74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Truck Driver001
    #64732
    Ott a pont!:)
  • Mirk
    #64731
    nem kell ám komolyan venni minden kommentet
  • Random work
    #64730
    Az tényleg a téma leegyszerűsítése, hogy hosszú haj=emo, buzi! Nem erről van szó van hajviselet és hajviselet között is különbség! Na meg mindenkinek máshogy áll ugyanazon stílus. Szerencsére én 25-35 éves dolgozó korosztály közé tartozom és az ismerőseim nagy része is akik már kinőttek a trendiségből és inkább próbálnak megélni és a családot eltartani. Ezért ez a téma nekem nem annyira érdekes nem járok tizenévesek társaságába.

    Ne vitatkozzatok inkább gyertek ki kettőkor a 93. Magyar Ügetőderbyre és nézzétek meg. Egy laza kis szórakozás egyszer mindenkinek érdemes kinézni egy lóversenyre. ;)
  • norbre
    #64729
    azt meg neked kell tudni mire van hajlamod vagy mire nincs :)
  • Truck Driver001
    #64728
    Kinek mi..Nekem így tetszik.Attól még nem leszek buzi..
  • norbre
    #64727
    alapban nem a hosszú haj a baj.. nekem is volt hosszú hajam.. de a hosszú haj is lehett olyan ami buzisan áll a viselőjének, és lehet tőle férfias is valaki.. és sztem ezt nem olyan nehéz megállapítani hogy ki melyik irányba húz..
  • Truck Driver001
    #64726
    'hogy ha vlki meglát'javítva.
  • Truck Driver001
    #64725
    Beleszólnék.Az a baj,hogy a közvélemény már ott jár,hogy ha meglátnak egy hosszú hajú srácot,az biztosan emós,és buzi.Nem hordok semmiféle emós ruhákat..Nem vagdosom magam.Én magam is elítélem az eszméiket,mert vlhol ők betegek..Fekete helyett,inkább a keki zöld a kedvenc színem,és szeretek jól,nem nőiesen öltözködni.A hajam hosszú...Bár már nagyon hosszú mert a frufrumból kéne levágatni,ugyanis rohadtul idegesítő ha szembe lóg.Csak simán mindigis hosszú hajam volt..Nincs semmiféle stílusom.Soha nemis volt.És örülnék,ha végre nem úgy nyílvánulnátok meg,mint egy 5éves gyerek..Hosszú hajú gyerek,az buzi..ennyi..Ilyenkor az értelem az,amit kimutattok.
  • Mirk
    #64724
    de épp azért mert ez meg ez lett megszokva a társadalomnak vannak elvárásai, illetve elképzelései, hogy hogy is néz ki egy férfi és hogy néz ki egy nő
    ha most kimegyek az utcára rózsaszín pólóban kisminkelve kirekesztenek(vagy néhányan épp befogadnak), épp úgy ahogy egy ápolatlan szőröslábú-hónaljú, lábaközét vakarászó, böfögő nőt is.
    és hadd legyen csak kisajátítva egy egy szín a nemek számára. a mostani divat szerint nem is lehet gyakran eldönteni, hogy az ami ott szembe jön fiúnak vagy lánynak született
  • Random work
    #64723
    Nekem a jelenlegi nők tetszenek. Remélem inkább utóbb változnak meg mint előbb a ha jóslatod igaz. Azért remélem nagyon nem történik semmi és ez is egy rövid divathullám mint a többi.
  • Dynamic
    #64722
    Ezt a gondalatmenetet követve, holnaptól nyugodtan járjanak a férfiak is magassarkúban, sőt festhetik, rúzsozhatják magukat.Senki ne szóljon érte, mert pusztán arról van szó, hogy ezt a nőknél szoktuk meg.
  • Sir Quno Jedi
    #64721
    Nos ilyen mérvű toleranciörvénytől már nekem is okádnom kéne...asszem... :DDD
  • norbre
    #64720
    részben igazad van.. de ki tehet arról hogy az idők kezdetén a nőket nőnek a faszikat meg fasziknak "teremtették" és nem fordítva.. most azért kéne szarul éreznem magam mert nem tudom magam melegnek érezni?
  • Zillo
    #64719
    ha az idök kezdetekor a ferfiaknal a hosszu egyenes haj es a babaarc dominalt volna akkor most a szörös testes hímek miatt rinyáltatok volna.

