74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • CSOCSO
    #61364
    ja.. de mar elfelejtettem a jelszavakat meg mindent:D
  • Crazygirl
    #61363
    kicsit megegett a labad :D gondolom faj nagyon :(
  • bens
    #61362
    :-)
  • Timbo
    #61361
    Jó fenn van a víz a balcsin:)

    amugy jó kép!
  • bens
    #61360
    ezeket a nyaralásos képeket kéretik a felrakni. tenksz
    remélem jó lett a méret...


  • G_ArchAngel #61359
    Cijja, Maccs...

    Jövőhéten kimennék megnézni inkább "in live" - úgyis megvan az új verda...:)

    Pusssz!

    G.
  • [Walaki]D`Lair
    #61358
    Én most 20 vagyok, de nem a 14 évesekre bukom...:PPP
  • Dynamic
    #61357
    Na persze, mert azt hiszed ez úgy van, hogy előre eldöntöd, hogy 20 évesen is a 14 évesekre fogsz bukni...
  • peet69
    #61356
    éjszakákat virrasztottam át veled és ez a hála ?

    énzsem vagyok 14 :P
  • Dynamic
    #61355
    14-15 évesek "megrontását" nem büntetik.
  • MIMACSKA
    #61354
    :o Már izé...kivonultam innen.... És 14 éves sem vagyok! :-)
    Azért neked megmutatom ha akarod.....
  • BEAST #61353
  • ugot2know
    #61352
    és lány legyen,ne travi :)
  • Punker
    #61351
    "Egy 14-15 éves lányt még én is össze tudnék szedni" legyen 16 de kérünk képeket :)
  • Kata
    #61350
    Egy 14-15 éves lányt még én is össze tudnék szedni, haggyá' má a hülyeségeddel. Tény, hogy azon korú lányoknak hiába nő már a cicije, még gyerekek, és annak számítanak lelkileg és jogilag is (ha jól tudom 5-6 évet simán adnak megrontásukért). Lehet, hogy nagyszájúak, és próbálnak nagylánynak látszani, de ettől függetlenül már csak tapasztalatlanságukból kiindulva is naivabbak, hiszékenyebbek, könnyebben bedőlnek hazugságoknak. Ha meg a leányka nem dől be a hazugságoknak, sok srác előszeretettel fordul a lelki terror vagy zsarolás eszközéhez, csakhogy valamiként kikényszerítse szerencsétlen gyerekből, amit akar...
    Ismerettségi körömben is felmerült már e téma, és mindenki (férfi, nő) egyaránt lenézi az olyanokat, akik csak 14-15 évesek fejét tudják elcsavarni, vagy valami ócsak hazugsággal szexuális együttlétre bírni. (Mert hogy nem sok közös gondolatvilága van egy 14 és egy 20 évesnek, az is biztos, tehát maradhatunk a testiség síkján). Próbálj meg esetleg egy 20 éves lányt felszedni. Kíváncsi lennék a "sikereidre", hogy mennyire jönnének be a 14 éveseknél bevált klisék...
  • Fido4life
    #61349
    PEdig beakartam írni hogy lehet, rekordot döntök..
  • [HUN]PAStheLoD
    #61348
    bezárták..
  • t0mmy #61347
    Morális kérdés topik! :)
  • Takezó
    #61346
    ike^^
  • t0mmy #61345
    most csináljunk erre egy morális kérdés topikot?? :D
  • Takezó
    #61344
    hát igen, az utsó mondat a lényeg:\
  • t0mmy #61343
    erről van szó!
    azért cask egyezik valahol a véleményünk ha nem is mindenben... :) De ze igy jó... és bocsi az OFF-ért :S
  • hykao #61342
    Nos a téma itt - butuska vagy nem - az lenne, hogy berakod a képedet... :)
    Amúgy meg jogilag valóban nem büntetendő kategória a szexuális kapcsolat létesítése egy 14. életévét betöltöttel (feltéve, hogy ő is akarja), azonban morálisan már más a helyzet.
    Azon kívül, hogy te csak ürítesz egyet, a másik félben attól az még mélyebb nyomot hagyhat. Megeshet, hogy egy életre "elbaszod"...
  • BEAST #61341
    ha el nem is kergetem , nem használom ki a helyzetet ... de tudom hogy a mai fiatalka tizenéveseket sem kell félteni ... tudják hogy mit akarnak <_<
  • Takezó
    #61340
    háhh... azért, mert lefexik veled, még nem jelenti azt, hogy érett is rá.

