74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Crazygirl
    #61163
    tudom botond te is ennyire szeretsz :) amennyire kedves assault "baratom" bar errol nem tehetek izlesek es pofonok ! ámen. Ha valakinek nem tetszem akkor ne nezegessen aztan kesz!
  • G_ArchAngel #61162
    [ACP]aSSault - ez valamilyen multi-klán tag/nick? Talán BF2? Mert a leányzó is azt nyomja, lehet a kiscsávót lealázta és így akart visszavágni?
  • Botond #61161
    :-D Csak szivatta. :-D
  • G_ArchAngel #61160
    Crazygirl-ről régebben volt egy kép, amire még Kata is pozítivan reagált - és az már nem semmi:)
  • Free
    #61159
    apám hogy te mennyire paraszt vagy.
    Nem álltál sorba kétszer illem osztásnál.
    Tudod AZ egy dolog hogy nem mindenki tetszik mindnekinek. de ez a topic nem is arra lett kitalálva, hogy egymásról olyan véleményt alkossunk mint amit a te kis agyoniskolázott agyad kreált.
    az hogy kinek milyen beütése van az meg sztem végképp nem ide tartozik.
    De tudod ha majd felnőssz akkor megérted. most meg mars vissza a homokozóba mert ellopják a csattogós lepkédet
  • peet69
    #61158
    te még is kinek képzeled magad ?

    arc nélkül könnyű másokat kritizálni te is csak billmögül vagy nagy ember de talán még onnansem mert ahhoz még midníg nem volt mereszed hogy megmutasd magad. Azon van felháborodva a nép hogy te vidéki paraszt módjára beugatsz emebreknek minden ok nélkül. Megsúgom SENKIT nem érdekel milyen barátnőd van még azt is kétlem hogy van! Crazygirl vette a bátorságot és igen is megmutatta magát annak ellenére hogy tudta lesznek ilyen kultúrálatlan barmok mint te és beszólnak tehát vegyél erőt magadon és takarodj innen...

    p.s.: a Vidéki jelző nem álltalánosítás
  • Crazygirl
    #61157
    nem tudom min vagy kiakadva. En nem kételkedem benne hogy szep baratnod van. Nem is erdekel. En nem tartom magam szepnek, mivel fotogen meg egyaltalan nem vagyok. Engem azert szeretnek annyian mert sokat tudok es nem azert mert szep lennek. Amugy meg egy nick mogott konnyu beszelni. Jah ezt en is megtehetnem...
    Arrol meg nem tehetek hogy barna hajam van es ilyen fejem. A szuleim ilyennek nemzettek de ha ilyeneket gondolsz rolam, nem tudom hogy te melyik retegbe tartozhatsz akkor. En olyan magyar vagyok ahogy a keen latsz.
    Amugy sem akarom mindekinek tetszeni. Akinek meg tetszik annak orulok. Ezzel be lehet fejezni a vitat!
  • ivjoe
    #61156
    Mostmár igazán befoghatnád. :C
  • bens
    #61154
    te is mászol?
    tök jó :-)
    a lámpa nem süti meg a kezed ha véletlen belenyúlsz? :-D
  • bens
    #61153
    nekem is.
  • Crazygirl
    #61152
    Hat nem tudom hogy [ACP]aSSault mennyire ért a fényképezáshez de ha nem tudja elmondanám hogy egy csoda szép nőről is lehet előnytelen fényképet csinálni, ami kicsit"csúnyább"-nak mutatja mint amilyen valójában.
    Csak hogy G_ArchAngel-t idézzem: "ilyen nője csak "save as"-szel lesz!"
    Amugy meg nem minden a külső ha belül sok tudás/ész lapul. Nem tudom mások hogy vannak ezzel, nekem ez a véleményem.
  • nyami
    #61151
    tegyétek be lécci a képtáramba :D

  • Neoncsoves
    #61150
    cool
  • Ben C
    #61149
    mi értelme kriztizálni h másnak milyen az arca? nem erről szól ez a topik.
  • peet69
    #61148
    Ez nem kritika ez pofátlanság...másrészt amíg a te képed nincs berakva addig milyen alapon kritizálsz bárkit is ?
  • [Walaki]D`Lair
    #61147
    Mivan szorul a kaka és fáj?
  • bens
    #61146
    aha, nekem meg luci liu a feleségem htx

    mellesleg ha olyan nagy sztár lennél nem írogatnál ilyeneket...
  • prezi
    #61145
    linkeld be a nődet de a goldengate-ről nem ér :o
  • ÁjjLe BoBBi
    #61144
    észrevetted hogy takarodj már innen?
    htx^^
  • G_ArchAngel #61143
    Rendelted vagy letöltötted?

