74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Takezó
    #53853
    nagyon utálod Macrost, mi? :Ð
  • Sir Quno Jedi
    #53852
    Tegnap nem ő járt nálatok fehér csukjában, vállán egy lángoló kereszttel ?!!
  • GAthersw
    #53851
    Akkor most ha van a kezemben egy kanál akkor a Mátrixban vagyok -e? :O
  • IMYke2.0.0.0
    #53850
    Jé, egy HSZ amiben nincs bújtatott nyálcsorgatás... [meglepődött és most gonosz]

  • Sir Quno Jedi
    #53849
    Sezt mind magától találta ki a kis ****je !
  • MacrosTheBlack
    #53848
    Nálad viccesebbnek nem nehéz...
  • IMYke2.0.0.0
    #53847
    Mi van? Ráléptem valamikor a tyúkszemedre? Mert eléggé úgy tűnik.
    Nem szeretem az ilyen embereket.

  • [Walaki]D`Lair
    #53846
    muhahaha muhahahhaha de viccesek vagyunk...
  • Sir Quno Jedi
    #53845
    Nincs felvétel, még soron belül senem ! Ugye a kanál sem létezik, Katához a felvételi sor meg a kanálfüggő !
  • MacrosTheBlack
    #53844
    Általában a nők alul vannak. Vagy elől. Néha felül is. :DD
  • Takezó
    #53843
    Igazad van... Én kérek elnézést mindenki nevében
  • [Walaki]D`Lair
    #53842
    Mechanikus tüdőimitátorzsákodat teleszívatod a szivattyúval?
  • GAthersw
    #53841
    Ezesetben a jegyző úrtol is elfogadom a tagsági kártya kiállítását, de jobban örültem volna a soron kívüli felvételnek :P
  • Dichter
    #53840
    Te sem nekem, de tudtam, hogy perceken belül megjössz korteskedni
  • Sir Quno Jedi
    #53839
    He ?! Most beszótá ?!! Mivamivamiva ?!! [felfújja magát] :D
  • GAthersw
    #53838
    Szerintem nagy. :P [nemis]
  • Sir Quno Jedi
    #53837
    Nincs többé bádog, csak gyönyörű haj !
  • IMYke2.0.0.0
    #53836
    Nekem nem a villogás a lényeg [ezért ilyen lassú a mostani is], és a cél, hogy informatív legyen. A sztárolt képelemekből, kivágott és hülyén beírt jópofiságokból [amiket ti levágtatok lejjebb] pedig nem kérek és nem is élek ilyenekkel...

  • GAthersw
    #53835
  • MacrosTheBlack
    #53834
    Ez dícséret volt, és pont jó, nem kell cirkuszolni, nem nagy.
  • IMYke2.0.0.0
    #53833
    Nekem nem hiányoztál...
  • Kata
    #53832
  • Kata
    #53831
    Nem tudok olyan jót csinálni mint amilyet szeretnék. Kizs béna vok. :P
  • Sir Quno Jedi
    #53830
    Őőőő, izé, és jóak a lokóid ?! [genyázik]
  • Kata
    #53829
    Tisztában vagyok vele, hogy ez csak szívesség tőlük, és szabadidejükből. Ezt tiszteletben is tartom. De én 3 hete nyígek, jobbra-balra kéregetek, közben meg volt egy tucat ember, aki beírta a fórumra a kívánságát, és pár órán belül vagy másnap ott volt neki a hét nyelven daloló csicsa logó. Mindössze ezt sérelmeztem, meg azért írhattak volna annyit, hogy neked nem csinálunk, mert nem szeretünk, vagy a prioritási lista alján vagyok, nem érkezési sorrend van, vagy valami.
  • GAthersw
    #53828
    Nos akkor kapok tagságit a fanclubba a bádogdoboz beleegyezése nélkül kedves Kata? :P
  • Dichter
    #53827
    jajj, már vártalak :)
  • Sir Quno Jedi
    #53826
    Mond el, hogy pontosan milyen lokóra gondoltál, hátha segíthetünk ?! Az alkotómunkához kell egy támpont, amin elindulunk, különben nem valószínű, hogy elégedett leszel a Zeredménnyel !
  • IMYke2.0.0.0
    #53825
    Én magam készítem a logóimat - Xara 3D és Photoshop kell csak hozzá.
    Szerintem, tojj a fejükre egyet és készíts magadnak! Jobban jársz és tényleg a magadénak is érzed majd.

  • Sir Quno Jedi
    #53824
    Tia ! Azért ez nem így megy. Ők a szabadidejükben, szívességből csinálnak logókat az SG-seknek és nem kérnek cserébe semmit (remélem). Nem védem őket, attól még lehetnek kecsegek (nem tudhatom én azt), de ha nem vagy velük elég pozitív, nyilván nem is várhatsz túl pozitív eredményt. Nem tudom mi az előéletetek, lehet nem kedvelnek téged, vagy te szóltál be valamelyiknek úgy, hogy nem is tusz róla, ki tudja...Az is lehet, hogy csak véletlen alakult mindig így, vagy csak te érzed úgy, hogy hanyagolnak (amitől még akár valóban is hanyagolhatnak ugye). DE lehet hogy imádnak, csak bénák és reszket a kezük miközben a lokódat csinálják, mert rád gondolnak közben és "úgy" nehéz koncentrálni-e !

    Mondjuk ez a körbecsirkés lokó nekem egész megtetszett. :D Jóak !
  • GAthersw
    #53823
    áz :)
  • Kata
    #53822
    Ó, nagyon pöpec logókat tudnak amúgy... :) na de lezárom a témát, nem akarom ezzel tölteni a napom.
  • Kata
    #53821
    Nah, téma lezárva.


    Nem tudja valaki, hogy a kepfeltoltes.hu-ra feltöltött kép mennyi idő alatt tűnik el? Ugyanis éjjel még raktam a humorosba egy képet, de már hiába kattintunk rá, nincs meg a kép.
  • Takezó
    #53820
    [csöppcsöpp]
  • GAthersw
    #53819
    Csak félreérted, szerintem neked nem mernek logót csinálni mert olyat nem tudnak ami méltó lenne hozzád. :D
  • Kata
    #53818
    Nem csinálok, tojjatok le nyugodtan, mint eddig tettétek. htx

    Csak akkor írjátok ki, hogy csak számotokra szimpatikus ember kap 1 napon belül logót, a többiek ne reménykedjenek, ennyi.
  • Dichter
    #53817
    ne csinálj már mártírt magadból, htx.
  • Kata
    #53816
    3 hét után már hadd legyen elegem a kilincselésből... és akkor még ott állítja, hogy nem tudta milyen kép, mikor írtam neki is, meg mindenkinek, akit megkerestem a kérésemmel... szal igen, most bevágtam a durcit, és feladtam. Evvan.
  • Kata
    #53815
    lónemiszerv az a logóműhely... Másnak pár órán belül ott a hat nyelven beszélő logó, nekem meg mindig napokig, most legutóbb 3 hétig kellett könyörögnöm, aztán vagy kiszúrják a szemem olyan gagyival, amit még én is megcsináltam volna, vagy egyáltalán nem is készül semmi...
  • Amse
    #53814
    de amikor nem szarnak rád akkor meg bevágod a durcit és csakazértsem....