74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • tomsolo
    #2502
    elmész x biróságra bepereled xy az sg.-n. Viszed jó kis lementettet (screenshotokat) ők elmennek sg-hez aki kiadja a loggolt ip-(k)et utána szolgáltató keresés. ha külföldi proxy akkor még macerássab de majd ... aztán eljutnak Z iskolához ahol nincs belső log a terminálokról és elakad... Na itt következik a durva nyomozati szakasz amikor is félrészeg pedofil rendőrök a tanulók molesztálásával el tudják érni hogy kibökjék az a hatodikos kisgyerek akiről szó van már nem is itt tanul... hát így vhogy .
  • Taranov
    #2501
    Akkor lenne furcsa Sodi viselkedése, ha komoly ügyet csinálna ebből.
    Ez csak vicc még mindig, bár a legtöbb fórumozó nem találja viccesnek, pl. én sem.
    Az internetes vásárlás velejárója, hogy valakinek utánvéttel lehet rendelni ezt-azt. Istenem, senki nem veszi annyira a lelkére.
  • Xboxman
    #2500
    a védelmi rács áttörhető!!!Ezt vésd jól az eszedbe
  • Taranov
    #2499
    Én is tudom, ő maga is bevallotta :)
  • IMYke2.0.0.0
    #2498
    Ha meghunyászkodik akkor baj van...
    Ja és azt ugye tudod, hogy az ilyen "meghunyászkodó emberek lesznek azok, akik - ha tehetik ill. valamilyen sokk éri őket - szétaprítják majd a gyerekeiket, családjukat, vagy őrültként rohangálnak pisztollyal a kézükben, netán bombát tesznek egy iskola bejáratához sőt, akár öngyilkosak lesznek stb. stb. stb. a feldolgozatlan konfliktusaik és komplexusaik miatt!!!
    A bíróságon pedig majd felmentik, mert szegény csak egy gyengelméjű, megzavarodott, amúgy is rossz volt neki, mert az SG-n állandóan basztatták...

    Sztálin és Hitler is valahogy így kezdte...

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    -----------------------------------------
  • Taranov
    #2497
    Így van, de a Beszólok az SG-seknek c. topikban leírtam, hogy szerintem a 14-18 éves korosztályban sok rendes fórumozó van és a bunkók között is nagyon sokan egyel nagyobb korosztályba tartoznak.
    Ha csak "az SG keménymagját" nézzük, akkor is ez derül ki.
    Főleg, mert a 14-18 éves korosztály nagy része a játékosok fórumában ügyködik.
    Ezt úgy mondom, hogy én is ide tartozom és soha semmilyen fake képet nem tettem be és nem sértettem meg Katát, talán Sodit sem. Ez persze nem mentegetőzés, csak példa.
  • hykao #2496
    Neked lehet, hogy elképzelésed sincs, de azért a rendőrök között sem csak hülyék vannak, a folyamatosan bővülő technikai háttérről már nem is beszélve...
  • disgust
    #2495
    több volt, mint gondolnád
  • St
    #2494
    volt, az ingyen fórum kapcsán már többször kértek ki tőlünk pl. szkinhed fórumok ip címeit. működik a dolog.
  • St
    #2493
    fórumozót fel lehet jelenteni. szépen bebattyogsz a rendőrségre, feljelentést teszel, a rendőrség kikeri tőlünk az IP címeket, mi kiadjuk, az alapján már megvan az internet szolgáltató és internet előfizető.

