74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • MIMACSKA
    #5960
    van aki azzal zárta le a velem való vitáját, hogy ronda vagyok mint a bűn és bottal se piszkálna meg.
    Ennyi ez volt a végső érv.
  • Free
    #5959
    milyen végső érvként????

    Nehéz lenne nekik a képekkel érvelni mertt azok csak képek ...

    Nem igazán tudok olyan szitut amikr ezzel a képpel példálózhatnának
  • Free
    #5958
    :O))))))))))))))
    Erre csak ennyit tudok :o))))))
    helyes :o))))

    De még jó hogy én szép vagyok okos jó fej meg főlleg szerény :o)))
  • K.András
    #5957
    Mondjuk én ilyen képet nem raknék fel,egyböl ezzel jönnének és szerintem te is számithatsz rá hogy valamelyik okos végsö érvként ezt fogja felhozni...
  • MIMACSKA
    #5956
    Szerintem te vagy normális. sajnos itt tényleg bele lehet futni bolond emberekbe. És még finom voltam.
    Én eldöntöttem, hogy aki nálam leszerepelt(nem sok van szerencsére) azt figyelmen kívül fogom hagyni. Mintha ott se lenne.Fogok én itt veszekedni akárkivel.....
  • Free
    #5955
    köszke ez aranyos tőlled
  • neozed
    #5954
    Szvsz kár lenne pár f*sz miatt levenni a képeket.
    Ezt nekik:
  • MIMACSKA
    #5953
    Szerintem jók a képeid :)
  • Free
    #5952
    egyébként ha valakinek akkor nekem eléggé kompromitáló fotóim vannak de mégsem vetetem le őket...

    Tudod ezt azoknak tettem fel akikkel itt jól L beszélgetek és lekakilom azokat akiknek megjegyzésük van rá..
    Így meg aki röhögni akar az megnézi
  • Free
    #5951
    szia
    Jó alvást
  • Random_
    #5950
    Na jóéjt!
    Elteszem magam holnapra. :)
  • Free
    #5949
    szia mindenki

    kicsit kibuktam ma mindenen
    Ma nagyon sok "értelmes" emberrel találkoztam.....

    Kicsit L gondolkodtató...

    Most vagy én nem vagyok normális vagy télleg ennyi retardált van ??? és a szó rossz értelmében nem a születési hibával élőkre gondoltam...
  • MIMACSKA
    #5948
    Ezen én is gondolkoztam egyébként. Már, hogy levetetem a képeimet. Sajnos nem csak jófejek járnak erre.
  • K.András
    #5947
    Visszaélnek vele...Késöbb még lehet felrakom majd csak most rakd talonba pls,thx.
  • cSuwwi
    #5946
    miért akarod, hogy kiszedjelek? Nem pont az a lényege ennek a képtárnak, hogy a később "érkezők" is lássák a "vén rókák" képeit?
  • MIMACSKA
    #5945
    Az nem baj.
    Basszus reggel 6-ig dolgozom
  • Random_
    #5944
    Nagy vagyok mint egy ház! :)
    Vagyis magas. :D
  • MIMACSKA
    #5943
    A többi különlegesség már jobban hangzik..
    Különösen a sake
    Ha ennyit eszel nagy leszel mint egy ház...
  • Random_
    #5942
    Édesanyám most szólt, hogy ha megyek haza akkor csinál vacsit én buta meg reflexből rávágtam, hogy OK! :)
  • Random_
    #5941
    Lehetett vinni haza is.
    A jövő héten meg Angol hét lesz azután Japán majd végül Francia.
    Mindig van valami tuti különlegesség itt. :)

    Jó kis sushi meg sake! :)) Szerencsére a két főnök is jó ismerős. :))
  • MIMACSKA
    #5940
    Nekem is fáj a felem. Bár valószínűleg nem a vaqcsorától.
    Mivel azt én főztem és nagyon isteni lett.
  • IMYke2.0.0.0
    #5939
    Kellett neked írnod erről, éhes lettem! Már érzem is a számban a finom, frissen sűlt kolbász ízét...
    Kabbe te májer, te!
    Legalább vihettetek haza is, vagy csak ott lehetett fogyasztani?

