74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • disgust
    #4239
    jól. nehogymá a dzsénou faxsapka asziggye, hogy mi van...
  • Kata
    #4238
    Letöröltem. Már untam. :)
  • Gfreiter
    #4237
    Hykao, majd ekmondom mi voot, de csak későb, mert el kell intéznem pár dolgot, amit már hetek óta elkellett volna intéznem, de ma sikerült rávennem magam... (egyész este lefelkvés után mondogattam magamban: márpedig holnap EL KELL intézni, márpedig holnap EL KELL intézni...)
  • Gfreiter
    #4236
  • Random_
    #4235
    Egy jó vitára én mindig kapható vagyok! Sajna későn kezdtem el figyelni ezta fórumot, de majd mostantól éberebb leszek. :))

  • FtranX
    #4234
    ezaz öcsém! jól megmontad!
  • Gfreiter
    #4233
    Hol van a régi bannerod?
  • Kata
    #4232
    Na meg megérkezett kedvenc kis íkúbetyárom is, ahogy látom.
  • Kata
    #4231
    Mert néhányan szeretnek csámcsogni a salakanyagon... Én nem kezdeményeztem semmi vitát. Megint idejött két emberke, és kötik a pulóvert. :)
  • Gfreiter
    #4230
    apunirofretlöp
  • Random_
    #4229
    Azért milyen jót elvitatkoztok egy semmi híren! :)

    Olvasni se unalmas nem hogy résztvenni egy ilyen flém-ben.
  • Xboxman
    #4228
    pölterforinupa
  • Kata
    #4227
  • Gfreiter
    #4226
    Szevasztok!
  • disgust
    #4225
    ne vetíccsé buzi! óvassá! ha meg csak kötekedni tolod ide a pofád, akkor kötekedj velem, kisutyo.
  • Sherad
    #4224
    ez ==> ezen
    eh
  • Kata
    #4223
    Hagyd... 25 és 30 között van állítólag. Mégsem tud olvasni. Csak kötözködni jön, mert ... :)
  • Sherad
    #4222
    mit ossze vergodtok ez az UL-en lepjetek mar tovabb .....
  • FtranX
    #4221
    egyetértek! én is dolgoztam mekiben fél évet .
  • cSuwwi
    #4220
    reggelt.

    azért nem kell általánosítani minden étteremre. Az egy dolog, hogy egy ilyen "gyorsétteremben" előfordul az ilyesmi, biztos a "másik kultúra" eredménye...

    Az egyik nagybátyámnak van egy étterme a belvárosban, egyszer dolgoztam náluk egy nyarat. Én is láttam 1-2 furcsa dolgot, de elég szigorúan ellenőrzik őket. (Amikor ott voltam, azért büntették meg őket 100e Ft-ra, mert a salátáskocsi túl közel volt bárpulthoz).

    Dolgoztam a mekiben is pár hónapot. :( Háát, az étteremmel azért elégedettebb voltam, mint a mekivel. Ott is vannak durva dolgok... :(
  • FtranX
    #4219
    jó reggelt!
  • hykao #4218
    De miért Kata bukta be?
    Nem azt mondta, hogy vele esett meg, hanem, hogy neki is úgy mesélték.

    Amúgy jó reggelt mindenkinek!
  • FtranX
    #4217
    nagyon terjednek ezek az urban legendek. Ezt a történetet nekem is egy haver mondta, hogy az ismerősével esett meg. szerintem maradjunk abban, hogy az arabok nagyon szeretnek rejszolni.
  • Jony
    #4216
    De ahogy olvasom nem csak nekem tünt fel a nyilvánvaló vetités.:D
  • Jony
    #4215
    Kata, előttem mindenképp bebuktál mert majd egy éve mesélte nekem ugyanezt a story-t egy csaj ismerősöm. Megesküdtünk mi is, hogy többet nem megyünk gyrososhoz. Szal az araboknak vagy ez a hobbijuk amit azért erősen kétlek, vagy ezt különböző időközönként előadja valaki úgy mintha vele történt volna vagy a közeli ismeretségében.
  • FtranX
    #4214
    jó 8
  • hykao #4213
    Ja, LAS, mielőtt végképp feledésbe merülne...
    ...és jó éjt mindenkinek!
  • Gfreiter
    #4212
    Ja, és LAS mindenkinek!
  • Gfreiter
    #4211
    Na mindegy, nem fontos. Jó éjszakát!
  • hykao #4209
    Az mi volt, mert volt egy pár privi?
  • hykao #4208
    Na végre be tudtam írni a taginfódat.
  • Gfreiter
    #4207
    Ja, Hykao, megkaptad az uccsó privimet, amit még asszem tegnap este írtam?
  • Gfreiter
    #4206
    Nos, én Zakiról szívesen látnék egy fotót, úgyhogy csődítsétek ide!!
  • Gfreiter
    #4205
    Vagyis 13-at, de 3-at vesztettem tk miatt (tk=teamkill=csapattárs legyilkolása)... Bocsi az oofért :(
  • Gfreiter
    #4204
    De most rámjött az Army láz, szal alig bírom abbahagyni. 2 nap alatt 10 honort szedtem össze (amiből egyet is elég nehéz), de ez most nem fontos. Sokáig nem játszottam, de hirtelen, mint amikor bazira megkívánsz valamit, és egy kilóval lenyomsza a torkodon, így jött nekem is elő a dolog.
  • Gfreiter
    #4203
    Egyébként sokszor bekukkantok, csak valamikor nem tok a témához szólni olyan sokat (pl tejivás... )
  • FtranX
    #4202
    én is vagyok
  • Gfreiter
    #4201
    Nem, én itt vagyok, mint (szinte) mindig...
  • CSOCSO
    #4200
    ez angyon meleg.. a felen szinte rohogtem:) nagyon coooool
  • luisEnrique
    #4199
    cső