    napi rutin, sok ilyenre van példa. szóval legközelebb a bunkó kis suttyókat tessék csak feljelenteni, hip-hop bíróságon találják magukat
  • hykao #2492
    Tévedés!
    Tudok több konkrét esetről is, amikor idézéseket kaptak emberek...
  • tomsolo
    #2491
    igen de macerás. és mo-n még nem volt rá ilyen birósági precedens.
  • [Walaki]D`Lair
    #2490
    Hmm....szerinted hogy? Nekem elképzelésem nincs, hogy hogyan állnék neki...komolyan...:)
  • [Walaki]D`Lair
    #2489
    Leszarja, mert normálisan fogja fel a dolgot...illetve nem normális a gyerek, szal inkább csak meghunyászkodik...
  • MIMACSKA
    #2488
    És még ez sem zavarja????????
  • hykao #2487
    Ezt nem tudhatod, hogy : "senki nem veszi komolyan".
    Te nem, de attól még lehetnek máshogy gondolkodó emberek...
  • disgust
    #2486
    kiábrándítalak: ki lehet deríteni.
  • [Walaki]D`Lair
    #2485
    De anonim az egész...szvsz sosem fogják kideríteni pusztán a fórumból a személyazonosságokat...
  • [Walaki]D`Lair
    #2484
    HOGY MENNÉNEK?! Az életben nem fogja megtudni, hogy pl. ki küldött neki műfaszt, vagy ki adott fel a nevében hirdetést....(amúgy én tudom...:)))
  • tomsolo
    #2483
    loál
  • hykao #2482
    Mindenkinek a nick-je mögött általában jól azonosítható személy rejlik!!! Jogi értelemben is!!!
  • disgust
    #2481
    reménykedjünk. addig is ki kéne osztani pár józanító sallert némelyik öcsisajtnak.
  • MIMACSKA
    #2480
    De az is lehet, hogy benő a fejük....remélhetőleg
  • Xboxman
    #2479
    hát lehet...simán kinézném belőle!Eccercsak megunja a nevében föladott homo hirdetéskeket és már mennek is szétfele a beidézések:D
  • I.C.ram
    #2478
    Én bármikor felvállalom az első Katás topikot, de ezt a topikban is leírtam, amit ugye töröltek, pedig semmi sértő nem volt benne.
  • hykao #2477
    Az biztos, elég csak a nick-re kattintani!!! (14-18 korosztály)

    Megnézném a szülők fejét, ha bekukkantanának a kisfiacskájuk által nyitogatott topicokba, fake képekbe, hozzászólásokba...

    Lehet, hogy eldördülne egy-két pofon, és megtörténne egy-két live Banning...
  • MIMACSKA
    #2476
    Nem Sodiról készült hanem sodi képeiből.
    És szerintem nagyon durvák. Nekem ez nem tetszik
  • tomsolo
    #2475
    sebaj az én lelkem tiszta mint a hó :D
  • [Walaki]D`Lair
    #2474
    Nem szűrni kéne, egyszerűen nem kell az ilyenekkel törődni és kész...végülis Kata szerintem picit felfújta a dolgot, hiszen senki nem veszi komolyan a gumiban nyíló topikokat...
  • FtranX
    #2473
    ajjaj! most lehet sokan le fognak bukni.
  • Xboxman
    #2472
    én csak a fórum moderált keretei között dumáltam vele ez két külön dolog...
    Vagy ő most szent és sérthetetlen illetve csak a seggét szabad nyalni?
  • disgust
    #2471
    nemhogy rárántanának egyet, aztán nyugton lennének. vagy valami.
    majd kíváncsi leszek, milyen barátnői lesznek pár év múlva. lehet, hogy akkor mások röhögik ki őt.
  • [Walaki]D`Lair
    #2470
    De mégis ki ellen és hogy? Szeretném beperelni az SG fórumot, mert műfaszt küldtek nekem vagy hogy?
  • tomsolo
    #2469
    ha már a gumiszobás változásokhoz hozzá lehet szólni:

    csak az újonnan nyitott topikoknál legyen már látható ki nyitotta. Van ott egy két olyan műemlék amibe az is a szép, hogy senki nem tudja ki volt az elkövető. :DDD
  • Taranov
    #2468
    Na ez az. Ezért mondom, hogy a tiltás sem lenne olyan rossz. Bár igaza van St-nek abban, hogy nem lehetnek a moderátorok Kata testőrei.
    De mégiscsak meg kéne szűrni a fórumozóközönséget, mivel egyesek nem tudnak alkalmazkodni egy kultúrált légkörhöz.
  • hykao #2467
    Nem vagyok biztos benne, hogy a Sodiról készült igen durva képek nem merítik-e ki a becsületsértés jogi fogalmát!
    Lehet, hogy Sodi ezért nem szól??? Gyűjti a bizonyítékokat...
  • MIMACSKA
    #2466
    Szerintem nem nagyon tudják a szülők ezt kordában tartani.
    a legmocskolódóbbak tuti, hogy unatkozó kissrácok.
  • [Walaki]D`Lair
    #2465
    De mégis mit vársz tőle?
  • St
    #2464
    ha kedved tartja.

    te voltál az egyik fikázó jómadár...
  • IMYke2.0.0.0
    #2463
    Taranov eme szépséges üzijére írtam (#2446):
    ..."A Sodi üggyel persze kicsit más a helyzet, hisz őt nem zavarja."

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    -----------------------------------------