74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Nuki
    #64811
    és amúgy ennek mi köze a képekhez? :D
  • [Walaki]D`Lair
    #64810
    Jó hát ez kb. Blikk színvonal, semmi értelme...:D:D
  • Z
    #64809
    Ezt nem értem...ezek megőrültek?

    Szerintem kacsa az egész.
  • Aspyrin
    #64808
    Vegaszexuális? :)
  • G_ArchAngel #64807
    metroboy:)
  • Random work
    #64806


    Igen erre gondoltam. :DDDDD
  • [Walaki]D`Lair
    #64805
    mondom :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • [Walaki]D`Lair
    #64804
    ЮВВВВВВВВВВВВВВВВ
  • Z
    #64803
    Ahhoz túl rövid a haja...

    De van rózsaszínű pólójaaaaa!
  • Random work
    #64802
    Na mit kell mondani??? :D
  • Yoz
    #64801


    Gondoltam en is befrissitek... legyszives tegyetek a tobbi koze, elore is koszonom.
  • Kandurex
    #64800
    álmos voltam :)
  • Kata
    #64799
    ki bántott? :)
  • Kandurex
    #64798
    képeim közé kérem, htx

  • Rockynhooo
    #64797
  • Timbo
    #64796
    tudtuk xD
  • Z
    #64795
    Pfff...ám legyen!
  • Nuki
    #64794
    = punk
  • Mirk
    #64793
    akinek pedig a ruhája is szakadt az rokker emós köcsög hajléktalan
  • Mirk
    #64792
    de az akinek a hosszú haja zsíros
  • Nuki
    #64791
    rokker-emo köcsög nincs?
  • Mirk
    #64790
    ha csak szembe lóg akkor emo, ha annál hosszabb akkor emo köcsög
  • Rockynhooo
    #64789
    nem köcsög :D de emooooooo XD
  • vica2
    #64788
    azt hogy zsíroshajú rocker köcsög?
  • Rockynhooo
    #64787
    Z hosszúhajú vagy? :D az tod mit jelent ?
  • Z
    #64786
    He? Hát én hosszú hajú vagyok...de azért Neked!
  • Nuki
    #64785
    Analóg fotózás, laborálás (negatív, pozitív). (szakok: Alapgyakorlatok, Riportfotózás)
    Filmezés (S8(vagy szuper 8)-as filmre) , Videózás, ezek vágása.
    Vannak más elfoglaltságok is (Archaikus technikák, Camera Obscura készítése) de ezek az elenyésző jelentkezők miatt (1, vagy 2 ember) idén nem indultak.
    Mindez Pacsán, Zala megyében.
    ezt csak akkro szúrom be ha nem reklám ;)
  • Random work
    #64784
    Na és milyen tábor volt? Érdekelne csak úgy általánosságban.
  • Random work
    #64783
    Akiket én ismerek inkább olyan csajok akik keresik az igazit, de nem találják. Egyik fele azért mert tényleg magas a léc és aki nomrális lenne azt mind semmibe veszik. A másik meg az akit egyszerűen nem vesznek észre vagy aki észreveszi és ráhajt az mind elég bunkó srác.

    Meglehetősen sok lány barátom és ismerősöm van, de ez a modell típus egy se akad. Tényleg itt arról lehet szó ki milyen körökben mozog.
  • Random work
    #64782
    Hehe na igen erről beszéltem. Valószínű én más körben tartózkodok akkor. Az általam ismert csajok a józan ész határain belül öltözködnek és sminkelik magukat. Nem a 16-25 éves korosztályra gondolok!

    Persze lehet én mozgok más körben haverom sokkal több kirakatbabát ismer pedig nagyon sokáig egy pályán mozogtunk egy utcában laktunk és összejártunk. Aztán most mikor néztük milyen csajokat ismer az egyikőnk és a másik teljesen más stílus jött ki.
  • Mirk
    #64781
    nem lesz még elég ebből?
  • Aspyrin
    #64780
    És jó reggelt :)
  • Aspyrin
    #64779
    Miről volt szó? A JELENLEGI NŐKRŐL
    A külső jegyek, amiket leírtál számos mai fiatal városi lányra jellemzők

    Pontosan ugyanezt mondtam én is. Örülök, hogy alátámasztottad.

