74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • FtranX
    #3918
    azt nem hiszem, de az biztos, hogy kapott egy jó kis tüdőgyuszit.
  • hykao #3917
    ...és ez a rongyrázós barátunk azóta a szoborparkban pihen, megfagyott szegény, kb. olyan pózban, mint a Napfény Ízében a lelocsolt vívó madár...
  • FtranX
    #3916
    a diszkodrogok nagyon kemények. 1999 szilveszterén kb -15 fok volt, mi meg a haverokkal a város főterén voltunk a szilvszteri rendezvényen.
    Hiába volt bennünk rendesen pia, rettenetesen fáztunk. Egy halál vézna srác meg csak simán pólóban és melegítő alsóban ráztam magát az egyik hangszóró előtt. Látszott a szemein, hogy nincs magánál. Az újjai tiszta vörösek meg kékek voltak. Aztán benéztünk egy helyre, de egy óra múlva kijöttünk és ott mentünk el megint, de a srác még mindig ott volt és nyomta. Szerencsére akkor jöttek páran, akik valószínüleg ismerték és segítettek neki.
  • hen-tes
    #3915
    ákkor is az enyimé a legjobb kép!
  • hykao #3914
    Ki van kaccsolva!
  • rezes
    #3913
    HYKAO MI VAN A TELCSIDDEL?
  • Davidus
    #3912
    Igaz:) Mindig szegény füvet bántják pedig tényleg ő áll a legtávolabb a kemény drogoktol. Sajnos full olcsó szarokból is lehet sokkal szemetebb drogot csinálni mint a fű. Meg ott vannak ugye a diszko drogok de azokrol nem sok fogalmam van mert én már régóta csak ivókba járok a haverokkal:)
  • FtranX
    #3911
    ezt aláírom. Akinek van egy kis esze, az nem megy túl a füvön.
    DE nem feltétlenül kell fűvel kezdeni, hogy valaki keménydrogos legyen.
  • Gfreiter
    #3910
    Igen, asszem ezzel a mondattal én is egyetértek...
  • Davidus
    #3909
    Akkor volt gyenge akaratú mikor rászokott. Leszokni már egy shaolin papnak se lenne egyszerü nem egy full drogos roncsbak:)
  • FtranX
    #3908
    ez igaz, de csak bizonyos drogokra.
  • Davidus
    #3907
    Sokan mondjék hogy a marihuana belépö a keményebb drogokhoz. Aki nem elég erős az bizony ki fogja utána próbálni a keményebb drogokat is. A "spangli" is elsöre üti a legnagyobbat. Egy idő utén unalmas lesz és jöhetnek a keményebbek. Persze ehhez már több kell mint egy-egy spangli.
  • FtranX
    #3906
    az a baj, hogyha bedugják 1 évre egy rahabilitációs intézetbe, miután kiengedik szépen visszakerül a régi környezetébe, a régi társaságába, a régi problémái közé és előbb vagy utóbb újra hozzányúl. nehéz ügy.
  • [HUN]PAStheLoD
    #3905
    nem értem igazán hogy aki drogos az már mitől gyenge akaratú ember ... szerintem az már szinte akarat nélküli .. ha kipróbálja ám legyen .. de ha "drogos" akkor valamilyen rendszerességgel tolja.. nemtudom mért jó .. nemmondom hogy az élet szép meg minden mert nem az .. és nemkell ezen szépíteni .. ilyen szar világban élünk! nem kell beletörődni törekedni kell a jobbra nem pedig elfutni a problémák akadályok etc.. elől .. ennek 1ik ilyen megnyilvánulása a drog.. akármi (pia, narkó..)

    és szerintem sem baj az ha "leszoktatják" a delikvenst de ne a "közösből" ígyis elegen tartják a markukat .. és a mohó 2 kézzel nyúl a pénzért de a java csak átfolyik a kezei közt.. így szórják el "odafenn" a Mi pénzünket .. na estére sok is ez .. jó 8
  • Davidus
    #3904
    "Az a baj hogy a LEGTÖBB drogot nem lehet mértékkel csinálni"
  • Davidus
    #3903
    Azé drogos is lehet jó ember csak az a baj hogy a legtöbb akaratgyenge. Én nem kívánom hogy ezek meghaljanak vagy ilyesmi de aki így él az annak gyorsabban ketyeg az óra. Sőt aki le tud szokni egy kemény drogról az minden tiszteletet megérdemel. Még akkor is ha elötte lopott is a drogért. Aki be van lőve az már egy másik ember nem az aki elötte volt. Én kötelezővé tenném a kényszerkezelést.
  • hykao #3902
    Ahogy mondod! Csak kicsit finomodjunk (én is!), mert nem akarok törölgetni.
  • cSuwwi
    #3901
    aláírom :)
  • FtranX
    #3900
    hidd el, lehet mértékkeli is csinálni. attól, hogy valaki néha elnyom egy-egy spanglit, nem lesz belőle keménydrogos. ha mégis igen, ott már más baj is van.