    Senki nem mondta, hogy nem lehet szebb nő nála a világon, de van egy határ, amit Te durván átléptél...

    A srácnak írt kommented pedig végképp minősíti hovatartozásod...
  • ivjoe
    #61142
    Kívül tágasabb...
  • G_ArchAngel #61140
    látom, vágod mi a téma:DDD
  • Botond #61139
    Ja,jó. Oviban is divat volt ez a hajhuzigálós udvarlás végülis. :-DDDD
  • ÁjjLe BoBBi
    #61138
    miaz kicsi szivem elvették a matchboxod azért mész szembe a forgalommal? :\
  • G_ArchAngel #61137
    Katával oda-vissza megy, jobban kedvelem, mintahogy kimutatom, de ezt úgyis csak magas empátiaérzékkel lehet felfogni:)
  • Botond #61136
    + Katát.
  • G_ArchAngel #61135
    a partyfotókra gondolsz...?

    hát ott ja...:)

    de ott is csak a súlyos eseteket, vagy a guminőket...:)


    (ui.: a barátnőm képe évekig a galériámban volt, az SG-sek közül többen személyesen is ismerik, szerencsésebbek pedig ehettek az ételkölteményeiből is...)
  • Botond #61134
    Azért te is szoktad csúnyán leszólogatni a lányokat,meg dícsérgetni a senki által nem látott barátnődet,mégsem tételezünk fel rólad semmit. Nem tetszik neki Crazy feje ez van.
  • G_ArchAngel #61133
    csak arctalanul könnyű minősíteni akárkit, ha a kisgyerek beteszi a fejét ide, akkor köszönjön illendően...

    amúgy meg az ostoba fajtája nem mondana ilyeneneket egy fiatal lánynak, hanem megnézné CrazyGirl többi fotóját, aztán örülhetne neki, mert az ilyennek nője csak "save as"-szel lesz...
  • Botond #61132
    Kiskockákra gerjedsz,vagy minek neked az a fotó? :-D Van nekünk elég bajunk,nehogy mán még ő is iderakjon egy fotót magáról! :-D
  • G_ArchAngel #61131
    Mi van Kocka, hol van rólad fotó?
    Vagy a frag-elés közben szerzett barnaságodat szégyenled? Esetleg nem fér az arcod a kamerás mobil érzékelőjére?

    Hja, akkor ajánlom sürgőssen keresd fel állatorvosodat...
  • prezi
    #61130
    jahogy te itt kinek nyomod ?
  • Ben C
    #61129
    sztem már várják a képeket rolad tukoka
  • [ACP]aSSault
    #61128
    Alakod az ok, de a fejed kicsit csunyacska.
  • ÁjjLe BoBBi
    #61126
    1es és a 4es kép delete pls. htx^^
  • [ACP]aSSault
    #61125
    Remelem az utcan is ebben maszkalsz + jatek mp44-el persze.
  • [HUN]PAStheLoD
    #61124
    háh az úgy nemalegjobb :C
  • CoolStuff
    #61123
    Sztem is, azért köll főtenni!

    HTX cSuwwi!
  • cSuwwi
    #61122
    felesleges 2-3-400k-s képeket feltenni, bár a tárhely se valami sok (ráadásul osztva a drommal)
    aki nem szélessávról nézi, ne kelljen már perceket várnia míg lejön egy kép, ilyen egyszerű
  • [HUN]PAStheLoD
    #61121
    lol ez nagyonnagy ^-^

    cSuwwi kevés a hely, vagy mi? :D