    A bőrrák pedig nem csak a napozás miatt alakulhat ki, hanem a sok idióta kenőcs miatt

    Doktor úr, disszertációját nyújtsa be mert érdekesen hangzik


    A bőrrákról:
    Évente 6300 bőrrákos esetre derül fény Magyarországon (a festékes bőrrákok nélkül).
    Az újonnan felfedezett festékes bőrdaganatok száma Magyarországon évente mintegy 1300.
    A legtöbb bőrrák a napfény direkt hatásának következménye.
    A bőrrákok megjelenése az élet során elszenvedett napégések (felégések) számával arányos.
    Hosszú éveken át napfény hatásának kitett bőrfelületen (farmer, tengerész) nem festékes bőrdaganat keletkezhet.
    A festékes bőrdaganatok kialakulásáért a bőrt szakaszosan érő, nagyon intenzív napfényhatás (napozás) felelős.


    Az, hogy a múltban milyen közösségben éltek egymással a nők és férfiak valamint a házasság gondolata egy teljesen új témát igényel, amit az itt fórumozók már nem tolerálnának (mint ahogy jelenlegi diskurzusunkat sem).

    Szóval jelentem mindenkinek, hogy innentől kezdve privátban szívesen megosztom gondolataim bárkivel :)


  • Kata
    #64778
    ps.: persze a feleséges téma nem komoly...

    affene :/
  • Z
    #64777
    Engedelmetekkel bekapcsolódnék...

    "Rém egyszerű felismerni őket:

    -sárga haj vak fodrász stílusban/szög egyenesre vasalva
    -korai bőrrák, szénné égett test
    -ruha alól kilógó derék, bármilyen hideg is legyen
    -tömegük nem haladhatja meg az 50kg-ot, különben önsanyargatásba kezdenek ami természetesen hatással van környezetükre, melyet salátabár körül és plázákban történő rendszeres megjelenéssel, teljesen céltalan bóklászással párosítva elégítenek ki
    -jövőkép: "modell leszek"
    -szingliség
    -devianciák tömege a fejben"

    Miről volt szó? A JELENLEGI NŐKRŐL. Nyilván könnyű felismerni. Kinyitod a szemed, és látsz egy jelenlegi nőt. :DDD

    "Elég ha sétálgatok a körúton és számolgatom, 10-ből hány lányra vonatkozik az előbb felsorolt tulajdonságok nagy része.
    Szerintem 10/8." --- na hát ha sétálgatás, és nézelődés (feltételezem, nézegeted a csajokat) alapján 10-ből 8 nő esetén meg tudod állapítani, hogy a veled szemben sétáló egyén szingli életmódot folytat, illetőleg a fejében devianciák tömege van-e jelen, hát akkor legalábbis gondolatolvasó vagy. Jó, egy bizonyos környezetben talán igaz is lehet. De azért Budapest utcáit róva kötve hiszem, hogy a 8/10 arány pontos lenne.

    A külső jegyek, amiket leírtál számos mai fiatal városi lányra jellemzők, de attól még nem lesz több, vagy kevesebb egy ember. Máshogy néz ki, ez tény. Kivételt képez az említett önsanyargatásos eset, de az nagyon nem jellemző. Az, hogy vékony egy lány teljesen más, mint az, hogy önsanyargatás révén lett csontsovány.

    A bőrrák pedig nem csak a napozás miatt alakulhat ki, hanem a sok idióta kenőcs miatt, amit magukra kennek. Amúgy a férfidezodorokban is van igen erős rákkeltő anyag, a triclosan. Bár lehet, hogy a vegyészmérnökünk (remélem jól emlékszem, hogy vegyészkar...) erről többet tud. :D És minden negyedik mellrákos ember férfi. Szóval az nem csak a napozás, meg szolizás miatt van.

