74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • K.András
    #5920
    Neked azért elmegy a barátnödtöl akedved mert 200 picsát látsz a tv-ben???
    két tanácsom volna:
    1.ne nézd a tévét.
    2.járjál helyette templomba.
  • neozed
    #5919
    De a te problémáidról nem Kata tehet!
    Le kéne már szállni róla.
  • Pyx #5918
    ok. és ezt miért itt kell elmondani?
  • Anteris
    #5917
    nagyon jól tudom, hogy miért mutogatják magukat, most nem akarok szexuálpszochológia okfejtésekbe belemnni, egyszerűen unom már a mindent elárasztó testiséget. Elvész a meghittség, a vágy, mert mire este megdugod a barátnődet, már 200 meztelen picsát láttál újságban, tévében, neten ilyen-olyan médiákon keresztül. Megszűnik a varázs, mert a mikor eszed a rántotthúst este a vacsránál ott basznak az orrod előtt a tévében. Hát ez a bajom.
  • neozed
    #5916
    Néhányan már írták miért, egyetértek velük.
  • IMYke2.0.0.0
    #5915
    Ha vetted volna a fáradtságot - mint tettük itt egyesek - akkor ellátogattál volna Kata honlapjára és bizony állad is leesett volna.
    Sőt, eszedbe sem jutott volna - legalábbis Kata képei okán nem! - billentyűzetet ragadva a "le a meztelenkedőkkel" forradalmi hangulat keltésére irányuló megnyílvánulásaid (eléggé gyengén alátámasztott) megírása...!

    Kata honlapjám ajánlom a "magamról" menüpont alatt ezt:

    "Komolyra fordítva a szót: a gimi után Budára költöztem, és a Budapesti Műszaki Egyetemre mentem melegedni (fűtött tantermek vannak), de aztán ragadt rám valami más is a padokra nyomott rágógumikon kívül, így most a diplomaírás rejtelmeit élvezem ipari biotechnológia szakon."

    Azóta pedig a kishölgy - tudtommal - túl is van a megmérettetésen!

    Ja, és ideje lenne már leszállni Katáról!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Anteris
    #5914
    ez neozednek szólt.
  • K.András
    #5913
    Egyébként pedig a lányok nem azért mutogatják hogy neked ezért szar érzésed legyen,ha neked ez szar akkor menj el dilidokihoz mert valami komoly baj van veled...
  • Anteris
    #5912
    bövebben?
  • K.András
    #5911
    Veled van a baj,azt hiszed hogy egy lány ha megmutatja a popsiját akkor már nem is lehet okos...
  • Gfreiter
    #5910
    Igen, én értem, hogy mi nem tetszik neked (amúgy ez a tendencia nekem sem nagyon), de pont Kata az, aki nem ilyen, hiszen ismerjük, és tudjuk róla, egyébként ha jól emlékszem csütörtökön, vagy pénteken diplomázott le :) Ha valami uccsó ótvar lúvnya rakná ide a képét, az sztem senkit nem érdekelne.
  • neozed
    #5909
    Szvsz, te szimplán hülye vagy Anteris.
    Ennyi, pont
  • FtranX
    #5908
    miért baj az, ha a valaki a testével keresi a kenyerét? (prostikat kivéve)
  • FtranX
    #5907
    köszi a véleményed, de szerintem egy topicban így kéne kezdeni a pályafutásodat...
  • Anteris
    #5906
    Való igaz, nem konkrétan vele van bajom, mert miért is lenne, nem ismeres. A jelenség aggaszt, az hogy a testet, mit lehetséges karrierépítő eszközt favorizálják a munka és a tanulás helyett, meg az, hogy nncs már életcéljuk a mai fiataloknak.
  • K.András
    #5905
    Feléviszed a kurzort és már látod is...De te inkább ne is válaszolj :)))
  • Random_
    #5904
    Ha a logon tartod az egeret kiírja!

    Ja és várunk képet rólad is. Csak, hogy ne legyél off!
  • Anteris
    #5903
    majd válaszolok ha ki lesz írva a meved a fejlécben.
  • Gfreiter
    #5902
    Nem ő rakta be a képeket, hanem Hykao választotta ki őket, de olvasd el, hogy mi van a képek alá írva. Egyébként részebn egyetértek veled, de más az, ha az ember "ismerőséről lát képeket ilyen ruciban. Ha egy "vadidegen csaj képei lennének, akkor max egyszer megnézem, azt onnantól leszarom. Egyébként Kata nagyon aranyos csajszi, és nem érdemli meg, hogy így beszéljünk róla... És egyébként ő először tök szolíd képeket rakott be, de azok is le lettek hurrogva, aztán ő leszedette őket, és az, hogy a képei újra fent legyenek, az az itt fórumozók kérésére történt meg.
  • Random_
    #5899
    Nem kell nekiesni mert úgyse lehet meggyőzni. Hagyni kell békén akkor felhagy mások sértegetésével nem kell az ő szintjére mennünk és leállni vele vitatkozni.
  • Random_
    #5898
    Szerintem mindenki olyan képet tesz be magáról ami neki tetszik.

    Az az ember aki nem használja ki a természet adta lehetőségeit az buta!
  • K.András
    #5890
    Légyszi vedd is le a képemet...
    Igáig láthato voltam, a többség ugyis megnézett aki nem annak nem volt szerencséje :)
    THX
  • cSuwwi
    #5889
    hát, ez a topic mekkhalt :)
  • Mayday
    #5888
    Koszonom! :)
  • Gfreiter
    #5887
    *multival*
  • Gfreiter
    #5886
    Én meg most a muétival szopom. Nem tok egyetlen rüves szerverre sem bemenni, mer mindig károg valamiért :(
  • hykao #5885
    Nem dobott ki.
    Úgy, hogy újrakezdtem a küldetést, és innentől jók a mentések, amíg nem lépsz ki a játékból.
    LOL sok bug...
  • Sir Quno Jedi
    #5884
    Ja, de ehhez már viájpínek kő lenni !
  • Sir Quno Jedi
    #5883
    Ugye...
  • Gfreiter
    #5882
    Hahó! Vagyok. Megcsináltad a pilótásat? Nem dobott ki?
  • Gfreiter
    #5881
    Hú...
  • MIMACSKA
    #5880
    Azért ez a logo se semmi! Nekem tetszik:)
  • hykao #5879
    Na, mi van? Porral megy a majomkar???
  • hykao #5878
    Na felkeltél?
    Sikerült kiszopatnom a pilótás részt...
  • Sir Quno Jedi
    #5877
    THX !
  • Mayday
    #5876
    Siraly :)
  • Sir Quno Jedi
    #5875
    ÁZ !
  • MIMACSKA
    #5874
    komoly!!!!
  • Sir Quno Jedi
    #5873
    Szervusztok feleim ! Figyeljétek erősen a logómat 10sec-ig !
  • MIMACSKA
    #5872
    Lehet, hogy valami kisérleti kezelésnek vetették alá....de már elmúlt!