74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • parizer
    #59623
    léjdíz end dzsentlömenz! jingjangkámeháme és a csilipaprikásviccek összecsapását láthatják ma este! jó szórakozást kívánok hozzá... tombolához a jegyet, a popkornos pultnál lehet váltani...
  • parizer
    #59611
    hát srácok, (és Kata) köszönök nektek mindent! végigolvastam az elmúlt 100 hozzászólást... siekrült egy vidám délutánt szereznetek nekem!!
    és még anniyt tennék hozzá, hogy épp a testeben van a lélek épp!
  • [Walaki]D`Lair
    #59599
    De te is miről beszélsz? Olvassál má' vissza baszki...
  • Punker
    #59598
    makett kiegészítőkkel mi a helyzet?
  • Takezó
    #59597
    jajjmá, má egymást is fikázza mindenki, ez nem szép:O
  • Lacika 79
    #59596
    én nem helyeseltem és bólogattam
  • Free
    #59595
    nem semmi ami itt hajnal óta van .. ..
  • Kata
    #59594
    Tök jó, hogy minden vitából képesek vagytok kihozni, hogy én vagyok a bunkó meg a hülye, és mindig sikerül valami lehúzó dumát beiktatni. És mindig megjelenik ilyenkor valaki, akinek nem tetszik az arcom és bólogatva helyesel, hogy majd leesik a feje. Gratula.
  • Lacika 79
    #59593
    a sminkelés? :)
    amúgymeg mi a picsának marjátok egymást gyerekek. bár szerintem páran miközben oltanak, vigyorognak a monitor mögött, mintha muszáj lenne :D
  • G_ArchAngel #59592
    tessék:
    KKKKKKKKKK

    (ez nagyon szar volt, de kellett...)
  • Kata
    #59591
    Na léptem, majd megint egy hét múlva benézek.
  • Placebó
    #59590
  • Kata
    #59589
    Már csak az a kár, hogy ez a te esetedben marhára nem helytálló mondat. Megint csak erőlteted és generálod a feszkót a megszokott aljaskodó stílusodban. Semmi probléma a felhasználást illetően, végre egy kerek és szép mondat egy hozzászólásodban, még ha másolás is. Amúgy 10K lesz.
  • G_ArchAngel #59588
    Kata, szerintem leállíthatod ezt a fellengzős semmi dumát, senki nem volt veled tiszteletlen, csak kicsit kevés a humorérzéked. Legközelebb arra is sminkelj egy kicsit.


    /felhasználva utólagos engedelmeddel #59554-es hozzászólást/

  • Kata
    #59587
  • Kata
    #59586
    De megjött közben a bagoly is és bemondta a nagyfejűt...
    Mintegy mellékesen javaslom, hogy néha olvass is vissza, ne csak writeonly user legyél. Akkor tán tiszta lesz ki esett kinek a torkának. Az a helyzet, ha nekem beszól valaki, nem igazán érdekel hol és hogyan teszi ezt, nem igazán méltatom azok után arra, hogy a "privát" szféráját tiszteletben tartsam (ha már ugye drága mihályunk pont a tisztelet hiányát sérelmezte korábban)...
    Az utána lévő keleties okosság meg nem személyes(kedő), szerintem nem szükséges rá kiszabni a 25 éves államtitkot, privát szempontól érdektelen.
  • Punker
    #59585
    szánalom az egész :)
  • G_ArchAngel #59584
    Katához kell hátizsák, de Jocó elfér a farzsebemben...:)))
  • kasika
    #59583
    oltás :D
  • Yoz
    #59582
    Nekem nagyon tetszik az összegzésed, de élőben is megnéztem volna a szitut, ha kartávolságban vannak mi lett volna belőle...
  • G_ArchAngel #59581
    Na, látom jött egy új madár a baromfiudvarba, a főcsirke meg a japán törpekakas egyből a torkának ugrott...:)))

    Gondolom a főiskolai/egyetemi képzések egyike sem tér ki a "privát" szó értelmezésére....
  • Takezó
    #59580
    milyen szep kis esti flem vót itten:))
  • Takezó
    #59579
    hm, van ízlésed(Y) (egyik kedvenc kajám, láccik egy sulibó jöttünk)
  • franc0
    #59578
    és még mi leszel ezután :DD
  • Kata
    #59577
    Én egyszerűen csak sminkbaba lettem. Loál.

