74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Xboxman
    #2542
    :(asszittem már valami komoly
  • Kandurex
    #2541
    Érdekes, ahogy felkerültek a fényképek a fórumozókról egyből előtérbe kerültek a személyiség kérdések. Amúgy tényleg érdemes elgondolkozni azon, hogy az itt lévő pár szociálképtelen egyed hogyan boldogul a valós életben.

    Hál' istenek velem csak a játékokon szoktak összeveszni :)
  • FtranX
    #2540
    #131. hsz.
  • cSuwwi
    #2539
    ja, az már magában felér egy feljelentéssel, amiket ő a polfórumban időnként elsüt...
  • CSOCSO
    #2538
    hogyhogy?
  • MIMACSKA
    #2537
    Azért az ott olvashatók mindkét oldalról erősek..
  • Xboxman
    #2536
    bármit mond felhasználható ön ellen a bíróságon...növekszik a bűnlajstromod öcsisajt
  • [Walaki]D`Lair
    #2535
    Igen, csak ehhez azt is meg kéne nézni, hogy sodi miket írkál polfórumban...
  • FtranX
    #2534
    nézz be ide.
    itt leírja, hogy miért megy el. http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1075244678
  • cSuwwi
    #2533
    A képgalériából kata személyes kérésére került ki, a fórumot meg már nem látogatja (sajnos) :(
  • I.C.ram
    #2532
    Semmi különös, behívtak tanuskodni Sopronba.
  • IMYke2.0.0.0
    #2531
    Helyes a kifejezés: "kangörcsös" - mert tényleg azok voltak. Csak egybe olvastam bele anno, amikor megtudtam, hogy Kata itt fórumozik, richtig találtam vagy tucat Katás topikot... beelnéztem, és majdnem hánytam.

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    -----------------------------------------
  • Taranov
    #2530
    Eddig értem, de mi lett Katával? Eltűnt a képgalériából és nem is ír a fórumon.
  • Xboxman
    #2529
    de most kmolyan...jöhet icukán is ;]
  • hykao #2528
    Hát nem tudom, hogy olvastál vissza...
    Nézz körül a #2362 hozzászólás körül...
  • disgust
    #2527
    állok elébe. megfingatlak, mint lódoktor a szorulásos tehenet.
  • Taranov
    #2526
    Szerintem meg nagy ívben leszarja a rendőrség az ilyeneket, hisz az egész gumiszoba csak egy vicc, akármennyire is sértő.
    Ha az autólopásokkal/rablásokkal sem törődnek egyáltalán, akkor ilyenekkel hogy törődnének.
  • CSOCSO
    #2525
    ha vip lennek stb akkor par nap mulva mar 4 csillagom lenne...
  • I.C.ram
    #2524
    Semmi...

    Nyitottam egy topikot, erre sok kangörcsös nyitott még 60 katás topikot, ennyi.
  • Xboxman
    #2523
    lol:)
    akkor már értem St viselkedését:P
  • [Walaki]D`Lair
    #2522
    Naja...akkor mondjuk úgy hogy a nagy többség...
  • CSOCSO
    #2521
    29001 az uzeneteim szama:))))))))))))))))))))))))))))))
  • IMYke2.0.0.0
    #2520
    Az érintett topikok már az SG Szerver Bájt-Felfaló Manócskáinak martaléka ... ÉrtsD: TÖRÖLVE.

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    -----------------------------------------
  • I.C.ram
    #2519
    fórumos moderátorokat rontottam meg a sötét sikátorokban :)
  • CSOCSO
    #2518
    fooldalon? biztos vagy vagyok.. mindegy nagyjabol vagom.. de csak vipeseknek van? no mindegy...
  • hykao #2517
    Az egy dolog, hogy az ügy meddig húzódik, de attól még az azonosítás pikk-pakk megtörténik bizony!!!
    ...és ekkor már ugye tájékoztatás történik a fiatalkorúak jogi képviselői felé (szülők)...
  • Xboxman
    #2516
    nem találtam viccesnek!Találkozunk a bíroságon:P
  • Taranov
    #2515
    Na valaki fejtse már ki bővebben, hogy mi történt Katával pls, mert visszanéztem a 6. oldalig, de nem találtam semmit evvel kapcsolatban. Köszi előre is.
  • disgust
    #2514
    csak vicc volt
  • disgust
    #2513
    biztos olyan kis 14 éves gyerkőcöket erőszakolt meg, mint te is vagy... ehe-ehe
  • Taranov
    #2512
    Ez olyan pszichodráma...
    ...nem törvényszerű, Sodi normálisnak tűnik, csak vannak hülye elképzelései tényleg.
  • Xboxman
    #2511
    priuszos vagy?:)Micsináltál?
  • I.C.ram
    #2510
    Persze sitty-sutty.... Ez itt nem az amerikai gyorsanitélő biróság!

    Nekem volt ügyem, ami ennél a fórumos kis sértegetésnél jóval durvább volt, és 4 évig húzodott!
  • tomsolo
    #2509
    a vádtól függ...
  • hykao #2508
    Nos kicsit bekukkantottam az ilyen Sodi féle topic-okba, és úgy gondolom, hogy bőven elég lenne ahhoz, hogy egy-két madár a bíróságon bőgicséljen a jogi képviselőjük társaságában!!!
    Le persze nem ültetnék a brigádot, de ahhoz elég lenne, hogy ezek után sokan kétszer is meggondolják miket írkálnak...
  • MIMACSKA
    #2507
    Olvasd el a főoldalon
  • disgust
    #2506
    jó konyak
  • IMYke2.0.0.0
    #2505
    Ez persze - te is tudod - nem ilyen humoros, és sokkal zsírozottabban is megy.

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    -----------------------------------------
  • CSOCSO
    #2504
    buzi zonealarm miatt nem tudtam beirni....
    nah mijeza sok csillag?
  • CSOCSO
    #2503
    nah