74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • SRobert
    #51411
    hűűű a termiket nagyonnehéz lekapcsolni.
    Ráadásul eztet még a zerő is mozgatttya
  • Sir Quno Jedi
    #51410
    Nembiztos ! Pölö a kisbaltán sesincsensem, pedig az is gép !
  • Kata
    #51409
    2 hete? :DDDD
  • ÁjjLe BoBBi
    #51408
    ezz...kamu!
  • Sir Quno Jedi
    #51407
    AZt bizonyítani is kell. ÉS mivel nem lehet igazándiból sehogysenem bebizonyítani, hiszen egy buzancsmag is meghághat egy csinibabát fogösszeszorítva, ha az élete a tét (márpedig az lesz), így már sosenm msodo le magadról, hogy ****-e VATY !
  • [Walaki]D`Lair
    #51406
    Nos lássuk....kb. mióta az eszemet tudom...:PPP
  • Kata
    #51405
    de minden gépen van ám kikapcsológomb!
  • Kata
    #51404
  • Kata
    #51403
    Nohát! Mióta? :DDDD
  • Sir Quno Jedi
    #51403
    Gép vatyok, tehát vatyok !
  • [Walaki]D`Lair
    #51402
    Én meg....heteroszexuális vagyok...
  • IMYke2.0.0.0
    #51401
    Hát, ha nem évek óta olvasgatnám ezt a "fémgép vagyok" stílust tőled, akkor most csípőből megsértve érezném magam...
  • Sir Quno Jedi
    #51400
    Én tudom, hogy tudod, hogy tudom, hogy úgy van mindig ahogy mondod (számomra tutira legalábbis), hogy úgy tudom !
  • Sir Quno Jedi
    #51399
    AZ A SAJÁT ARCOM, A GÉPALKATRÉSZEK AZ ÉN VOK MAGAM, VAZE ! :DDD
  • Kata
    #51398
    Én nem szoktam reflexdumát nyomni, és nem szoktam a levegőbe dumálni. :) Amit mondok, az télleg úgy van.
  • Sir Quno Jedi
    #51397
    Ejno, sosenem állt szándékomban-e az organikusok lelki világába gázolni (annál inkább a beleikbe), szal. sry MAN ! :DDD
  • SRobert
    #51396
    uttyanmán... mit foglalkozol olyannal, aki még a saját arcát sem tudja a gépalkatrészei nélkül vállalni? :P :)))
  • Sir Quno Jedi
    #51395
    Ej, ez az ismerős elfoglaltság duma, ezt én is mindég mindenhol nyomom :DDD, és term. ált. még stimmel is a helyzethez. CSAK az ember egy idő után megszokja és autoindokként jön csípőből bármire... Le kell állnom 1x nekem is ezzel asszem. PEDIG k**va elfolglalt vagyok vazeg ! (de tényleg)... [MOST KOMOLYAN]
  • SRobert
    #51394
    helyes...
  • IMYke2.0.0.0
    #51393
    Valamiben mindenképp különbözünk: én tudom, hogy gyakorolhatom magammal szemben a kritikát, Te pedig nem ismered a kritizálás határait - ergo: megsérted a jófejség és a bunkóság közti hajszál vékony határvonalat.
    Cyrano után:
    "Magamat kigúnyolom, ha kell, de hogy más tegye azt nem tűröm el!"

    Tessék ehhez tartani magad!