    (de ez csak az én tapasztalatom)
  • [HUN]PAStheLoD
    #3899
    akkor telefon a rendőr havernak ;]]]
  • [HUN]PAStheLoD
    #3898
    de végtére nem is baj.. gyorsan "beragad" a csávó ill. kurva és már csak főd kell rá.. semmi rehabilitáció a kibaszott adómból..
  • Davidus
    #3897
    Dehogynem! Ők is mennek szopatni
  • [HUN]PAStheLoD
    #3896
    dehogy.. még szipu előtt :]]
    amugy a rendőrök nem járnak arra ? :o)
  • Davidus
    #3895
    Nálunk is volt egy drogos csávó a körletben. Ő az élő bizonyíték hogy a marihuanas cigitöl is el lehet készülni:)
  • Davidus
    #3894
    Az a baj hogy a legtöbb drogot nem lehet mértékkel csinálni.
    Aki már annyira készen van hogy ragasztózik meg szívja a trabant kipufogóbol a naftát(Gálvölgyi™)annak már úgyis vége van. Ha valahonnan lesz pánze akkor keményebb drogokhoz nyúl ha meg nem akkor marad a ragasztó meg a -1000000000 agysejt/nap.
  • FtranX
    #3893
    szvsz amíg mértékkel csinálja valaki, addig nincs gond. akkor van baj, ha az élettől kapott pofonokat a droggal vezeti le, mert akkor nincs kiút. (ismerek ilyet)
  • Davidus
    #3892
    Hulljon a férgese! Akkor van gáz ha az ilyen szarok betámadják az embert az utcán hogy meg tudják venni a gyorsítót. De amíg ragasztóznak addig nincs gond mert az olcsó
  • FtranX
    #3891
    az én környezetemben is van szipus, de inkább a fű a nyerő.
  • hykao #3890
    áááá, az ilyen madaraktól agybajt kapok...
    ...volt egy-két idióta narkós haverom, de már azoktól is falra másztam néha, nem lehetett velük bírni, nem lehetett őket emberszámba venni bazz...
  • Gfreiter
    #3889
    Pfff, hogy juthat el valaki idáig...? Nem értem egyszerűen.
  • cSuwwi
    #3888
    én tavaly voltam katona, a körletben volt 1 figura, aki fullon ott volt mindenen. az egész szádadszinten (de még máshol is) tőle vette mindenki a cuccost. Amikor 1x befogták 6 hétre (fenyítés), a végén már szipuzott a retyón, kiszívta a gázt a dezodorból, egy törölközön keresztül, stb. Elég durva volt... :(
  • Gfreiter
    #3887
    Én egyszer a Nyugati környékén abban az utcában ahol van a bíróság is, láttam két szipust, életemben akkor először. Wazze, az egész utca bűzlött a ragasztótól, és én még először azt hittem, hogy valahol építkeznek, vagy festenek, vagy mi. Aztán jött szembe kb 14-15 éves fiú meg lány. A szemük úgy állt keresztbe, hogy aszittem én látok rosszul. Totál be voltak kábulva, és alig bírtak menni. Szal a bíróság utcájában ilyenek mászkálnak, akkor sokat ér az közbiztonság mondjuk az Illatos úton. :P
  • hykao #3886
    ...köll nekik a hétvégi narkóra a píz...
    ...ilyenkor extráznak, nem csak ragasztó jut...
  • Gfreiter
    #3885

    Na, azokból sem lesz normális ember ,az egyszer biztos. Csak tudnám mér nincs az embereknek önbecsülésük...
  • hykao #3884
    ...hát ha szeretnéd, hogy fujatás közben összeragadjatok...
  • hykao #3883
    ...nem most kezdett el rothadni...
  • Gfreiter
    #3882
    Nem tudom hol van, de ez komoly? Még nem is hallottam, hogy van ilyen leánynevelő intézet. Tököm ki van, rohad már ez a világ :(((
  • Carlos
    #3881
    Ehhh...
  • [HUN]PAStheLoD
    #3880
    na ez jó .. ide megye :DDDDDDD
  • hykao #3879
    Újpesten egy kórház.
    Ahol az a leány javítóintézet van.
    Hú bazz., ha látnátok, hogy ott mi megy (már a javítóintézetnél) -> délután kikéredzkednek különböző indokkal - néha 14!!! éves, de mindenképp 18 alatti - lányok, majd a felüljáró alatt szipóznak (komoly! nem vicc bazz. -> nejlonzacskóval a pofájukon inhalálnak), és utána kiállnak a kanyarba, és érkeznek a különböző rohadék népek, úgyismint taxisok, stb.
    ...aztán gondolhatjátok -> cida 2 ropiért bazz., kajak fiatalkorúak!!!
    Láttam már akkora csajszit is, hogy nekem kb. köldökig ért!!!