    #61339: bizonyára én vagyok a nyomi, de ha 15 éves lánnyal vagyok, általában valahogy olyna érzésem van, hogy gyerek még azért... de nem akarok álszent lenni, lenne olyan is, akinek nem tudnék ellenállni:D
  • t0mmy #61339
    ja és tévedés ne essék nem én keresem az ilyenkorú lányokat DE nem is kergetem el ha valmelyikkel épp jol érzem magam... vagy te ezt tennéd??
  • BEAST #61338
    huh , hirtelen nem tudom ez hogy jött ... mindegy , megyek a napra addig is emésztem az itt olvasottakat =D
  • t0mmy #61337
    menjél oda egy 15 éves lányhoz és szedd ossze... cask ne keverd ossze egy 12 évessel mert lehet hogy azt néznéd 15-nek...

    Ilyen a világ nem kell rinyálni rajta! most hogy ilyen egyejoguak lettek a lányok mindenki el akarja folytani! ha dugni akar egy 15 éves miért ne tehetné meg?? foleg ha ugy néz ki mint egy 18 éves... az meg nem mindegy ám hogy egy 18 évessel vagy egy 15 évessel van egyéjszakás dolgom?? mert az nem beszélgetésről szól...
  • t0mmy #61336
    szerintem meg a topik adja meg az ember stilusát... vagy te ugyanugy beszélsz a libanoni háborurol mint az hogy milyen egy lány?? ne viccelj már! Amugy meg tényleg nem nyert a pszichologiai profilom kialakitása mert engem igenis befolyásol hogy mia téma aforumon!! ezen ilyen butuska... akkor minek legyek jobb?!
  • Takezó
    #61335
    hát ha nem látod át ezt a dolgot, az szomorú:\
  • BEAST #61334
    nem ismerlek , de nincs igazad 1-2 hozzászolásból is összelehet rakni egy képet a másikról , nem kell kisregény , a stílus és a bizonyos témákhoz fűzött reakció sokat elárul ... senkisem mondta hogy most 2 hozzászolás után ismerlek , de olvasd vissza amiket írtál , mert számomra ezek nem "érett" ember szavai , de nem flémelni akarok , ez nem a topik "témája" =)
  • t0mmy #61333
    szerintem ez két emberes dolog...
  • Takezó
    #61332
    hanem megdugni, ami elég infantilis viselkedés -.-

    #61331: igen, Te használod ki őt, mert könnyebben befolyásolható, kierőszakolható belőle, hogy lefeküdjön veled, stb.
  • t0mmy #61331
    kihasználni?! ebbe se menjunk bele hogy ki akar kihasználni kicsodát
  • t0mmy #61330
    soha nem értettem ezeket a merész kifejezéseket hogy "értelmi szint"... Ismersz hogy igy el tudod dönteni hogy milyen vagyok?? vagy ez a 10 még annyise hozzászolás segitett... mert szerintem ebbol nem lehet levonni semmit. ha neked megy akkor most jelenesetben tévedtél! Nem azt keresem egy tizenéves lányban hogy olyan legyen mint én (értelmi szempontból) Sőt leszaom hogy milyen iggazából... Hidd el nekem hogy nem filozofálni szeretnék egy olyan tizenéves lánnyla akivel egyáltalán szoba állok!!
  • Takezó
    #61329
    :D hát jah, de azét elég gusztustalan dolog sztem kihasználni 14-15 éves kislányokat :\
  • BEAST #61328
    ugyan már , mem szégyen az ha a lányokban is a saját értelmi szintjüket keresik, majd kinövik , de addig is könnyebb kislányoknak tenni a nagyot
  • Amse
    #61327
    jah hát nc
  • Takezó
    #61326
    jah bocs
  • t0mmy #61325
    le van ám szarva... :P nem dumálni kell az olyanokkal... :D