74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • MIMACSKA
    #3958
    Én is sportolok és szoktam tejsavó protein turmixot inni.
    Csak leírtam amit hallottam
  • MIMACSKA
    #3957
    nem tudom nem vagyok orvos, de olyan valaki mondta aki ezzel foglalkozik és én hizek neki.
    Ettől független én mint írtam szeretem és iszom is ha nagyon megkivánom.
  • hykao #3956
    MIMACSKA:
    Sajnos amire azt modják, hogy "egészséges", az általában nem tartalmaz megfelelő mennyiségű és minőségű fehérjét, amire egy sportolónak szüksége van.
  • [HUN]PAStheLoD
    #3955
    az ember vagy más vagy a saját hibáiból tanul .. meg persze van aki abból se :]]
  • hykao #3954
    CSOCSO: 458.
    A múltkori SUPRA-s kérdésemet nem olvastad?
  • [HUN]PAStheLoD
    #3953
    és mért nem!? azonkívül hogy "állítólag" nem képes már a 12 évesnél idősebb szervezet feldolgozni
  • hykao #3952
    Köszönöm.
    Amúgy ezen nem idegeskedek, nem vagyok egy izgulós tipus.
    Az emberek hülyesége sokkal inkább fel tud húzni, de már az sem annyira.
  • Sir Quno Jedi
    #3951
    Ez megint egy divat. Minden pár évtizedben megfordul a dolog. Őseink nyersen zabálták fel mammutot (ami tuti egészségtelen dolog a mai hülyék szerint), aztán mégsem halt ki az emberi faj ! Szint minden emlős imádja a tejet, az állatoknak jobban hiszek, mint a divatdiktátor orvosi kutatóknak !
  • MIMACSKA
    #3950
    Én nagyon szeretema tejet, de azt tudjátok ugye, hogy nem valami egészséges?
  • CSOCSO
    #3949
    allok hogy en?
  • titike
    #3948
    Bocs, hogy csak most válaszolok de ahogy felraktam a képet valami eszement emberke elvágta a kábelünket mert mellettünk építkeznek.
    Ezek a képek az ELTÉN készültek egy előadást tartottam ott.

    Neked meg HYKAO jobbulást kívánok és ne idegeskedj sokat föleg a mostani orvostudomány már sokkal jobb mint 10-évvel ezelött.
  • PLaci #3947
    Obszcén képek? Inkább Rotten...
  • Gfreiter
    #3946
    Ja, az jó lesz. Bár lehet, hogy abba is benne lenne, hogy felrakjam a netre :)
  • PLaci #3945
    Utánna.
  • PLaci #3944
    Után... Amikor hazaértem...
  • FtranX
    #3943
    hát mondjuk, mondd neki azt, hogy fel akarod rakni a szánalmas.hu-ra.
    de most komolyan: pl. meg akarod mutatni egy ismerősnek, aki kíváncsi rá.
  • Gfreiter
    #3942
    Viszont van egy kis bibi...
    Mit mondjak, mér kérem kölcsön a tökéről készült fényképet...???
  • Gfreiter
    #3941
    Nyah, most má télleg megszerzem, csak majd szóljatok rám, mer elég ritkán találxom a sráccal! El ne felejtsem!
  • FtranX
    #3940
    arra a fotóra én is kíváncsi vagyok!
  • Gfreiter
    #3939
    Remélem megvan neki még a fotó, de akkor max egy rövid ideig rakom be, nehogy valami haverja felismerje, azt beköpjön... Nem hinném, hogy sok ilyen eset történt :)))
    Jó éjt neked is Ne hagyd, hogy bedobja a szunyát!!
  • hykao #3938
    Jah.
    ...de megyek má', mer' a csajom mindjárt bedobja a szunyát!

    Jó éjt!
  • Gfreiter
    #3937
    Jólesik még csak rágondolni is, mi? LOL :D
  • hykao #3936
    Há' ja! De a gumiba mehet.
