valószínűbb lehet az ellenkezője.
  • Csatti
    #21
    Ez oké, de a cikk dns vizsgálatokra is hivatkozik, a jódhiány pedig nem hiszem, hogy megváltoztatná a dns szerkezetet.
  • Anteris
    #34
    attól még, hogy a neandervölgyi ember fejre hízott, mint a vöröhagyma még nem következik, hogy szétvette a koponyáját a nagy ész. A tekervényesség sokal lényegesebb tulajdonság.