74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • [Walaki]D`Lair
    #2582
    Hiába....a sok randa emberre kiváncsibbak az emberek....:PPPPPPPPPPPP
  • I.C.ram
    #2581
    Nem érted mit írtam!!!

    Azt akartam kifejezzni ma'ának, hogy az SG nem udvarló topik, ahol barátnőket szerez az ember, soha nem állítottam be Katát qrvának, és nem is fogom! Csupán a célom az volt, hogy elmondjam, hogy ez a fórum nem társkereső.
  • [Walaki]D`Lair
    #2580
    ííígy van...:)
  • cSuwwi
    #2579
    erős középmezőny, most még nincs rangsorolva, de úgy a 15-20.-ik hely körül lehetsz
  • [Walaki]D`Lair
    #2578
    Ez szép volt...:DDDD
  • Taranov
    #2577
    ICRAM: "Tök lamer dolog ide a gép konfigot írni...
    ;)"

    - Nem is lámer dolog, hardware fórumban hasznát lehet venni :)
  • [Walaki]D`Lair
    #2576
    Akkor csak mond meg engem hányan néztek meg...

    [exhibicionista jól]
  • cSuwwi
    #2575
    neked egyébként 79 az állás
  • cSuwwi
    #2574
    mert többen is reklamáltak, és valamelyik nagyokos megmondta, hogy lehet pörgetni a számlálót, ezért...
  • IMYke2.0.0.0
    #2573
    Emberi Jogok Egyetemes Nyilatkozata:

    1. cikk
    Minden. emberi lény szabadon születik és egyenlő méltósága és joga van. Az emberek, ésszel és lelkiismerettel bírván, egymással szemben testvéri szellemben kell hogy viseltessenek.

    2. cikk
    Mindenki, bármely megkülönböztetésre, nevezetesen fajra, színre, nemre, nyelvre, vallásra, politikai vagy bármely más véleményre, nemzeti vagy társadalmi eredetre, vagyonra, születésre, vagy bármely más körülményre való tekintet nélkül hivatkozhat a jelen Nyilatkozatban kinyilvánított összes jogokra és szabadságokra.
    Ezenfelül nem lehet semmiféle megkülönböztetést tenni annak az országnak, vagy területnek politikai, jogi vagy nemzetközi helyzete alapján sem, amelynek a személy állampolgára, aszerint, hogy az illető ország vagy terület független, gyámság alatt áll, nem autonóm vagy szuverenitása bármely vonatkozásban korlátozott.

    3. cikk
    Minden személynek joga van az élethez, a szabadsághoz és a személyi biztonsághoz.

    S a legfontosabb: amíg be nem bizonyosodik, nem tekinthető bűnösnek!

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    -----------------------------------------
  • disgust
    #2572
    nem hinném. sőt. az ágyasokról pedig őt magát kérdezd, ne állítsd be itt qrvának, amíg nem ismered, vagy nem tudod az ilyen dolgokhoz való hozzáállását. mert így csak téged is egy kalap alá veszünk a 14 éves görcsökkel.
  • Taranov
    #2571
    :)
  • cSuwwi
    #2570
    ha perelne, ő is ráfaragna, szóval szerintem nem olyan hülye, hogy gondolna egyet, és perelni fog a személyi jogainak sértése végett...
  • [Walaki]D`Lair
    #2569
    Miért csak az adminok? Naaaa...tessék visszacsinálniiii...:))))
  • hykao #2568
    Na de tényleg zárjuk le az egészet...
  • Taranov
    #2567
    No de a rendőrség erre is szarik magasról szerintem.
  • MIMACSKA
    #2566
    Gyorsan nézzétek CSOCSO-t hadd legyen ő az első
  • I.C.ram
    #2565
    egy helyes csajszi ennyi, de az SG nem arról szól, hogy ágyasokat szerezzek magamnak.
  • cSuwwi
    #2564
    a képtár egyéni oldalainak letöltési száma (régen kint volt a főoldalon, de most már csak az adminok láthatják)
  • hykao #2563
    Az már megint egy másik történet.
    Pl: egy gyilkost is megilletnek ugyanazok a jogok, mint bármelyikőtöket.
    Pl: Ha Sodi feljelentést tenne, attól még menne minden a maga útján.
    Max. indulna egy másik eljárás is, ha a nyomozati szakaszban rá nézve is terhelő dolgok kerülnének napvilágra.

    Olyan nem lenne, hogy nyomozás közben kiderülne, ő is irogat dolgokat, és akkor beszüntetnék a nyomozást.
  • IMYke2.0.0.0
    #2562
    Megnézem! :))

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    -----------------------------------------
  • [Walaki]D`Lair
    #2561
    Ezmiez?
  • IMYke2.0.0.0
    #2560
    Azért valljuk meg, egy ilyen "hivalkodó" egyéniséget "közelebbről" is megismernél, nemde bár?

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    -----------------------------------------
  • cSuwwi
    #2559
    megnéztem az aktuális állást:

    1. Mimacska 207x
    2. CSOCSO 205x
    3. RacerZsu 150x
  • I.C.ram
    #2558
    Eléggé elfajult ez a fórum.
  • MIMACSKA
    #2557
    IMY nagyutazos síelős galéria kész!!!!
    hurrá mer má qrvára untam csinálni
  • [Walaki]D`Lair
    #2556
    NAaa....azért nem ennyire tragédia ez...ne értsétek félre, de az ő választása volt, senki sem kérte erre...
  • tomsolo
    #2555
    mondjuk nem értem mi ez a nagy keménykedés a törvény ostorával (személyiségjogok védelme), hisz (most példát nem mondok) van egy csomó más törvénytelen dolog is az sg-n amire sokkal jobban harapnának a ... .........
  • IMYke2.0.0.0
    #2554
    Ja, a legfontosabb lemaradt: SZMÁJ LEE!

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    -----------------------------------------
  • I.C.ram
    #2553
    Egyébként Kata is ugyanolyan bűnös ebben, mint a többiek. Nagyon hivalkodó volt néha, és szinte provokálta néha ezeket a dolgokat.
  • cSuwwi
    #2552
    pl. a legutóbbi célkeresztes kép valamelyik bíróról, ami volt a gumiban itt az általánosban és a polfórumban is, már magában is húzós, de van több megnyílvánulása is, ami nem "helyén való"...
  • IMYke2.0.0.0
    #2551
    Jajjj, Csocso! Te ilyen tragikus eseményből is (értsd Kata eltűnése) előnyt akarsz kovácsolni...


    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    -----------------------------------------
  • [Walaki]D`Lair
    #2550
    Akartam mondani...meg a moderátori intelmek is...mintha valami szánalmas ovis szarcsimból lenne az összes fórumozó...
  • CSOCSO
    #2549
    mindegy:( akkor elso vagyok?:))))
    de azert kar..
  • FtranX
    #2548
    mondjatok már példát, mert én még nem láttam egy ilyen hozzászólását sem.
  • IMYke2.0.0.0
    #2547
    Velem is ...

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    -----------------------------------------
  • I.C.ram
    #2546
    Tudjátok mit? Jelentsen fel mindenki mindenkit!

    Szánalmas már ez egész! :)
  • cSuwwi
    #2545
    azt nem tom, én is hykao-tól tudom, hogy személyes kérésére került ki, kérdezd őt.
  • hykao #2544
    Tévedés!!!

    Az egy dolog, hogy autólopás, meg rablás esetén ismeretlen tettes ellen feljelentést tesz valaki.

    De ebben az esetben nem ismeretlenek a tettesek...
  • disgust
    #2543
    a tiédet még messze nem múlja felül, asszem. no de elég a virtusból.