    Feladó: Mihail
    Elküldve: 2006. 02. 07. 01:05
    Tárgy: üdv
    csak szivatom a kiskölyköt, nem komoly a dolog
    mondjuk más erkölcsi kultúrával rendelkezek mint ő az tény

    egyébként a sminkbabák mióta szólják le azt aki természetes módon törődik
    a testével? mivel én nem kreatinozok és nem szteroidozok

    valamint biztosan ismered a mondást: "Épp testben épp lélek"

    ja és még valami, a kínai taoizmus szerint ugye bár két aspektus van jelen
    a világban valamint minden élő és élettelen lényben. Jin és Jang.
    Nos én ugyanannyi jangikus edzést végzek mint amennyi lágy jing szerűt (jóga, tai chi, chi kung). Tehát ezzel is csak az egyensúlynak kedvezek. Szóval ebben nincs
    semmilyen fellengzőség, vagy menőzés. Ez a természetem. Továbbá ez segített meggyógyulni is egy kemény betegségből, bizonyos bélgyulladásból, úgyhogy nem
    hinném hogy a mozgás, a sport, a testépítés, vagy ezek bármely más forrása káros lenne.
    Mindig személytől függ hogy ki ezen dolgokat, eszközöket mire használja fel.
    Ezt tükrözi az is, hogy nem a fegyverek a rosszak , hanem azok akik azt rosszra használják.
    Hiszen pl. egy ősi szamurájkard (katana) lehet a művészi önkifejezés eszköze is,
    innnen származik a japán mondás "Kard és ecset egylényegű", vagy lehet egy brutális gyilkolóeszköz.
    Kicsit elkanyarodtam a topictól :D, de remélem hogy hasznos volt az eszmefuttatásom.
    Ám most ha megbocsájtasz befejzem, ugyanis ideje nyugovóra térnem, mivel holnap
    délelőtt jógát tartok, szóval nem hasból beszéltem.
  • [Walaki]D`Lair
    #59576
    Én meg svéd húsgolyót @ ikea :))
  • franc0
    #59575
    énmeg sültoldalast vacsoráztam.
  • Mihail
    #59574
    valószínüleg ebből ihattál hogy ilyen viselkedési zavaros vagy
  • hykao #59573
    Semmi gáz, de szerintem valamit félreérthettél, mert én nem találtam semmi sértőt addig a hozzászólásig.
    Na jó éjt mindenkinek!
  • Mihail
    #59572
    nem neked írtam
  • Mihail
    #59571
    a dietetika, vagyis táplálkozástudomány több mint 40 éves tudományág
    egyébként meg egy betegség miatt is volt dolgom vele, szóval otthon vagyok a témában
  • [Walaki]D`Lair
    #59570
    Megbocsátok...
  • Mihail
    #59569
    nemtehetek róla hogy 1éve külföldön élek, ezért a helyesírásom gyatra,
    de végülis tehetek róla mivel írhatnék többet magyarul
    köszi a képfeltöltést
    és elnézést mindenkiről akit nem érintett és nem volt kíváncsi erre a közjátékra
  • hykao #59568
    Kép fenn mellesleg! :)
  • [Walaki]D`Lair
    #59567
    Bizony, be ne durranjon a vádli...
  • hykao #59566
    Én ezt úgy ismerem, hogy: "Ép testben ép lélek..." :)

    Amúgy nem kell érzékenykedni...én semmi sértőt nem olvastam ki a sorokból #59539-ig.
  • franc0
    #59565
    Megnyitott témák:

    2005. 01. 18. - Izomzat építő táplálkozás..

    nézzenekoda még írtam is bele
  • Mihail
    #59564
    pszichológiai védelmi mechanizmus amit csínálsz
    ami neked szólt privát levél az szted mit keres egy oda nem illő témában? de mind1 ideje szundizni..
  • [Walaki]D`Lair
    #59563
    "Feladó: Mihail
    Elküldve: 2006. 02. 07. 01:17
    Tárgy: remélem érthető leszek
    "Lol inkább menj barátom és azzal a túljfejlett izomagyaddal toljál ki két zsák krumplit, az legalább megy neked..."
    helytelen megjegyzés. Az izomagy jelzőt olyan emberekre használjuk akinek válaszaiban semmiféle konzekvens értelmes esszencia nem található. Nos ez a jelző inkább a rád illene, de neked viszont kis 8.-os alultáplált testalkatod nem felene meg a kritérium tárgyának.
    Szemet szemért kis barátom :), úgyhogy jogos volt a sértésem.

    Egyébként meg az edzésről és a sportról annyit, hogy gondolom hallottad már az épp
    testben épp lélek mondást? Nos Katának bővebben kifejtettem a témáról alkotott véleményemet, neked nincs most kedvem további sorokat írni, mivel kételkedek a szellemi felfogó képességedben. Bár valójában az ilyen arcok mint te, csak játszák a hülyét, biztos van lövésed 1-2 dologról, de Quakkel és Doommal szépen elnyomod azokat.

    Elnézést kérek, hogy volt pofám szólni a hülye vicceid és az undorító hangnemed miatt.
    Mivel 700Km-re vagyok tőled ezért fölöslegesen nem foglalkozok tovább tudatlanságoddal, bár téged sztem még egy muay thai ütés se tenne helyre, úgyhogy fölöslgesen vesztegetném az időmet és az energiámat rád. És igen ma este unatkoztam és jót szórakoztam egy kis fafej mitugrászon mint te. De el vagy felejtve."

    Esküszöm ezt nem hiszem el...mi rosszat szóltam neked ember??
  • hykao #59562
    Visszavágóra emlékszel-e még? Amikor csak kapálóztál a guillotine fojtás alatt??? :PPPPPPPPPPPPPPPPPPP

    ITTEN VAN E...