74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • peet69
    #55005
    valaki törölje ! :D
  • IMYke2.0.0.0
    #55004
    S akkor jön Borg és elküld nyaralni 2 hétre + törli az 55000. HSZ-t...
  • franco
    #55003
    megtapsolja magát :_S:DS:D_S:S_D:S_d
  • franco
    #55002
    2 pillanattal hamarabb jövök...
  • [Walaki]D`Lair
    #54998
    akkoris...
  • [Walaki]D`Lair
    #54995
    Sajna nem, pont jöttem hazafele...:(
  • franco
    #54994
    sztem te se nézed a győzike show-t :DDDD
  • [Walaki]D`Lair
    #54993
    Egyetértek...
  • akos
    #54992
    További kellemes gyomorfelfordulást. Majd ha vége, magyarázd el kérlek, miből szűrted le azt, hogy én elfeledkeztem a történelmi tények súlyosságáról.
  • Bucser
    #54991
    Ja egyébként bocsi az offtopicért:)
  • Bucser
    #54990
    "de azért most már kezdem túlzásnak érezni, ahogy mindenki egyszerre durrogni és anyázni kezd, amint a téma valahogy előkerül. Mintha mindenki a bizonyítványát akarná magyarázni, hogy őt még csak véletlenül se titulálják nácinak. Mintha mindenki, aki nem nyilvánítja ki a mélységes megvetését és nem teszi kirakatba a náci ellenességét, az egyből maga is nácivá válna. Szánalmas. "

    LEhet hogy most téged foglak igazolni:) de akkor is ha a náci dolog előkerül nem azért prüszkölnek egyesek mert így illik, hanem vannak akik erősen elferdítik a tényeket ebben a témában (pl állítják, hogy Hitler jót tett az emberiségnek és különben sem volt lemészárolva több százezer ember (tök mindegy hogy zsidó cigány magyar vagy német vagy orosz vagy bárki) ÉS ezeket meg KELL cáfolni!! mert ha a hazugságot elég mélyre leássák beépül a gondolkodásba akkor egy idő utan meg sem kérdőjelezik hanem elfogadják az emberek. Ugyanez volt a II vh előtt is.. 18 éven keresztül tömték z emberek fejét a fajtársuk iránti gyűlölettel és akik fogékonyak erre bevették és tényleg elhitték, hogy az a szerencsétlen 18 éves zsidó lány egyszer szeretkezés közben majd kést fog döfni a hátába csak azért mert ő német a lány pedig zsidó és azért mert ezt tanították az iskolába és ezt szajkózta a propaganda is.

    A náci dolgokat nem lefujjogni kell (és a totalista diktatórikus bolsevik ténykedéseket sem) hanem szembesíteni velük az embereket, hogy "Basszus ez történt!!! MEgöltek több millió embert mert más családfáról származtak!!!" és szerintem ez nem az ejnyebejnye jancsika ne mond julcsikának, hogy "te köcsög zsidó kicsinállak" kategória... NEm hallgatni kell róla és nem fröcskölni hanem feltárni és elmagyarázni minden gyereknek, hogy mit jelentett HALÁLRADOLGOZTATNi többszázezer embert és agyonlőni 1,5 milliót!!! azért mert elhitették velük, hogy ők mások... csak erről van szó...

    És ahoy látom erről meg te feledkeztél meg és nekem ettől fordul fel a gyomrom....
  • franco
    #54989
    akkor ezt megbeszéltük

    uff
  • Kata
    #54988
    [nem baly]
  • franco
    #54987
    őőő hy

    [nem tudja honnan]
  • Kata
    #54986
    megjöttem.
  • akos
    #54985
    Ahogy mondjátok.
  • Dichter
    #54984
    Azért vannak dolgok, amikből nem illik viccet csinálni. Nem tudom, hogy tolerálnád, ha egy családtagod halálából valaki viccet csinálna. Vagy az sem érdekelne?? Pedig a haláltáborokban nagyon sokak családtagja lelte halálát.
  • IMYke2.0.0.0
    #54983
    Érintettség esetén - szerintem - másként szólnál te is.
    Nagyapámat a nácik kiszegelték a saját ajtajára, az ünneplős öltönyében, majdnem a 30. szülinapján.
    Szóval, hagyjuk a hülyéskedést.
    Vannak emberek, akik könnyen röhögnek más baján, mert a vicc(elés) nem érinti őt, meg "jajj, mennyire segít nekem ez a pszichológia átvészelni a nehéz dolgokat"... blalbalalabla.
    De mihelyst velődig érintett vagy a dologban, vagy nagyon empatikus tudsz lenni, semmiféle mosoly nem jelenik meg az arcodon...
    Ezen pedig Te gondolkozz el.
    Nem mindenkinek mosták ki az agyát, vannak, akik "helyből" érzékenyek erre és más, szintén "hú de humoros, hogy megdöglött"-témára...
  • akos
    #54982
    Pedig a humor sok nehéz pillanaton át tudja segíteni az embert. Legyen szó bármilyen drámáról, személyes tragédiáról... akármiről. Segít feldolgozni, és elfogadhatóvá tenni. Ez alapvető pszichológia.

