74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • FtranX
    #4279
    és mi van a csontokkal? azt hogy cseppfolyósítják?
    amúgy:
  • Random_
    #4278
    még jó, hogy ma nem ebédelek :(

    Amúgy én ezeket úgy vagyok az ilyen történetekkel, hogy akkor hiszem el ha saját szememmel látom.
  • Gfreiter
    #4277
    Kannibál...
  • Gfreiter
    #4276
  • Gfreiter
    #4275
    Viszont ha már a párizsinál tartunk. Dolgoztam egy élelmiszeripari cégnél, ahol a főnököm valaha dolgozott a húsiparban. Elmondta, hogy volot egy "kísérlet"(?), ahol is egy egész disznót (csontjával, beleivel, "sarával", mindennel együtt) bevágtak egy hatalmas nyomású "fazékba". és akkora nyomsát adtak neki, hogy az egész színtelen(!) cseppfolyós anyaggá vált. Hozzáadtak valami sűrítőanyagot, hogy olyan masszaszerű legyen, majd illatanyagokat, aromát, és színezéket adtak hozzá... Így készül a párizsi, csak gondolom a "sarat" eltávolítják (legalábbis remélem), de sztem a többi az marad...
  • FtranX
    #4274
    én kis koromban megettem a malac bőrét nyersen, besózva. [BROÁÁÁÁF!!]
  • Random_
    #4273
    Mi is kollegákkal heti 2-3 alkalommal meglátogatjuk a Szegedi piacot, bár azokért a húsokért nem tenném tűzbe a kezem.

    Egyedül a pacal-t nem tudom megenni. Egyszer részegen ettem, de józanul nem lennék képes egy kanállal se lenyomni a torkomon. :))
  • hykao #4272
    Gyerekek én a levegőbe rej**oltam, bocs, ne vegyetek levegőt

    ...amúgy a G-nek az OFF-ban egyszer már elmesélt vizes ürítést továbbfejlesztettem pörköltbe ürítéssé....
    ....a beépített térelválasztó dísz akvárium mögül - gonosz vigyorral az arcomon - figyelem a vendégeket, hogy milyen jóízűen falatoznak...
  • Random_
    #4271
    hát azt ugye étele válogatja
    mivel szüleim tartanak a ház körül állatokat (csirke, sertés, marha, nyúl, liba, kacsa) plusz a zöldségek a kertben. Eléggé sok alapot szolgáltatnak ahhoz, hogy ne mindent a boltból vegyünk.
    Pl fagyasztott húst nem veszünk. Persze van amikos boltból veszünk húst (szalámi, virsli) mindenesetre azért nem rendszeres.

    A vidéki ember megteheti, hogy nem kell mindent a boltból vennie. A városi is megteheti ha van vidéki ismerőse csak ugye az időnként macerásabb.
  • MIMACSKA
    #4270
    Kiskoromban mindenfélét szerettem; hurka ; kocsonya ; disznósajti stb. Ezeket most már meg nem bírnám enni....
  • Gfreiter
    #4269
    Pedig a szalontüdő nem rossz...
  • FtranX
    #4268
    nekem az otthoni dolgokkal pontosan az a bajom, hogy láttam, hogy miből készült. a hurkát azóta utálom, mióta disznóvágáson láttam, hogy beledarálják a tüdőtől kezdve a malac füléig mindent.
  • Gfreiter
    #4267
    Engem csúcsragadozó lévén főleg a húsok érdekelnek... Hopp, akkor Tihanyit nem veszünk többet... Egyébként a kis kockasajtok is elég gyanúsag nekem....
  • Kata
    #4266
    De a főzéshez is a boltba mész vásárolni, nem?
  • Random_
    #4265
    Amit maga készít az ember abba tényleg jobban lehet bízni mint a bolti bizonytalan eredetű élelmiszerekben.
  • Kata
    #4264
    kutyaropit
  • MIMACSKA
    #4263
    Most két hétig beteg voltam így nem tudok friss adatokat, előtte meg síeltem. Tehát decemberi osztályzatok:

    Endívia ( azok az előre vágott saláták):5
    Tihanyi borsos és egyébb fűszeres camb. sajt:2
    Karaván sajt:4

  • FtranX
    #4262
    disznósajtot!
  • Kata
    #4261
    Így van. [bólogat] :)
  • Gfreiter
    #4260
    Akkot lécci tedd mindig közzé,hogy ki kapott jelest, ugyanis nagyjából én is tudom, hogy készül a párizsi, viszont nem tudom, hogy mit lenne érdemes enni...
  • hykao #4259
    Képet kérünk!
  • Loál János #4258
    Jóvan!
  • hykao #4257
    "Borbély János néven a Google ezeket a képeket adta ki"
  • disgust
    #4256
    Ez esetben bocsánat, és a dzsénou visszavonva a szövegemből.

    A többi viszont marad...
  • Loál János #4255
    Oks. Jano = Dzsénou, aki az otthoni nickem. Thx.
  • Random_
    #4254
    Ja és az első meg a harmadik nem is Borbély János.
  • disgust
    #4253
    tom. minőségjelzőként használtam, amolyan szópótló szónak, mint a izé. nem akartam dzsénout bántani, azt sem tudtam, hogy ő egy személy.
  • MIMACSKA
    #4252
    Amióta tudom, hogy mik zajlanak néhány étel..gyárban, próbálok minél kevesebbet hallani róla mert a végén semmit esm fogok enni.
    Viszont egy olyan helyen dolgozom ahol élelmiszerrel foglalkozunk és minden héten elmegy a HACCP-s valamelyik üzembe. Mindíg meg kell néznem a jelentéseit és így látom, hogy ki kapott jelest!!!
    Na azokat nyugodtabban vásárolom.
  • hykao #4251
    ok
  • Random_
    #4250
    Wow lehet, hogy valaki rokon faterom családfa kutatásához hasznos lehet.

    Majd holnapra ígérek valamit mert otthon van CD-n az összes kép.
  • Random_
    #4249
    Ahogy tej színű reggeli italt se mert még a gyártók, se merték tejnek neveni. :))
  • hykao #4248
    Borbély János néven a Google ezeket a képeket adta ki:


    Jelezd, hogy melyik vagy te!
  • MIMACSKA
    #4247
    Nem állítom,hogy tutira igaz de én mindenesetre nem eszem
  • MIMACSKA
    #4246
    Én ezt a girosos sztoryt nem hallottam, viszont azt igen, hogy párizsit NE egyél.........
  • Loál János #4245
    Dzsénou itt se volt.
  • Random_
    #4244
    Majd elküldök egy párat csak szét kell nézni a fotóalbumban. :)
  • MIMACSKA
    #4243
    Reggelt mindenki!!!!
  • hykao #4242
    Gyóvan, intézkedj csak.
  • Kata
    #4241
    Így van. [bólogat] :))
  • hykao #4240
    Alkalomadtán megörvendeztethetnél minket a rólad készült fényképek valamelyikével.