74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • hykao #4198
    Na, mi van? Amire előkerülök mindenki eltűnik?
  • RelakSfromhome
    #4197
    Ja, pént, mint ez:
  • RelakSfromhome
    #4196
    Bázeztaszmájlt!!! :D:D:D:D:D
  • K.András
    #4195
    Szal te itt fü alatt csináltál neki egy logot???
  • IMYke2.0.0.0
    #4194
    Gonmdolhatod, tele van jósággal.
    Ezeket a szmájlikat is csinálták vaalmivel, nemde?


    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
  • RelakSfromhome
    #4193
    3d, stb :D

    [mellesleg nemtuggya]
  • RelakSfromhome
    #4192
    Ez az alkotó weblapja
  • [HUN]PAStheLoD
    #4191
    loll :DDD 2 cd ? :P

    mi van rajta ? sok sok alap cucc ?
  • IMYke2.0.0.0
    #4190
    A Smiley Studionincs meg valakinek?
    2CD és kúl szmájlikat lehet vele gyártani...
    Nekem kellene, de gondolom mindenkinek :)


    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
  • [HUN]PAStheLoD
    #4189
    wáó .. új logó .. olyan hájtek ..
  • RelakSfromhome
    #4188
    :D:D:D:D:D
  • RelakSfromhome
    #4187
    Szivesen :)
  • IMYke2.0.0.0
    #4186
    Jajj, de hüle vagyok - RelakS oldalát linkeltem be :)))))))))))))))))))))))))))


    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
  • IMYke2.0.0.0
    #4185
    Smiley-k Innen származik - szerintem - az is.


    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
  • Kata
    #4184
    Köszi a logot!
  • K.András
    #4183
    De nálam nem jön be az oldalad valamiért...
  • IMYke2.0.0.0
    #4182
    Hehehehe...

    [HUN]PAStheLoD: nem is ... Nem vagyok jobban dicsekvős, mint más...


    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
  • RelakSfromhome
    #4181
    aláírásomban a helye :)
  • K.András
    #4180
    De kurva jo ez a smilies
  • RelakSfromhome
    #4179
    Persze, ugrok mingyá neked is, mi? :P
  • RelakSfromhome
    #4178
  • [HUN]PAStheLoD
    #4177
    huuh felvágunk itt a tudásunkal a Hölgy előtt? :]]
  • [HUN]PAStheLoD
    #4176
    ittis
  • IMYke2.0.0.0
    #4175
    RelakS: már elvágtad magad nála, szerintem tényleg add át a lehetősget egy tapasztaltabbnak - mondjuk nekem


    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
  • K.András
    #4174
  • RelakSfromhome
    #4173
    Inkább élek vele
  • K.András
    #4172
    Relaks ez felhivás egy keringöre!!!Én a helyedben ezt a lehetöséget átadnám egy tapasztaltabbnak,mondjuk nekem :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #4171
    Ezt így hívják: interperszonális metakommunikáció.
    Sokkal könnyebb úgy elmondani dolgokat, hogy nem keveredünk bele - lényünkkel - a konkrétumokba.
    A mai, szlenges, sallangos, felületes diskurzusokba nem is férne bele más.


    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
  • Kata
    #4170
    Burujjá... :D
  • Dynamic
    #4169
    Tök jó, közben itt nálunk most zuhog a jégeső, közben dörög meg villámlik.Ez most nem UL:D
  • Dynamic
    #4168
    "úgy adják elő, mintha az ismerőssel történt volna meg"
    Na ez is félreérthető.Szal nem direkt kamuznak, csak ők is elhiszik ezért adják tovább.
  • RelakSfromhome
    #4167
    Igen? Hogy borujjak akkor a kebledre! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #4166
    Tudod hány jelzőt lehetne felsorolni még?
    Legalább 50-et.
    Ha ezt vesszük, akkor SENKI sem felelne meg a követelményeknek!
    De hát a követelmények, igények is változnak akkor, amikor egy emberi lénnyel (értsd: férfi, vagy nő) megismerkedsz.

    Nő esetében (férfiaknak):
    --------------------------
    Amíg meg nem ismerted Cica Babát, addig neked csak a szőke haj volt a zsánered. De amint elbeszélgettél ezzel a barnával, megismerted, megláttad kellemes mosolyát stb. stb. máris a barnák (is vagy csak) tetszenek... Beleszerettél.

    Férfi esetében (nőknek):
    ------------------------
    Eddig csak az izmos pasikra buktál. De amint eldumcsiztál egy bátor, neked flörtölő, de vékonka, szemüveges férfival, akiből viszont valami sugárzik irányodban, érzed, hogy nő vagy a szemében, meg van némi intelligenciája is stb. stb. máris nem fontosak (vagy kevésbé fontosak) a dagadó izmok... Beleszerettél. Csak ezért.


    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
  • Dynamic
    #4165
    Mint mondtam, pont ez az UL lényege, hogy úgy adják elő, mintha az ismerőssel történt volna meg.Nekem anno 3-4 éve mondta először a munkatársnőm, az ismerősével történt Fifi kutya és a Nutella esetét amit fenntartások nélkül elhittem, majd amikor a neten már az ötödik helyen olvastam, kezdett büdös lenni a dolog...
  • Calver
    #4164
    "szép, vonzó, okos és őszinte."
    ha ezekhez hozzáírod azt is hogy megbizható akkor télleg megvan álom nő csak sajnos ma *nagyon* kevés a megbizható ember, mind férfiban mind nőben...
  • IMYke2.0.0.0
    #4163
    Ezt - ne haragudj - nem fogom (és nem tudom) elhinni!


    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
  • K.András
    #4162
    Igy szokott ez lenni,ilyen a szájhagyomány utján terjengö informácio,a lényeg hogy az egyik ismerösömmel essen meg mert ugy autentikusabb...
  • Kata
    #4161
    Ezek ált. gombás bőrbetegségek, azaz bármilyen érzékenyebb bőrfelület megfertőződhet.
  • Sadun Tryst
    #4160
    thx! :)
  • Instict
    #4159
    egyet tudok, hogy egy gyros büfébe találtak tényleg ondót a húsos tálon, de az nem a keletinél volt. a másik fele, hogy ilyen szájtripperek, meg hasonlók szerintem télleg urban legend-ek :D