    Az a baj h ha az ember hozzászokik vmihez akkor nembirja elviselni ha másképp müködik vmi.Ím a rozsaszin polos fiuk esete...mert az emberek tudatában a rozsazsin a nökhöz köthetö...Mert ezt szokták meg.Hát csak ne legyen kisajátitva egy szin se a férfi es a nö szamara.

    Ha neki viszket a fütyülöje a rozsaszin es a hajsimito utan akkor miértne hordhatná használhatná...elöbb utobb a nök is megvaltoznak majd.Ahogy eddigis folyamatosan valtoztunk.
  • norbre
    #64718
    az emo trendi..
  • Dynamic
    #64717
    Ebben a nőiesedésben van valami, de ezt mondom már én is egy pár éve.Csak nézz meg egy fiatalos reklámot.A legtöbben nem a sportos macsók dominálnak, hanem 50 kilós, nőies, babaarcú pistikék.
    A szembe fésült egyenes haj meg nem feltétlenül emo, egyszerűen csak trendi:)
  • Random_
    #64716
    Jó benézni ide! Mindig akad egy emós vagy egy kemény gangsta. :)
    Mindig is tudtam, hogy mi voltunk az utolsó normális évjárat. :)
  • LasCar16
    #64715
    numero 3-nak kéretik betenni, thx:>
  • Lullaby
    #64714
    és böfögve vallunk szerelmet
  • Kata
    #64713
    és hangosakat fingunk, és hersegve vakarjuk a lábunk közét...
  • Kata
    #64712
    akkoris buzis a pasikon mindenféle hosszú haj -.-
  • Truck Driver001
    #64711
    egy ideje már hosszú hajam van..csak úgy közleném:/
  • Lullaby
    #64710
    szerepcsere: mostantól nekünk lesz tüsi hajunk (új trend)

  • Kata
    #64709
    Teljesen el vannak nőiesedve a pasik ezekkel a hosszú, szembe fésült hajakkal. Tök buzis.
  • Kata
    #64708
    emós -.-
  • Truck Driver001
    #64707
    vlhogy éreztem a komment tartalmát!:D
    az a baj,hogy hiába mondja azt magáról bárki,hogy nem emó.Ha hosszú a haja,az már kész ennyi emós..Elvan könyvelve.
  • Mirk
    #64706
    emoooooooooooooo
  • Truck Driver001
    #64705
    És nem emo..szimplán hosszú haj!:)
  • Truck Driver001
    #64704
    Én!:)
  • YakooZa
    #64703
    hi.. mindegyik eddigit lehet torolni es ezeket berakni... htx
  • PeeTeR
    #64702
    legyszike a kepeket toroljetek amik az albumomban vannak es ez az egy mehet helyettuk

    me
  • Z
    #64701
    A bajszos képekről azonnal a Training Day című film jutott eszembe. mexikói bandatag
  • Aspyrin
    #64700
    :D
    ték
  • Punker
    #64699
    -Milyen az EMO-s torta?
    -Felávgja magát.

    -Hogyan bosszantasz fel egy EMO-st?
    -Olyan boldognak tűnsz.

    -Hány EMO-s kell a villanykörte kicseréléséhez?
    -Egyse mert azok ülnek a sötét szobában és sírnak.

    -Az EMO-s egyik szeme sír, a másik haj.

    -Öt EMO-s van egy szobában az egyik öngyilkos lesz ,miért?
    -Mert neki nem jutott sarok ahol sírhatna.

    -Mivel feszít az EMO-s kisgyerek?
    -Én Gillette Mach3 Turbóval nyomom.
  • Mirk
    #64698
    az csibészbajusz:)
  • hykao #64697
    Már csak azt találd ki, mely vadászbajuszos mostani képek röpüljenek le, mert még az exhibicionistáknak is csak 12 kép lehet fent egyszerre. :)
  • VRSDM
    #64696
    leendőbeli emo :D épp növesztés alatt van azért hord sapkát :]
  • Drephis
    #64695
    miért?
    talán jelent valamit? :o
  • Kata
    #64694
    de legalább végre egy rövid hajú pasi
  • Mirk
    #64693
    csak ne úgy állna a kezed az utolsó képen