74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Kata
    #4319
    A tészták hízlalnak a legjobban. Legyen az főtt, vagy sült.
  • [HUN]PAStheLoD
    #4318
    tészta.. jöhet :DD
  • [HUN]PAStheLoD
    #4317
    én most hétvégén láttam .. hát iszonyatjó :] nemtom eddig hogy bujhatott el előlem
  • MIMACSKA
    #4316
    Igyexik az ember

    Bár azért a tészta.....
  • [HUN]PAStheLoD
    #4315
    az a legjobb rész :]
  • Random_
    #4314
    És akkor térjünk rá milyen vegyszerek kerülnek bele a növényekbe a csapadékból és a földből.

    Na jó én ráhagyom mert nemsokára kajálok. :)
  • hykao #4313
    valószínűleg nem fogsz belehalni...
    ...de úgy tűnik elhízni sem...
  • Random_
    #4312
    És nem mond hülyeséget.
    Sajna ezt mi is tapasztaltuk ha megsérül a falkában egy egyed akkor nagyon vigyázni kell mert kikezdik a társaik.

    Mint a cápáknál ha megérzik a vér szagát.
    Pedig elsőre nem nézné ki az ember belőlük.
  • MIMACSKA
    #4311
    Visszajöttem...és csak zöldséget vettem meg tésztát.
    Pestos tagliatelle-t fogok főzni vacsorára

    ami benne van: Friss bazsalikom levelek, extra szűz olivaolaj, parmezánsajt, fenyőmag + a tészta

    Ebbe talán nem fogok belehalni
  • hykao #4310
    ...mindezt teszi választékos angolsággal
  • cSuwwi
    #4309
    Volt egy illyen sztorri a Blöff című filmben is. Aki látta, gondolom emléxik amikor (Bunkó/Kockafej, ki hogy ismeri) elmeséli hogy a disznók mire képesek egy emberi testtel... :)
  • PLaci #4308
    Olvass kicsit vissza, tegnap vagy tegnapelőtt írtam, hol/mikor lehet igazi tejet kapni.q
  • PLaci #4307
    lol
  • PLaci #4306
    Nem nem merték, hanem nem nevezhették, mivel ausztriából importált SAVÓból készült!
  • hykao #4305
    Disznóbőrös jó napot!!!
  • PLaci #4304
    Jó napot!
  • Kata
    #4303
  • FtranX
    #4302
    köszi!
  • Gfreiter
    #4301
  • Gfreiter
    #4300
    LOL :D
  • MIMACSKA
    #4299
    A HACCP - ben komolyak az elvárások. Tényleg!! Ez a szakmám!!! Egy két éven belűl nem lehet majd ilyen nagyon durva dolgokat csinálni. Remélem...Na mentem
  • Gfreiter
    #4298
    Gfreiter''''''''''''''''''''Téma
  • Random_
    #4297
    Ha enni akarok bolti húst kénytelen vagyok olyan döntést hozni, hogy csak a saját szememnek hiszek.

    Sajnos már minden bolti kajában van valami amibe bele lehet kötni.
    A tejnek pl több köze van a vízhez mint a tehénhez.

    Ilyenkor kell lenyomni egy jó kis aromákkal teletűzdelt pálinka félét vagy likőrt. :)
  • MIMACSKA
    #4296
    Na sziasztok majd jövök!!!!
    De addigra nyírjátok ki ezt a témát!


    Az előírások csak mostanában szigorodnak. és aki nem tartja be azokat bezáratják vagy nagyon durván megbüntizik
  • Gfreiter
    #4295
    Egyébként a szigorú előírásokról meg van a véleményem. Mindezek ellenére csak kialakult a BSE is... Meg aztán a profithajhászó cégeknek az első, hogy minnél kisebb költséggel,minél minél nagyobb hatékonysággal minél több profitot tudjanak termelni. Innentől kezdve nincsenek szabályok. Sok cégnek belefér pár százezres, vagy millás bírság is...
  • Gfreiter
    #4294
    Nem hővel nyomatják, hanem nyomással. Az más. A levegőt is cseppfolyóssá lehet tenni nagy nyomáson. Most ne egy sima főzőkonténert képzelj el. Egyébként ez nem is volt olyan régen, úgy kb 6-7 éveel ezelőtt. Az előírások meg tudod kit érdekelnek...
  • Kata
    #4293
    Én már nem is vagyok éhes. Mai ebéd kimarad.
  • MIMACSKA
    #4292
    Jó étvágyat én meg elmentem kaját shoppolni!!!
  • MIMACSKA
    #4291
    EGYRE MORBIDABB EZ A TÉMA !!!!!!!!!!
  • FtranX
    #4290
    amúgy most jött meg az ebédem. :))
  • MIMACSKA
    #4289
    Pont ezt a hányós smilét keresem egy órája
  • FtranX
    #4288
    a csontoknak 1650 °C kell, hogy megolvadjanak. (a krematóriumok is 1500 °C körül üzemelnek)
    nem hiszem, hogy főzőkondér tudna olyan nyomást (és hőt) előállítani, hogy cseppfolyósítsa.

    de mind1, elhiszem, hogy képesek voltak belerakni az egész disznót.
  • MIMACSKA
    #4287
    Mennem kéne vásárolni.... De mot mondjátok meg őszintén mi a sz*rt vegyek????

    A párizsiban azok a kemény darabok prcok meg egyebek. fújjj
    Mielőtt kiöntik leszűrik így a nagyobb csontok fentakadnak.

    De azért őszintén szólva ma már nemigen van ilyen, mert nagyon szigorúak a higéniai követelmények.
    Ezek a sztorik többnyire a múlt századból valók.
  • Gfreiter
    #4286
  • Gfreiter
    #4285
    Én elhiszem a főnökömnek...
  • FtranX
    #4284
    amúgy emlékeztek arra a műsorba, amiben azt mondták, hogy az ukrán maffia úgy szokta eltűntetni a hullákat, hogy beledobják a kolbászkésztő gépbe?
  • Gfreiter
    #4283
    Egyébként néha nem szoktál érezni ilyen kis kemény izéket a párizsiban? Na azok sztem ilyen kis csontmaradványok, amikvalahogy darabosak maradtak...
  • Kata
    #4282
    Ne mondjatok ilyeneket, mert még ebéd előtt vagyok, és még a végén megint vega leszek. :/
  • MIMACSKA
    #4281
    Fúúúúúújjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!
  • Gfreiter
    #4280
    Azon a nyomáson az is cseppfolyóssá válik!