    Valami zsigeri, belső megfelelési kényszer szinte minden nőnél van. Ezért is van az, hogy soha nem elégedettek önmagukkal. De nem hinném, hogy ilyen sok (meg nagyon sokan vannak) csinos, a külsejére adó nő devianciák tömegével, modell leszek jövőképpel a fejében élne. A szingliség az manapság igen divatos életmód/családi állapot, de nem gondolnám feltétlenül káros dolognak. Szerintem sok nő régebben csak azért volt együtt valakivel, hogy ne maradjon szégyenben egy-egy társaságban, összejövetelen amiatt, hogy ő pár nélkül van. Ma már egyre többen felvállalják. És én nem a harcos feministákra gondolok most.

    És én sem leszek csak azért együtt egy nővel, hogy a baráti összejöveteleken ne én legyek egyedül csaj nélkül. Ha majd találkozom olyan nővel, aki az első idők jópofis korszaka után sem fog hisztirohamokban kitörni az addig simán elviselt dolgok miatt, akkor minden további nélkül el is veszem feleségül.

    ps.: persze a feleséges téma nem komoly...
  • Nuki
    #64776
    azom nem volt, csak szomszédnak, ilyeneknek, ő meg megesz mindent ami nem zöld... :D
  • [Walaki]D`Lair
    #64775
    Díjaznám...bár én ismerek olyan kutyákat, akik között 10-ből 6 nem zabálna házikosztot...a gecik...
  • Nuki
    #64774
    szellemi lefáradás 1 hétig fotóstábor keretén belül, visszajövök és újabb agytágítás... meg akartok ölni :D
    nem akarunk beszélni ilyen szelíd és nemtúl fárasztó témákról mint: állatok?
  • Kata
    #64773
    omg
  • Aspyrin
    #64772
    Abból ered, hogy kultúrális, emancipációs fejlődésünk során odáig jutottunk, hogy megválogatjuk azt, hogy kivel, mikor, hol és mit csinálunk. Na most a szingliség ennek a folyamatnak az eredménye

    Ezt a fogalmat úgy hívják: önállóság. Annyi köze van a témánkhoz, hogy minden az életben előforduló cselekedet az egyén döntésétől is függhet.

    tudod a szingliség jelenség és nem tulajdonság.. mert egyes díszpéldányok túlságosan finnyásak és első benyomás alapján ítélnek és nem is haljlandóak megismerni a másikat hátha találnak benne jó tulajdonságot. Vagy egyszerűen csak nem képesek feladni semmit másért. (mondjuk ez egy 2 irányú folyamat mert lehet, hogy éppen pont ilyen pasikkal találkoznak mindig).

    Most akkor jelenségről vagy tulajdonságról beszélünk?
    Ha döntést hozol valamiről az egy tudatos kifejezése az akaratodnak, vagyis nem jelenség, hanem tulajdonság. Ha valamilyen oknál fogva a viselkedés befolyásolja a környezettel való kapcsolatfelvételt, akkor azt deviáns magatartásnak hívjuk.
    Jelenségnek hívhatjuk akkor, ha az ilyen tulajdonsággal bíró embereket próbáljuk megnevezni.

    De ez a problémáa nem a tévéből jön hanem abból, hogy hála a jóléti társadalomnak a csajok és a fiatal srácok is agyon vannak kényeztetve. Azaz nem a kultúra és a média a hibás hanem a szülő.

    Valóban a szülő a hibás. Részben.
    Pont az általad említett média az, ami sulykolja az emberekbe, hogy milyennek kell lenned ahhoz, hogy elfogadjon a társadalom. Egy ilyen helyzetben a szülőnek is meg kell húznia a határt a gyereknevelés kérdésében, hiszen a fene nagy demokrácia nem ad sok eszközt a helyes út megtalálásában. Vagyis igenis a média irányít bennünket, sajnos..

    Modell leszek" attitűd meg nem hiszem, hogy 10-ből 6-8 lányra lenne jellemző. Ha meg környezetedben igen akkor sajnálom, hogy ilyen intellektuálisan sivár a környezeted.

    Igaz, azt csak egy lehetséges végállomásnak szántam, valóban rossz helyre került.
    A barátaim, rokonaim szöges ellentétben állnak a szingli üzemmóddal, az intellektualitással szerencsére nincs gond. Én csak arra reagáltam, amit hétköznap a nagyvárosi nyüzsgésben tapasztalok, vagy akár otthon a televízió képernyője előtt ülve.