74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • G_ArchAngel #61565
    Nálunk asszony nem válogatós, azt mondta, hogy BMW Z4-től az M6-ig mindent elfogad, de persze az X3 és X5 is aranyos:)
    Aztán beült egy új Discovery "nappalijába", azóta nem tudom meggyőzni, hogy a terepjárót Defendernek hívják, a többi az plázajáró...

    Nem értem, hogy a nők miért mindig a külsőre adnak, a sok csillogó, krómozott szarkupac kell nekik, holott egy platós L200-assal bármikor elviheti az új hűtőt, vagy elmehet a kertészetbe vásárolni...
    A nyomorék játékterepjárókat meg esőben bekell vinni a garázsba, mert a szép gyöngyházmetál cseppfoltos lesz...

    Megboldogult nagyapám mondogatta: "Fiam, az a jó jármű, amelyik ha elhagyja az utat, karcolás nélkül döntse ki a lámpaoszlopot és a házakat..."
    Igaz, masiniszta volt az öreg, autója soha nem volt csak gőzmozdonya és oldalkocsis Pannóniája:)
  • MerlinW
    #61564
    Itthon túl sem kell lépni... pár éve volt egy fekete Honda Prelude-om, oszt mehettem bármennyivel, majdnem mindig félreállítottak... Az előtt meg CRX-em és detto.
    Eldöntöttem, következő egy szanaszét sötétített ablakos fekete Audi lesz... kék rendszámmal...
  • MerlinW
    #61563
    Ez benne a jó. Igazi retrós-dübörgős-benzinzabálós-lóállat:)
  • MerlinW
    #61562
    lol
  • Kit--Kat
    #61561
    Okkal, mert így tudták ilyen laposan tartani az árárt. Ill. a fullos GT-nél is ez van:???
  • CSOCSO
    #61560
    baratnom esznel van.. tetszik neki is a mustang a lovak miatt de tudja hogy nem a legjobb minosegu auto ugyhogy jaguar kell neki:D cicaval az elejen
  • CSOCSO
    #61559
    ultel mar benne?
    en igen.. a formaja meg ugy ahogy mustangos belulrol de az anyagok tapintasa szanalmasan gagyi. mint egy ford kisbusz vagy platosauto!
  • MerlinW
    #61558
    mindig csak a lovak...ejh..
  • parizer
    #61557
    uhh... olyanom lesz - és most a musztángra gondolok!
  • BEAST #61556
  • G_ArchAngel #61555
    Alvó törpeschnazi:)
  • Kata
    #61554
    urban legend :P Hol megy egy vacak kis porsche annyit? :P
  • [Walaki]D`Lair
    #61553
    Hát én meg láttam ilyen amerikai Gumball videókat, ott kiakasztották a Porsche 911 Turbo 200mph-s mutatóját :DDD Digitálisan írta ki, hogy 211mph :)))
  • Kata
    #61552
    Arra én is kíváncsi lennék tényleg, hogy hol tudjátok kicsit kikormolni a kipufogókat ott az óperenciáson túl.
    Egy maszkmester ismerősöm 20 évig élt kinn, ő mondta, hogy szuper sportkocsit is vett iszonyú drágán, de ahányszor túllépte a megengedett sebességet, mindig lekapcsolták, ezért eladta a francba, vett helyette valami lassú, lomha, nagy böhöm jószágot.
  • sharpshooter #61551
    tudom, olvasom az autós topicot, sőt elsőnek én gratuláltam hozzá:)
  • CSOCSO
    #61550
    kb igazad van..

    for real? nem kivanok versenyezni vele. a lelket se akarom kitaposni.. ha tehetnem se mennek 180 nal tobbet.
    gyorsulgatni is max viccbol mert erzesre 170 loero is keves.

    a 300az lovas 350z mar megmosolyogtat erzesre is.... de 170 nem... szal elvezkedek a hangjaban meg abban hogy szep az auto... de vegulis nem megy rosszul

    amugy eddig a legnagyobb sebessegem 90 merfold volt... de csak ket napos az autom. marmint ket napja van.. amugy nincs 1 eves
  • G_ArchAngel #61549
    Csocso, én nem vagyok egy nagy amerika szagértő, de mondjad meg már nekem a komolyat: minek nektek izomverda, ha lépten-nyomon azt méregetik a xxPD alkalmazottjai, hogy mennyivel mész?
    Van hely, ahol nekieresztheted a ménest?
    Mert én a kis dízel Rötyómat legalább meghajthatom 170-200 között a nagy büdös M7-esen, a kutya sem foglalkozik velem, de a Nagy Vízen túl ezért kilőnék a kerekemet...
  • CSOCSO
    #61548
    lol a nissanon (a feka felnis) SEX TOY felirat a szelvedon..DELOL:D
  • CSOCSO
    #61547
    kosz.. amugy meg tobb kep:

    masodik oldalra is nezzetek ra
  • Barney Tech
    #61546

    Szép.
    Ja 1-2 auto Ford Mustan,Lincoln limuzin,Chrysler,
  • BEAST #61545
  • Yoz
    #61544
    Nekem a piros mustang -on akadt a szemem, ám télleg szép a csocso autó, grat hozzá
  • G_ArchAngel #61543
    azért parkol a képen egy-két AUTÓ is:)))
  • FFX
    #61542
    nice
  • Ben C
    #61541
    thx
  • prezi
    #61540
    jahogy... CSOCSO


    gratz :P
  • CSOCSO
    #61539
    dehogynem!
  • [Walaki]D`Lair
    #61538
    Nem lehetne a szöveg, hogy én és az új autóm? :PP
  • CSOCSO
    #61537
    MATRICS os kep helyett pls:



    szoveg:

    2005 Scion TC - K&N Cold Air Intake, A'PEXi Grounding Kit,
    Megan Racing Header, Strut Bar, Lowering kit, Sport Exhaust, 17 es kerekek.


    ja amugy enyem a kicsike:D

    gyk:katt a kepre:D
  • FtranX
    #61536
    üdv a klubban! ;)
  • trident
    #61535
    Sziasztok!
    Kérném a következő két kép feltöltését:
    első, második.
    Köszönöm.:)
  • BiG G
    #61534
    amint bejöttem ide megcsapott ez a kritikus örömhormontúltengés -.-

    hbd mindenkinek ± 1 hónap intervallumban van/volt/lesz szülinapja
  • Crazygirl
    #61533
    koszonom szepen
  • parizer
    #61532
    le, végre le :) de már nő vissza. nyaranta egyébként le szoktam, emrt zavar a hosszú sörény (már amennyire sörénynek nevezhető az a szerencsétlen egyeneség a fejem tetején)

    HBD Kréjzinek!
  • Crazygirl
    #61531
    Neked is koszonom mégegyszer :D
  • 5w0rdf15h
    #61530
    Boldog Születésnapot!! :)
  • Crazygirl
    #61529
    Koszonom :D (de szep ez a szo :D ma mar nagyon sokat hasznaltam szerencsere)
  • gabber_saviola
    #61528
    HBD Crazygirl
  • Crazygirl
    #61527
    en meg sokszor megkoszonom azt a sok szep jot :D
  • Sné Zsuzsa
    #61526
    levágattad a hajad? Még nem is láttam :)