    Amikor 4 évvel ezelőtt a döbbent tompaságban felbukkant a vicc: "Hé, tudtátok, hogy Bessenyei fogadott a tálibokkal, hogy nem tudnak átrepülni a Wtc tornyai között? Bessenyei nyert, pedig a tálibok kétszer is megpróbálták..." mindenki úgy nézett a vicc mesélőjére, mint Ágnes asszony a véres rongyra, pedig nyilvánvaló, hogy nem a részvéttelen érzéketlenség miatt jött vicc...

    De mindegy. Aki érti, érti... aki meg nem... Csak az a baj, hogy sosem tudok elmenni amellett, mennyire értetlenek és csőlátásúak az emberek.
  • Lacika 79
    #54981
    engem a dolgonak ezen része qrvára nem érdekel. egyszerűen csak utálom az erőszakot, és azt ha ebből valaki viccet próbál csinálni.
  • akos
    #54980
    Szerintem kezd egy kicsit ortodox módon elszabadulni ebben az országban a náciellenesség, meg efélék. Kicsit át lett mosva az emberek agya, és most már úgy viselkednek, mint az idomitott kutyák - amikor valami náci IZÉ kerül elő, teljesen mindegy, hogy milyen témában, kontextusban, mindenki egyből prüszkölni és köpködni kezd, mintha hipnotizálták volna.
    Nem azt mondom, hogy hű mennyire helyes dolog viccet csinálni több millió ember kivégzéséből, de azért most már kezdem túlzásnak érezni, ahogy mindenki egyszerre durrogni és anyázni kezd, amint a téma valahogy előkerül. Mintha mindenki a bizonyítványát akarná magyarázni, hogy őt még csak véletlenül se titulálják nácinak. Mintha mindenki, aki nem nyilvánítja ki a mélységes megvetését és nem teszi kirakatba a náci ellenességét, az egyből maga is nácivá válna. Szánalmas.
    A hollandoknál (!) pl van egy Dj Skinhead nevű faszi. Azt persze nem lehet mondani, hogy minőségi seteket produkálna, de mindenféle válogatásokon ott szerepel a "produkcióival" anélkül, hogy bárki is magyarázkodásba kezdene. Ott ez elfér. Ha valakinek nem tetszik, nem veszi meg. hadd ne részletezzem, mi történne azzal az emberrel, aki ma Magyarországon ilyen névvel állna a publikum elé.
    Loál.
  • Lacika 79
    #54979
    khm
  • Lacika 79
    #54978
    na bazmeg, ez qrva undorító egy valami, annak kellett volna ott lennie, aki megcsinálta.
  • Dichter
    #54977
    Te ezt viccesnek tartottad?
  • peet69
    #54976
    FREE TAXI RIDE WAHAHHAHAHA :D:D:D:D
  • akos
    #54975
    Hörr hörr hörr...
  • Yoz
    #54974
    Ez egy hulladek...meg aki csinalta is...
  • homokhat
    #54973
    hát ez nem semmi
  • Kit--Kat
    #54972
    ???
  • akos
    #54971
    Ez de kemény, azt a Q...!! :)
  • geri15
    #54970
    hmmm hmmmm
  • IMYke2.0.0.0
    #54969
    Durva... :(
  • CSOCSO
    #54968
    SG Tali 2005 Q4!
  • Kit--Kat
    #54967
    hehhe:)
  • franco
    #54966
    fexem htx

    laptop powa

    [mindenhol elsüti mer az jó]
  • geri15
    #54965
    ez egy bűnbanda, majd lebuktassuk geciek!!!!!44
  • Lacika 79
    #54964
    aztaqrva!!! az ilyeneket fejbe kel lőni, meg utána felgyújtani. vagy fordítva...
  • FtranX
    #54963
    ez teljesen hülye!
  • Lacika 79
    #54962
    pfff mán megyek mingyán elfele :)
  • peet69
    #54961
    nem cirkuszista vagyok én :D:D:D:D

    álá #54956