    Maj' nyitunk neki egy "Obszcén képek" vagy valami hasonló topicot.
  • Gfreiter
    #3935
    Ha még megvan neki, talán el is kérem, de azér azt durva volna berakni ide, nem?
  • hykao #3934
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááááááááááááá
  • Gfreiter
    #3933
    Hát a fene tudja :) Csak fölrántottam, és.... De nem volt olyan vészes. Egy haveromnak úgy csípte be, hogy a Keresd a nőt c filmbeli jelenet piskóta volt ahhoz képest :) Le is fényképezte a srác, és megmutatta :))) A sebészeten operálták le róla a gatyát
  • hykao #3932
    Én azt már télen is melegnek érezném!
    LOL, becsípte a répát a cipzár???
    Hú, az szar lehetett, de mé' nem vigyáztá'???
  • hykao #3931
    Amúgy lassan ezt a topicot is át lehetne nevezni OFF TOPIC 2-re...
  • Gfreiter
    #3930
    Hát még én is röhögök magamon, ha tükörbe nézek olyankor Én alsót azóta hordok, amióta becsípte egyszer a cipzár... És nem a "hajat"... De a jägeralsó az nagyon nagy főnökség, én imádom
  • hykao #3929
    Má' mióta ott van a kedvencek közt.
  • Gfreiter
    #3928
    Köszönöm :) Én örülök, ha "beszólsz" te is a fórumba :) Én csak a saját csökevényes tapasztalataimat tom megosztani, amikről tudom, hogy elcsesztem. Bár lehet, hogy rossz tippeket adok. És pls rakd be az OFF-ot a kedvencek közé :) Ok?
  • hykao #3927
    LOL, elképzeltelek jégeralsóban, hózentrógerrel, amint akcióra készülsz...
  • hykao #3926
    Az úgy nem ér!
    Én soha - még télen sem - nem hordok semmilyen alsóneműt, egyszerűen kényelmetlennek érzem!
    Még a vékony szabadidőruhához se, amiben pl. edzeni járok.
  • Gfreiter
    #3925
    Volt már, hogy egy lánnyal, aki nagyonb tetszett, azér nem jöttem össze egy bulin, mer fostam attól, hogy esetleg azt akarja, és akkor meglátja, hogy jägeralsó van rajtam
  • Gfreiter
    #3924
    Csak azzal egy gond van, amikor csajszival hálsz együtt, akkor észrevétlenül kell magadról lerángatnod
  • Gfreiter
    #3923
    Én nem vagyok fázós, bár a titka a dolognak a jägeralsó Ha az rajtam van, tök mindegy, hogy mi van fölül. Legtöbbször egy rövidujjú ing van rajtam, meg egy bőrkabát, oszt csókolom :) Néha pulcsi is van, de az már csak 0 fok környékén.
  • hykao #3922
    Ott vagyok ám én, folyamatosan nyomon követem az eseményeket, de nem akarok mindig mindenbe beleszólni, meg esetleg megrontani a felnövekvő nemzedéket.
    Amúgy meg az emberek úgyis azt teszik, amit előre elképzeltek (még akkor is ha tudják nem úgy kéne), hiába tanácsolsz nekik bármit is...
  • FtranX
    #3921
    jó neked. én kifejezetten fázós vagyok, mióta megműtötték a pajzsmirigyemet (túlműködés miatt). azóta télen nem indulok el sehová sál és sapka nélkül.
  • hykao #3920
    Amúgy én extra módon bírom a hideget.
    Plusz 5 fok körül a legmelegebb cucc amit felveszek a rövidujjú póló, 0 körül egy vékony pulóver (poló nélkül), -10 körül már rám ugrik egy nem bélelt bőrjakó is.
    De ez a max.
    Sapka, sál, kesztyű meg ilyenek utoljára óvodás koromban voltak rajtam.
  • Gfreiter
    #3919
    Hykao, néha benéznél az OFF-ba, amikor női ügyekben osztogatok tanácsot, akkor nehogy valami orbitális marhaságot mondjak?