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Random_
    #5938
    Minden úgy ment ahogy falun (pia, technológia)
    Csak itt a 2 bölléren kívül a többi ember csak vendég volt és nézte a műsort. Csináltam jó sok képet! Egy kereszteződéshez közel van az étterem és a reggel munkába indulók néztek ki bután a fejükből. :D Az egyik buszvezetőre úgy kellett rászólni, hogy zöld a lámpa mert annyira elbambult. Egy taxis meg a kanyarodó sávba sorolt és onnan ment egyenesen zavarában. :)

    Jeleg nagyon fáj a fejem. Ez új tapasztalat: nem csak az éhségtől fájhat az ember feje hanem az ellenkező esetben is. :)
  • MIMACSKA
    #5937
    Így sem eszem sok sertést de azután tuti, hogy sose ennék többé

    És az a szag...... súrolókefével sem jön le egy héig az ember bőréről.
  • K.András
    #5936
    Miért?Szerintem cool,voltam olyan disznovágáson hogy majdnem a diszno vágta le a böllért :)
    Szétvágta a kezét :)))
  • MIMACSKA
    #5935
    Engem meg ki lehet vele kergetni a világból:)
  • MIMACSKA
    #5934
    Igazi fogyókúrás menű!
    És most hogy vagy?
  • K.András
    #5933
    Szeretem a disznyovágást,igaz a vidékit jobban szeretem mint a városit, de az is jo :)))
  • Random_
    #5932
    A végén a kolbászt már alig bírtuk enni kellett folyamatosan küldeni a búzasürt utánna. :)

    Amikor ki akartunk menni sétálni a belvárosba 3 fogás után alig akartak elengedni minket. :)

    Mikor mondták, hogy elkészült a paprikás mi poénból rávágtuk, hogy jöhet aztán ki is hozták. Volt nagy harc, de nyertünk. :)
  • K.András
    #5931
    Vazze ez jol hangzik,éhes is lettem a sült vér hallatán :)
  • Random_
    #5930
    Én meg ma disznótoron voltam. :)) bibibííí ;)

    Szegeden a nagy körúton volt a vágás a Miu Miu étterem szervezésében és 1500 pézé annyit ehettél a sertésből készült kajákból amenniy beléd fért plusz ingyen volt a mézes szilvás pálinka és a forralt bor. :)

    Szóval mikor leszúrták a disznót a körúton indítottunk pár pálesszel és sült vérrel majd délben ettünk Székely káposztát, Sült húst krumplival, Paprikást, Kocsonyát, hurkát és kolbászokat. Ahogy dolgozták fel a sertés barátunkat. :)

    Volt ám nagy bámulás, hogy mit művelünk az emberek néztek bután. :) Úgy bekajáltam haverokkal, hogy holnap estig nem leszek éhes. :)
  • MIMACSKA
    #5929
    Sziasztok
    Most kezdek magamhoz térni:)
    Tegnap este (vagyis reggel) hatig táncoltam a Capellába!
    Jó volt nagyon!!

  • FtranX
    #5928
    nembajaz :)
  • Random_
    #5927
    Szerintem meg nagyon eltértetek a témától. :)
  • FtranX
    #5926
    úgyvan.
    Ha nem érdekel a valóvilág, nem kell nézni és kész. van még 1000 más csatorna.
  • K.András
    #5925
    Szerintem azt sem kell bántani,nem kell tv-t nézni.Én nem nézek és jol meg vagyok nélküle,igaz mindig megy de háttérzajnak ,de vagy a spektrum megy und national geographic meg a discovery...
  • FtranX
    #5924
    nem a TV-t kell bántani, hanem a csatornákat, amik szenny műsort sugároznak.
  • Gfreiter
    #5923
    Öööö, ebbe mondjuk van valami, bár erről télleg nem Kata tehet (meg hát ő nem is mutat semmi "olyat", mindig van rajta valami jó ruha :) meg hát én ezt úgy oldom meg, hogy nem nagyon nézek TV-t...
  • IMYke2.0.0.0
    #5922
    Szerintem ezért (is!)jó a kapcsolatom a Kedvesemmel ---> utálom a tévét és a szennyet ami belőle árad!
    Helyette együtt vagyunk, együtt lakunk és ha kedvünk támad filmet nézni, akkor nem kell néznünk erotika-fűtött Danone reklámokat, meg popsimutagotó hajzselé feature-t néznünk többek között "reklám" címén, hanem be(fel-)teszünk egy nekünk tetsző vagy érdekes filmet a PC-re és fogjuk egymás kezét, simogatjuk egymás hátá, vagy közben nagyokat nassolunk egy édességből...

    Kevés is elég a meghittséghez és az utána következő villanyoltás... hmmmm

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Anteris
    #5921
    Nem megy el a kedvem, de fennál a veszélye, hogy amikor kielégíted akkor abban benne van a napi látvány levezetése is. Nem magadat adod, hanem a rádborított mocsoktól szabadulsz meg.