74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • geri15
    #52801
    [ő is] képet punkerról most ^^
  • PResident Evil
    #52800
    ték -.-
  • PResident Evil
    #52799
    punker rólad miért nincs kép ?!

    [KÖVETEL]
  • Free
    #52798
    akkor lenne csak nagy röhögés ha én egyszer leborotválnám :c) senki nem ismerne meg aki igen az meg szívrohamot kapna a picsa szám láttán bajusz meg szakál nélkül :c)))
  • Sir Quno Jedi
    #52797
    Lehet, hogy a dús kalózszakállad elveszne a buja ősvadonban ?!! Hm...
  • Free
    #52796
    mert kevés bajszos szakállas embert ismersz :c)))
  • Sir Quno Jedi
    #52795
    Neme ?!! Pedig igaz magyar embörnek pörge bajsza és bakafántja vanik !
  • Free
    #52794
    én is a szakálammal szeretném .. bár nem tudom mennyire lenne meglepődés :c)))
  • Kata
    #52793
    fúj, nem szeretem a bajuszt :P meg a szakállat sem :)
  • Sir Quno Jedi
    #52792
    combcsikizés pörgebajusszal pl. ?!
  • Kata
    #52791
    majd az a tomjerry vagy ki leveszi rólam előtte :DD
  • Sir Quno Jedi
    #52790
    Ja igaz, de Kata inkább tűsarkas ivartalanításban jeleskedik, claymore-os fejlevételben visszafogottabb mostanság... (ki tuggya miért, lehet érettebb a drága és inkább eunuchokat gyűjtene már, mint fejetlenhullákat)
  • Free
    #52789
    ha lesz rá lehetőség és nem lesz nálad semmilyen fegyvernek látszó tűsarkú akkor majd kipróbáljuk :c)))
  • Free
    #52788
    és hogyan ???
  • Kata
    #52787
    de, ha jó kedvem van, akkor letörölhetetlen vigyor van rajtam egész nap. Combcsikizésnek meg én is nyihogok. :DDDDDDDD
  • Kata
    #52786
    :D
  • Punkerwork
    #52785
    nem kell ahoz hegylakó, Kata megoldja :)
  • Sir Quno Jedi
    #52784
    Kérj meg egy másik hegylakót ! Ő kisegít a gondodban, ha elé akarsz halni a cycasodnak ! :D
  • Free
    #52783
    csak addig ? akkor nem is veszek .. nem szeretem L siratni a virágokat ha L pusztúlnak .. annyi idő latt rendessen az emberhez nő :c)))
  • Sir Quno Jedi
    #52782
    Te nem vagy komplett, ezt most elképzeltem... BROÁFFF !!! :D
  • Free
    #52781
    amikor gépelek jah .. bár most inkább izzadok mint kurva a templomban mert nem tudom kinyitni a szobám ablakát ugyanis beragadt meg nem feltétlen kell vihogni ahoz hogy az embernek ne legyen szar kedve .. és nem mindig vigyorogsz te se h a jó kedved van nem ??, :c)))))

    [kötekedős ma]
  • Punkerwork
    #52780
    nem, de mikor megvettem a cycas-t utánna olvastam hogy kell tartani, ha jó helyen van és normálisan bánnak vele 200-300 évig él.
  • Kata
    #52779
    szóval mindig idiótán vihogsz közben mint egy tinilány, akinek a combját csiklandozzák? :DDD
  • Free
    #52778
    jah csak lemaradnak a mosolyok a végéről de azt mindenki képzelje oda .. szomorúan nem szoktam gépelni :c)))
  • Falconer
    #52777
    Te kertész vagy? :D
  • Free
    #52776
    huh ha mindent komolyan vennék végem lenne mint a tiszavirág párzási idejének..
  • Free
    #52775
    ejh ha már itt a téma .. mikor lesz a héten tali ? vagy most meg senki nem fog ráérni ? vagy csak meg kellene szervezni valakinek ? a Ping-Pong tényleg bezárt?
  • Kata
    #52774
    Azért mindent ne végy vérkomolyan... :)
  • Free
    #52773
    eléggé nagy szarban lehetnek ha arra van szükség hogy az én gondolataimon kupálódjanak.. az már nem a béka segge alatti szint hanem a bányászbéka segge alatti urnában lévő talajvízbetörét meggátló záróréteg alatti már majdnem megolvadó közetréteg körüli szint..,,
  • PResident Evil
    #52772
    htx Ftranx a képfeltöltésért <;)
  • Kata
    #52771
    Nézőpont kérdése az aktualitás. Szerintem.
  • Punkerwork
    #52770
    egészséges cycas ilyen, akkor nyúlnak úgy meg a levelei ha nem kap elég napfényt.
  • Kata
    #52769
    Miért ne? Akkor már tedd be teljesen, hadd kupálódjanak a fiatalok. :DDDDDD
  • Free
    #52768
    amúgy a téma mindig aktuális ha itt vagy csak valaki felvállalja valaki nem :c))))
  • Free
    #52767
    sztem ez nem hidegzuhany meg ez nem nagy száj kérdése hanem hogy mennyire lehet nagyon perverz gondolatokat betenni egy olyan környezetbe ahova az nem való :c)
  • Kata
    #52766
    Nem, de akkor minek pedzegetsz meg ilyen témát, ilyen utalással? Bármelyik óvatlan pillanatban rákérdezhetnek, aztán ott a hidegzuhany.
  • Free
    #52765
    lehet hogy abba kellene hagynom a minden hétvégén leiszom magam a cimborákkal életet mert kezdek nem tudni gépelni :c) pusztul az a kevés agysejtem is ami volt :c)))
  • Free
    #52764
    oka akkor visszakérdezek mennyire szeretnéd részletesen ? gondoltam akkormaradok hű az a topichoz és nem csinálok livesex chatet.
    írtam volna le hogy kinyalnálak mint a lecsósfazekat??
  • Sir Quno Jedi
    #52763
    Á lehet csak nem jó a vizuális fantáziája szrídíben !
  • Sir Quno Jedi
    #52762
    Én meg TUTIRA kinyírnálak az sazlé ! :D