    Amúgy, semmi közöd hozzá, hogy szemüveges vagyok - amúgy egyesek szerint még jól is áll...
  • Kata
    #51392
    köszi!
  • Kata
    #51391
    Mert mire oldódik a társaság, arra már más dolgom is lenne, mint fórumozni. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #51390
    Barétoooom! Nagyon helyesen cselekedtél! Szerintem, akinek van esze követi a példád: koszos fővárosunk nem érdemli meg a lakói lojalitását...
  • Sir Quno Jedi
    #51389
    Mer az jó ha tudod, hogy töketlen szemüveges vaty ?!! :DD
  • Kata
    #51388
    Nem értem az ilyen "kifordított" értékrendű nemtársaimat. Minden nő vágya és álma, hogy a férfiak udvaroljanak neki, vagy ne adj isten még versengjenek is érte. De ezek szerint nem. Én speciel társaságban, vagy ha épp párom van, akkor is fogadom a bókokat, vagy udvarlást, nem veszem tolakodásnak, és nem feltételezem az illetőről, hogy fú, most csak a bugyit akarja ledumálni rólam. Sőt, az efféle bók-túrában még partner is igyekszem lenni, és néhány reagálással én is zavarba tudom hozni az erősebb nem képviselőjét, ami meg még inkább oldja a társalgást. Az ilyen mereven ülünk, és figyeljük mit csinál a másik eseményeket nem szeretem. Én ilyen kis közvetlenke, meg cserfes típus vagyok, és nem pofozom fel azt, aki bókot dob. Sőt, ha az utcán ilyesmit kapok, mosolyogva meg szoktam köszönni, nem pedig beszólok, vagy csúnyán nézve elsietek...
  • IMYke2.0.0.0
    #51387
    Á, az elbízakodástól nem kell tartani. Csak itt nagy a pofám.
    Élőben, előtted, csak egy visszafogott, dzsentlemanus emberke lennék, aki nem hogy közeledni, de kényes témák közelébe se merne menni...
    A szép a dologban, hogy ezzel tisztában is van :))))

  • Sir Quno Jedi
    #51386
    De ha mán nagyon puncsolnak, egyből eltűnsz ! Akkor ??!
  • ÁjjLe BoBBi
    #51385
    énnö!
  • SRobert
    #51384
    nem vagyok pösti. :)

    időben elmenekültem még, az űrodusszeia évében
  • IMYke2.0.0.0
    #51383
    Hínye, akkor jól tartod magad, nem látszik, hogy [legalább] 18 éves lyányod van...
  • IMYke2.0.0.0
    #51382
    Lefordítom: Budapest...
    Engedelmeddel, sejtésem szerint Te is Fővárosunk lakója vagy...
    [Nem előítélet, csak a nagyszámok törvénye...]

  • Kata
    #51381
    Szkanderban eldöntjük. Velem kell szkanderozni, aki legyőz, azé a lyányom és a fele királyságom. :DDDD
  • IMYke2.0.0.0
    #51380
    Sajna, vannak maszkulin nénik, akik kikérik maguknak, ha nőként kezelik őket... [tapasztalat, környezetből]... az ilyen nőket úgy kell megerőszakolni... ... szép, illő szavakkal és odafigyeléssel ugyanis nem éri el a célját a férfi...

  • SRobert
    #51379
    Azonos lakóhely? Nem lakunk együtt... :)))
  • Kata
    #51378
    Azért hogy el ne bízd magad, és a verseny ne lohadjon: a vonat őt is elhozza bárhová... :D
  • IMYke2.0.0.0
    #51377
    A nickem kezdőbetűjét felfoghatjuk egy "1"-esnek is, ebből adódóan nem kérdéses, hogy ki lehet az első és 1-etlen... :)))))

  • Kata
    #51376
    Azé jól esik ám a puncsolás. :) [melyik nőnek nem?...] :D

    [őszinte, és nem tagadja, ami jó az jó] :)
  • IMYke2.0.0.0
    #51375
    [Úgy gondolja, hogy helyzeti előnyöd - vélhetőleg azonos lakóhelyed miatt - nem jogosíthat fel téged arra, hogy lecsapd a kezéről Katát... ]

  • Kata
    #51374
    ne puncsoljatok, imádom mindannyiótokat :)

    Tépjetek sorszámot, aztán gyertek na... :DD
  • SRobert
    #51373
    én egyből gondoltam...

    |bevágódási kísérlet; csapó 18|

    ;)